Sevipte kavuşamayanlar….(Ekran görüntülü)

Evet ben de bu yüzden bitirdim.Ailemi karşıma alarak bir evlilik yapmak istemedim.Ben ille de o olsun diye tuttursam ailemle aram bozulacaktı.Bunu da istemedim
adamın umrumda değilsin bence zorlama. git çalış bir yerde dünyan genişlesin akrabadan başka erkek görmüş olursun.

sma testi yaptırmadan evlenme

Yahu ayrılmışsın bir de sevipte kavuşamayanlar var ya biz onlardan olduk o nasıl bir cümle arkadaşım
Eski Türk filmi tadında kalmışsın dicem ama yaşta 22 falan
Yalnız öyle manidar bir mesaja gelen cevaplarda “seni hep siviciğim”yazmasını beklerken ne bileyim
Yapma lütfen artık mesaj atma.

annem ısrarla neden ağladığımı sordu. Ben de “ X beni arıyor benimle görüşmek istiyor ben de babam bu durumu bilmeden seninle görüşemem dedim “ dedim
Bence bu durum doğru değil. Adam sana yazma demiş hala seviyorum da bilmemne, adamın kalbini kazanma derdindesin.
Konuşma demiş konuşma işte. Bırak adam seni nasıl bilirse öyle bilsin. Onun için unutmasi daha kolay olacaksa 'sevmiyormus' falan desin.ne bulandiriyorsun adamın aklını?

Siz kendi kendinize gelin güvey olmuşsunuz, adamın umrunda bile değilsiniz. Yüzyuze gorusmeye bile bahane bulmuş geri de adım atmamış.Siz destan yazıyorsunuz o kestirip atiyor.Arada ask falan yok en azindan karşı tarafta yok.Ailenizde istemiyor ,zorla kendinizi ateşe atmayın

Bir de bu tarz o kadar itici görünüyor ki keşke farkına varsalar.
Benim bir ex sevgilim beni terk edip eski sevgilisine döndü. Ama habire arıyordu ben seni seviyorum hala da bilmediğin şeyler var da mutlu ol isterim de sakın hata yapma da bu süreçte. Saçma sapan bırbırbır mesaj atmıştı. Bana görünen tek şey ne kadar aciz biri olduğu olmuştu. İnsanlar kendini ayrılıkta gösteriyor. Böyle mesajlar atıp duygusal şeyler yazanlar genelde oh iyi ki ayrılmışım dedirtiyor. Bitmişse arama sorma mesaj atma işte. Bu kadar basit

Bu çocuğun aklına da zamanında bu kızı anası sokmadıysa ben bu toplumdan bi şey anlamamışım demektir. Kadın gitmiş gelmiş göz koymuş kıza, tabi ailesi iyi, kız iyi, daha temiz kapı nerden bulacaklar.

Annesi ile oturup kalkmışlığımız asla olmadı. Hatta tanışıklığımız bile yok gibi bir şey

Di mi , herkes ayrılır yani sevgilisinden. Öyle olmasa hepimiz 16 yaşında tanıştığımız adamlarla evli olurduk. İlişkiler öyle ya da böyle biter. Bunca drama ne gerek var?
Hani terkedilsen yazsan valla anlicam, derim alışamamistir, şok olmuştur, bir anda bırakmak zor gelmiştir falan.
Ama terk edenin yazmasını anlamıyorum. Şöyle oldu böyle oldu.
Ya ne önemi var? Bıraktın mi? Bıraktın.
Uza da ense trasini görelim yani
İlla giderayak adamın aklına bir kanca takma fikri. Adam boşa dustugunde 'hala beni seviyor mudur diye düşünsün' isteği.
Ya onla olmaz demişsin, hatta bir ömür olmaz demişsin. Daha sevsen ne sevmesen ne. Üstelik adam akraban. Üç sene sonra baskaisyla evlenincen düğün derneklere, cenazelere kucağında çocuğunla gidecen. Adamın seni yaydığı çevre hep arkandan konuşacak 'severek ayrıldım diyordu, unutamamistir. Bu adamı sevmiyordur' vs vs vs
Ne gerek var ki?

Umarım nefret etmez ve kötü biri olarak görmez çünkü ben bitmesinden yana değildim. Mecbur kaldım neyse hayırlısı olsun

Yani diyor ki, ben bi gezinicem bakınıcam olmadı geri gelirim, sen o ara sakın sakın sevgili bulayım deme.

Babası ve annesi evlensin istiyordu. Hatta babası torun istiyordu. Bu yüzden çok uzak değil ona evlilik.
O zaman annesi ve babasını evlilik vadi ile kandırmış oldun Bence bu kadar abartma olayı insanlar ayrılır çocuğun senin kadar çok taktığını düşünmüyorum. Sen bak yoluna ona da mesaj atma yoksa kaçmaya bile ikna olacak birine benziyorsun.

Bana eski eşimi hatırlattınız. Boşandık, mahkemeden çıktık “İyi günlerimiz de oldu” demişti. İyi günlerimiz de olduysa, o günlerin hatrına evliliğimizi kurtarmak için çaba harcasaydın?
Benim gözlemlediğim ilişkilerde helallik isteyen taraf kazık atan oluyor. Mağdur olanın vicdanı rahat olduğu için böyle bir gereksiniz duymuyor.
Sizde ilişkinize sahip çıkmamış, arkasında durmamışsınız şimdi ajitasyon yapıyorsunuz.
Atalarımız ne demiş. “Ya bu deveyi güdeceksin ya da bu diyardan gideceksin”

Karşı taraf noktayı koymuş son olaydan sonra helallik verir vermez bilemem ama belli ki iletişimde kalmak istemiyor. Aksi durumda erkekler sürekli yazsa burda demediğimizi bırakmayız. Siz de yazmayın o yüzden. Herkes yoluna gitsin.

bence sevip de kavuşamayanlar gibi bir durum yok ortada.
Konu sahibi yaşından dolayı olayı çok dramatize etmiş bence de. Ortada bi sevgide yok sanki .çocuk direkt yazma bana diye kesmiş sohbeti .kavuşamamak için önce çaba lazım bunlar bi mesajla bitirmiş .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…