Seyranim esini kaybetti

yesilirmak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2007
92
1
53
Can dostum seyranimin hayat arkadasi aramizdan aniden ayrildi,bizlerde iyi bir komsu ,kocaman bir yurek ,iyilik sever bir dostumuzu kaybettik acin acimiz gecmiste oldugu gibi ins gelecektede senin ve biricik yavrularinin her zaman yaninda olacagiz Allahim sizleri koruyup kollasin basimiz saolsun seyranim.

başınız sağolsun çok üzüldüm.allah geride kalanlara sabırlar versin.

yeşilim ne diyon sen ,yemin ederim nutkum tutuldu şok oldum arkadaşım
seyranım nasıl ah canım benim sımsıkı sarıl ona sımsıkı uzak ta olsak yanınızdayımm unutmayın nolur ay ne yazayım şaşırdım içim acıdı sabır arkadaşım seyranıma bol sabır eşine ALLAH tan rahmet diliyorum dualarım sizinle canlarım

cıddımısın sen ınanamıyorum elım ayagım tıtredı yapma yaa
ne dıyosun ya ınanmıyorum kesın şaka yapıyorsun senağlama
bak saka cıkarsa cok fene yaparım yesıl senı klava:

mekanı cennet olsun..geride kalanlara rabbim sabır versin..
allah kolaylık versin...inanın çok üzüldüm..

çok üzüldüm başı sağolsun allah ona dayanma gücü versin ve çocuklarına bağışlasın inşallah

basiniz sag olsun allah geride kalanlara sabir ve omur versin ....
esinizin mekani cennet olsun topragi bol olsun insallah

ay şok oldum çok üzüldüm ya allahım sabır versin seyranım ne denir bilemiyorumda cok şaşkın ve üzgünüm

Şaka sandım ben de yahu!
Ama böyle de şaka olmaz ki..
Elim ayağım titriyor, çok kötü oldum.
Fazla yazacak birşey de bulamıyorum..Seyran'ım,Allah mekanını cennet etsin eşinin.Allah yar ve yardımcın olsun..Ne denir ki..

çok üzüldüm ya
ne diyeceğimi şaşırırım hep boyle haberleri aldıgımda
sadece çok üzüldüm
Allah mekanını cennet etsin inş....
Seyranımızada sabırlar versin....

canım başınsaolsun üzülme diyemicem tabiki hayat arkadaşın ama Allahın takdiri napalım

Çok üzüldüm:çok üzgünüm:
Seyran'ı çok iyi tanımam ama yazılarının sıkı takipçisiyim..
Allah mekanını cennet etsin,yakınlarına sabır versin inşallah:teselli:

yazılarını severek ve beğenerek okurdum ben de seyran'ın
görünce inanamadım çok üzüldüm
allah sabır versin diyorum,mekanı cennet olsun

Cok uzuldum gercekten,seyranin yazilarini takip ederim surekli,basin sagolsun seyran,allah sabrini versin,sana ve yavrularina uzun omurler versin rabbim,olum karsisinda kelimeler kilitleniyor,allah rahmet eylesin,cok uzucu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…