Seyranim esini kaybetti

olacakla öleceğin önüne geçilemiyor ne yazıkki. ilahi takdir, çaresiz kabulleniyoruz. allah rahmet eylesin ve ruhu şad , mekanı cennet olsun geride bıraktıklarınada sabır versin. başınız sağolsun...

hic tanimam kendisini
esini kaybetmesine cok uzuldum..
keske acisini paylasabilsek yaninda olabilseydik..
insallah biran once kendini toplar

:teselli:gonul dostum sEyran ALLAH sabır versın allah senı bu yasta zAmansız acı yasayan yavrularına bagıslasın ınsallah. ve basın sag olsun :teselli:topıce yazı yazan arkadaslar( FUTFEN BIRDE FATIHA OKUYALIM OLURMU)

Basin sagolsun allah sabrini ve kuvetini daim etsin yavrularina saglik versin ,giden hayat arkadasinida nur icinde yatirsin.

canım başın sagolsun allah rahmet eylesın ne yazacagımı bılemıyorum allah yardımcın olsun senın ıcın yapabılecegım duam var ve bırde yasın ım hayata sıkı sarılmaya calış canım ya sevdıklerın ıcın neden varoldugumuzu bılerek kendın ıcın butun kk dostları buradayız bırımız olmasak bıle başka bırımız burada olacagız sana destek olmaya hazırız allaha emanet ol

Ates düstügü yeri yakiyorrr, ne desem nafile zaten diyecek birseyde bulamiyorum, Allahim sabirlar versin Seyranima, onu cocuklarina bagislasin,
Esinede Allahtan Rahmet diliyorum, mekani cennet olur insallah.

kendisini tanımıyorum fakat allahtan rahmet diliyorum allah seyrana ve çocuklarına sabır versin ne diyeceğimi bilemiyorum yapabileceğim tek şey dua etmek allah sabırlar versin çocuklarına ve sana da uzun ömürler versin....

seyranim canim ablam..basin sagolsun..boyle zamanda insanin nutku tutuluyor bogazi dugumleniyor..ne diyecegini sasiriyor.bildigi tek sey icinin yandigidir.canim benim..esinin cennet mekani olsun..sen ve evlatlarinin basi sag olsun...allah sana sabirlar versin.Allah geride kalanlara uzun omurler versin.cok uzuldum cok...silanin ablasindan sonra yasadigim ikinci buyuk uzuntu ve soktayim....inan ne diyecegimi sasirdim kaldim..

Ben kendisini pek fazla tanımıyorum ama acısını yürekten paylaşıyorum.Allah eşine rahmet geride kalanlara sabır ve sağlık versin.

canım arkadaşım şuanda ellerim titriyor çok üzüldüm:çok üzgünüm: başın saolsun nur içinde yatsın mekanı cennet olsun senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Offf bende simdi cikiyordum, son tur atarken rastlanti gördüm basligi :1shok:
Inanamadim bir o kadarda cok üzüldüm. Seyrancim Allah yardimciniz olsun, sabir diliyorum sana ve ailene. Allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun :çok üzgünüm:

yüce Rabbim eşini Rahmet eylesin ve başta Seyranım olmak üzere geride kalanlara sabırlar versin :çok üzgünüm:
Ruhuna birer fatiha okuyalım arkadaşlar benneyaptımki

başınız sağolsun ALLAH sabır versin
yattığı yer cennet mekan olsun

Mekani cennet olsun insallah..
Allah geride kalanlara sabir ihsan eylesin..

Başınız sağolsun rabbim sizlere sabır versin
mekanı cennet olsun işallah:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…