Sevipte kavuşamayanlar….(Ekran görüntülü)

Bende de şunu uyandırıyor
Gidiyorum bak..
Bak..gitmek üzereyim ..bir şey demeyecek misin..
Bana yalvarsana..
Gitme desene
Köpek olsana..
Bak çok duygusal sözler söylüyorum korkmadın mı kaybediyorsun beni
😌
Bende aynı şeyi hissettim

Adam öküz gibi cevap vermiş aman bence iyi bile olmuş bıraktığın insan azıcık nezaketli olur madem çok düz cevap vereceksin ok yaz bırak ben sevemedim hitabini
Aynen işine gelmeyince nasıl öküze bağlıyorlar ,ajitasyon filan bir de suçlamış😅

Değmez üzüldüğüne sevin bence bittiği için😇
Sevinemiyorum çünkü ümitlendirdim mi acaba onu yarı yolda mı bırakmış oldum diye düşünüp duruyorum..Ha bir de akrabalık durumları var ya. Ya laf söz olursa diye içim içimi yiyor. Çok zorlanıyorum

O helallik yazılarını adam yazdı sandım ilk. Ve o ters ters konusmalarda senin sandım
Diğer türlüsü daha iğrenç. İyikide bitmiş. Kaç gün üzülecen ki buna

Sevinemiyorum çünkü ümitlendirdim mi acaba onu yarı yolda mı bırakmış oldum diye düşünüp duruyorum..Ha bir de akrabalık durumları var ya. Ya laf söz olursa diye içim içimi yiyor. Çok zorlanıyorum
Arkadaşım köy yerinde elbetteki laf söz çok olur. Herkes birbirini tanıyor. Başlamadan önce devam etmeme ihtimalini düşünüp bunu akıl etmeliydiniz zaten. Ayrıca merak etmeyin adam bir şeye ümitlenmemiş yarı yolda kalmamış. İki gün sonra söz, nişan haberini alırsınız o yola kaldığı yerden devam eder siz hâlâ olduğunuz yerdesiniz. Ömrünün geri kalanında böyle aşkın ızdırabını mı çekecek sanıyorsunuz. Ferdi Tayfur filmi mi bu.

Sevdiğine emin miyim bilmiyorum aslında. Geçen pazartesi görüşecektik gelemedi. Ben de hastaneydim ve değerlerim iyi çıkmadı. Bunu mesaj olarak da yazdım değerlerim iyi değil diye. O akşam ne aradı ne sordu…Ertesi gün de ben dayanamadım üzüldüğümü söyledim. Nelerle uğraşıyorum bilmeden etmeden yazıyorsun demişti. Galiba benim kadar sevmiyordu beni
Ne kadar abartmışsınız, adam yazma demiş yok hakkını helal et yok babam yok annen siz vicdanınızı rahatlatmaya çalışıyorsunuz. Ne bekliyorsunuz aa olur mu ne demek hak, o kadar konuştuk mu desin? Adamı salın.

Siz hakkını helal et derken sanki sizden ayrılmayı kabul etmesi gururunuzu incitmiş gibi hissettim. Adam hakkını helal etmemiş belli. Ama çok umursadigini da sanmıyorum. Cevaplara bakılırsa belki yeni biri bile radarına girmiş olabilir.

1) insan akrabasına karşı nasıl böyle hisler besleyebilir? ne aklım ne de midem almıyor bu durumu.🤢
2) bu ne drama queenlik bacım?
3) çocuk seni sevmiyor, verdiği cevaplara bakılırsa hiç umrunda bile değil.

Merhaba daha önce de bu tarz bir konu açmıştım ama napacağımı bilmiyordum. Sonucu sizlerlede paylaşmak istedim. Öncelikle biz yaklaşık 6-7 aydır görüşüyorduk. Bazen ayrıydık bazen beraberdik ama yine de iletişimimiz vardı. Ayrılıklarımız genellikle benden sebep bitti. Annemin istememesi yüzünden. Geçen gün ağlıyordum ve annem ısrarla neden ağladığımı sordu. Ben de “ X beni arıyor benimle görüşmek istiyor ben de babam bu durumu bilmeden seninle görüşemem dedim “ dedim anneme. Annem de benimle uzun uzun konuştu. X’in babası zamanında benim babamın tarafı ile tarla kavgaları,küfürleşme vs. Bu tarz kavgalar olmuş. Arada husumet var olmaz diyor. “Onun babası içip içip annesine eziyet ederdi” dedi annem. Yıllarca biz o kadını dinledik diyor. X’in abisi var o neden evlenmiyor babası yüzünden evlenmiyor babasının namını duyan kız vermiyor diyor. Ben de insanlar değişir dedim. Ama nafile.
Bir gün gidip babamdan istediklerinde de babam” bir kızı kırk kişi ister bir kişi alır” dermiş annem öyle diyor yani kısaca babam da onaylamazmış.
Ben de düşündüm taşındım enine boyuna.
X’e karşı sürekli belirsizdim tamam mı devam mı noktasında düşünüyordum ve ona net cevaplar vermiyordum ama yine de ara sıra aradığında görüşüyorduk tatlı tatlı. Ben belirsiz ve net olmadıkça o da benden uzaklaşıyordu. O konuşalım görüşelim dememi bekledi hep ama ben kaçamak cevaplar verdim. Çünkü onu kaybetmek istemiyordum. Seviyorum. Hatta geçen hafta buluşup yüz yüze görüşecektik ama işi çıktı.Bir daha da görüşme planlayamadık.Belki yüz yüze gelseydik tamam görüşelim diyecektim.Ama bir yandan da işte annemin baskıları,olmaz demeleri yüzünden yapamıyordum evet diyemiyordum. X beni kuzenlerine,arkadaşlarına,iş arkadaşlarına kadar anlatmış ve bu anlattıkları kişiler hep bizim köyden kişiler… Allahım kimsenin ağzına sakız etmesin bizi. X bana güvenerek anlattı o insanlara beni,bizi ama ben onu yarı yolda bırakmış gibi hissediyorum. Ayrılmıştık,sevgili değildik ama X sevgili olmamızı istiyordu 😓 Bana hep benim kuzenimin sevgilisinin ailesi de istemiyordu ama evlendiler derdi. Örnek verirdi yapabiliriz gibisinden. Ama ben babası ve babam yüzünden ona tamam diyemedim.
Bitirdim ama onu oyalamışım,yarı yolda bırakmışım gibi hissediyorum.Sürekli ağlıyorum,gözlerimin altı simsiyah oldu ağlamaktan. Sizce doğru mu hissediyorum gerçekten umutlandırıp yarı yolda mı bıraktım dünden beri vicdan azabı çekiyorum. Bir de ayrıldığımız günden bir ss koyacağım.
Düşüncelerinizi merakla bekliyorum.
Cocuk sizi istemiyor. Hic de yari yolda kalmis gibi de gorunmuyor. Zaten sevgili olmamissiniz anladigim kadariyla. Salin gitsin

Belirsizliğim onu çok yordu. Başta aşkım,ömrüm derdi. Ben belirsiz oldukça net olmadıkça yorulmuş ve böyle umursamaz hale gelmiş öyle anlatmıştı
Bu kelimeleri söylemek hiç zor değil inanın. Gönderdiğiniz mesajlardaki üslubu annenizin sözünü dinlemekle ne kadar doğru karar verdiğinizi gösteriyor üzülecek hiç bir şey yok.
Tek sıkıntım bizim ilişkimizi anlattığı kişiler köyden kişiler, kuzenleri,iş arkadaşları (babamın tanıdıkları). Bu durumun duyulması beni çok geriyor düşündürüyor sürekli ve bu yüzden mutlu olamıyorum. İnsanların ağzına sakız olma düşüncesi bile kötü hissettiriyor.
Bana güven vermedi hiç. Mesajlarınız dahi ortada dolaşabilir bir daha asla yazmayın, elinde yazılı bir şey olmasına kesinlikle müsade etmeyin.

Bir de burcunuzu merak ettim ☺️

X