Sevmediğinle Ayni Ortamda

melek elif

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
170
13
42
yerimseniben SEVMEDİĞİNİZ YADA SİZİ SEVMEYEN BİR KİŞİYLE AYNI ORTAMDASINIZ NASIL DAVRANIRSINIZ,OLDUĞUNUZ GİBİ Mİ OLURSUNUZ ,YOKSA SOMURTUP OTURUMUSUNUZ

asla somurtup oturmam,ben sevmiyorsam birkaç saatimi zehir etmem,o beni sevnmiyorsa paşa gönlü bilir ben nasılsam şen şakrak devam eder gider

orada olmaya mecbursam yani bir yere davetliysem hatır için idare ederim.rahat bırakırım kendimi.birebir kalmamaya çalışırım.ancak aynı iş yerinde çalışmak gibi bir durum söz konusuysa o zaman somurtabilirim sanırım.

ben fazla konuşmuyorum böyle bir ortama sık sık maruz kaldığım için kaynanamla beraber

sevmedigim birisi anlar zaten tavrimdan..ama beni sevmeyen birisine yanimda diilmis gibi davranarak daha beni sevmemesini sagliyorum bazen:)tabi bu istek disi ama napiyim sirinlik yapamamya..

sevmediğim biriyle aynı ortamdayım hiç rahatsız olmam ama neden çünkü Duygularım nötürdür .yok gibi davranmak değilde belki ilk gördüğüm hiç tanımadığım biri gibidir bana o yüzden rahatsız olanda ben değil genelde karşı taraftır .​

tabikide ben oradaki işime bakarım o var diye kendime zehir etmem hoş bir ortamsa neden onun için somurtayım ki

umrumda olmaz ki nefret duygularım bir kat daha artar....:1ninca:ilgilenmem asla da seviyomuşum gibi davranmam çok nefret ediyosam üstüne bide niye karşıma çıktın diye döverim:teytey:şakkıdı

Beni sevmeyen yoktur anca çekemeyen vardır :) ama uyuşmadığım bir insan olursa aynı ortamda resmi olurum sadece renk vermem.

vallahi herşeyi ona zehir etmek için uğraşırım. kendimi çok cadolıoz gördüm:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…