Seviyorum,aşığım ,evliyim diyenler..

bende aşkımı çok seviyorum evlenmeyi düşünüyoruz ve her tanıştırdığım kişide onun beni ne kadar çok sevdiğini anlıyor. banan göre aşk sadece bi tutkudur elde ettiğinde o tutkuyu hissettiğinde biten bişeydir bana göre. ama sevgi öle değil sevgi bana göre hiç tükenmez. araya kırgınlıkta girse sevdiğinle yinede onu seversin. öle iştekaydirigubbakcemile3

bizde 5yıllık evliyiz ve 3 sene flört dönemi bazen çok tartışsak da eşimi çok seviyorum ve biliyorum ki oda beni çok seviyor ve birde sevgimizinmeyvesi minik melegim yolda.

SEVİYORUMŞeniz
AŞIĞIM:asigim:
EVLİYİM:icecream:
AMA EŞİM ASKERDEsenağlama

AYY KONUŞAMICAM ÇOK KÖTÜ OLDUM:a015::a015::a015:

Bende eşimi çok seviyorum.O benim herşeyim.Onun için yapamayacağım hiç bişey yoktur.Yanımdan bir an ayrılmaz.Bütün planları benimledir.Benim birtanem o işten eve koşarak giderim.Oda gelir gelmez bana sıkıca sarılır.Bir on dk sürer bu.Günün nasıl geçti nasılsın vs diye konuşarak yemeğimizi yeriz.Bir yere gitmek istiyorsak gideriz.Allah herkese nasip etsin.Onun için zehir bile içerim ben.O üzülmesin yeter.

Bende eşimi çok seviyorum.O benim herşeyim.Onun için yapamayacağım hiç bişey yoktur.Yanımdan bir an ayrılmaz.Bütün planları benimledir.Benim birtanem o işten eve koşarak giderim.Oda gelir gelmez bana sıkıca sarılır.Bir on dk sürer bu.Günün nasıl geçti nasılsın vs diye konuşarak yemeğimizi yeriz.Bir yere gitmek istiyorsak gideriz.Allah herkese nasip etsin.Onun için zehir bile içerim ben.O üzülmesin yeter.

Ne kadar guzel ALLAH cc herkesın saadetını artırsın yuvasına nur versin..

Ama onlar ıcın Ölmemeli;Onlar için YAŞAMALIYIZ...

Ailemiz;mutluluğumuz;kendimiz için...HAKİKAT için...:1hug:

2,5 yıl oldu evleneli,bir o kadar da evlilik öncesi..........5 yıldır azalması bir yana,günden güne artan sevgiyle bağlıyız birbirimize...çooookk seviyorum hayatımın anlamı,canım kocacığımı...
sevdiğim kadarın çoookk fazlasıyla seviliyorum..:nazar::nazar::nazar:
.iALLAH ayırmasın beni ve tüm sevenleri

aşık oldum evlendim...
14 yıldır evliyim...
ve eşimi çok ama çok seviyorum...
aşk bana göre anlık bir duygu,sonra yerini sevgiye bırakıyor...
sevginiz büyükse,o evliliği ömür boyu götürüyor...
herkese ömür boyu mutluluklar diliyorum...
sevgiler...

19 senelik evliyim evliliğimizin en güzel senelerini yaşıyoruz sevgi-saygı çerçevesinde, birbirimizi özlüyorsak hala birşeyler devam ediyor demektir,fazla söze gerek yok, Allah herkesin gönlüne göre versin......

aşık oldum evlendim
evlilik süresince saygı çok önemli bence
aşk bitiyor bağlılık başlıyor alışkanlık
çok seviyorum kocamı o benim herşeyim
ama galiba ki aşık değilim

8 yıllık evliyim ve eşime aşığım oda bana aşık biliyorum,kocama hala aşığım deyince çoğu insan bana garip garip bakıyor, bunuda yalnış olan ne varki eşinin gelmesini dört gözle bekliyorsan ve onu görünce hala kalbin hızlı hızlı çarpıyorsa aşıksın demektir.sorun onlardaysa benim yapacak bişim yok

Annem ve babam hala deli gibi seviyorlar birbirlerini onları öyle gördükçe biz daha da mutlu oluyoruz;Aile saadetinden güzeli var mı ya...

Ben iki yillik evliyim ve cok mutluyum...Asigim hemde deliler gibi ...

Esimin her gözlerimin icine baktiginda bana verdigi o mutluluk, o gözlerindeki sevinc beni cok mutlu ediyor ...

Insan evliliginde kendi askini kendi bitirir sanirsam..
Egerki istemiyorsak bitsin (Kadin/Erkek) ozaman cabalamak lazim, birseyer vermek lazim, göze almak lazim cok seyi öyle her kücük seyde pes edilecek birsy degil ne ask nede evlilik bunlarin farkinda degilsek zaten cok fazla uzun sürmez sanirsam evlilik, kagit üzeri evli olunsada dört duvar arasinda iki yabanci gibi yasanir (benim düsüncem)..

Ben iki yillik evliyim ve cok mutluyum...Asigim hemde deliler gibi ...

Esimin her gözlerimin icine baktiginda bana verdigi o mutluluk, o gözlerindeki sevinc beni cok mutlu ediyor ...

Insan evliliginde kendi askini kendi bitirir sanirsam..
Egerki istemiyorsak bitsin (Kadin/Erkek) ozaman cabalamak lazim, birseyer vermek lazim, göze almak lazim cok seyi öyle her kücük seyde pes edilecek birsy degil ne ask nede evlilik bunlarin farkinda degilsek zaten cok fazla uzun sürmez sanirsam evlilik, kagit üzeri evli olunsada dört duvar arasinda iki yabanci gibi yasanir (benim düsüncem)..

Katılıyorum arkadasım hay agzın bal yesın ne guzel soyledın Şeniz

yaklasik 4 yildir evliyim bi oglum var esime asigim seviyorum

cogu zaman flirt edermis gibi disarda bulusuyoruz

beraber kahve icmeye gideriz yada sicak cikolatali süt....

hayla ona en sevdigi kazagi alir süpris yaparim ...süpris hediyeler

beraber sevgililer gibi balkonda oturur yildizlara bakariz

derdimiz olunca oturur konusuruz

isten gelcegi saat oglumla kapiya kosariz

bazenleri onu isten almaya gideriz

ESIMI COOOOOOOK SEVIYORUM ONSUZ BI HAYAT DÜSÜNEMEM

ONUNLA GURUR DUYUYORUM 4 YILDIR BENI HIC BIR SEKILDE HAYAL KIRIKLIGINA

UGRATMADI ;DEGERLI OLDUGUMU BANA HERZAMAN HISSETTIRIR

ARADA SIRADA TARTISMAMIZDA OLUR AMA OTURUR SEBEBINI KONUSURUZ

SONRA BIRBIRIMIZI ÖPER BARISIRIZ HIC BIR SEY OLMAMIS GIBI

TARTISMALARIMIZDA ARTIK EVLILIGIN TADI TUZU DIYELIM

ASK;SEVGI BUNLAR COK GÜZEL SEYLER EGER DOGRU KISIYI BULMUSSAK