Seyranim esini kaybetti

basınız sagolsun...
Allah gerıde kalanlara sabır versın...
mekanı cennet olsun

başınız sağolsun cnm allah sabırlar versin geride kalanlara çok zor bir durum rabbim çocuklarına bağışlasın inş..

seyran ablamın mı senağlama
ayy nasıl elim ayağım titredi
nasıl üzüldüm yaaaa
Seyran ablam ne denir bilemiyorum ve şuan zaten yazamıyorum
nasıl olmuş niye olmuş biliyormusunuz

okuyunca kalbime feci bir ağrı saplandı, Allah sana sabrını bol versin seyranııım, Allah geride kalanlara uzun ömür versin,BAŞIN SAĞOLSUN,RUHU ŞAD OLSUN...hepimizin bir can borcu var er yada geç, Allah seni vereceğin imtihanında muvaffak eylesin.sabır diliyorum..

çok üzüldüm:KK43:(((başınız sağolsun allah seyranımı evlatlarına bağışlasın ...eşininde mekanı cennet olsun ...allah sabır versin:KK43:(((

Seyranimizin basi sagolsun. Allahim rahmet eylesin.
Esinin mekani insallah cennet olur.
Allahim bol sabirlar versin geride kalanlara...

Gerçekten çok üzüldüm. Sadece yazılarından tanırım Seyranı....Allah sabır versin, bu zor günleri atlatma gücü versin. Ne denir ne söylenir bilemiyorum.. Eşinin mekanı cennet olsun inşallah.

Başınız sağolsun,mkanı cennet olsun
Allah geride kalanlara sabır ve uzun ömür versin

başlığı gördüğüm an ne olur bu bizim deli kız seyran olmasın diye dua ettim :1no2: ..
ama kaçtane seyran varkii :1no2: ..
ve can dostu yeşillim'i görünce daha okumadan anladım seyranım eşini yarini kaybetmiş:çok üzgünüm:..
ne söyleyecek söz ne yapılacak bir şey bazen çok şey anlatmak isterde insan tutulur dili tutulur elleri işte öyle bir an bendeki:çok üzgünüm:..
seyrancığım allahdan sana ve evlatlarına ve tüm sevenlerine sabır..
sevgili eşinede rahmet diliyorum yattığı yer nur olsun:çok üzgünüm:..
çok üzgünüm....

cok üzüldüm ve¨bu konu icin cümle kuramiyorum..
keske yaninda olabilseydik..
buradanda insallah acini paylasabiliriz..
canim cok sabirli ol,cocuklarin icin.mekani cennet olur insallah..

seyranım canım benim allah rahmet eylesin acını yürekten paylaşıyorum inan okadar üzüldümki ne yazacağımı bilmiyorum canım seni çok seviyorum allah seni evlatlarına bağışlasın o kadar ani bir haber olduki bu elim titriyo yazarken seyranım keşke yanında olabilme ihtimalim olsaydı eğer tr de olsa idin mutlaka yanına gelirdim başka birşey yazamıyorum

X