Sevipte kavuşamayanlar….(Ekran görüntülü)

Siz temsili:

Eklentiler

• 6669B508-A0C0-4006-BB47-8CC2D5E43FE5.jpeg
    6669B508-A0C0-4006-BB47-8CC2D5E43FE5.jpeg
    20,4 KB · Görüntüleme: 286
Az önce tekrar yazdım ona. Hatta ss olarak ekledim güncelledim konumu. Galiba beni anlamıyor..

bi salsanız mı acaba?
ayrıldım ama beni sevmeye devam et lütfen mesajı atmışsınız resmen.
hani severek ayrılanlar vardır ya yazmışsınız birde komik komik. olmadı senede bir gün buluşun o ağacın altında tam olsun.
hem ayrılıp hem yalvaranıda ilk defa gördüm.

bi salsanız mı acaba?
ayrıldım ama beni sevmeye devam et lütfen mesajı atmışsınız resmen.
hani severek ayrılanlar vardır ya yazmışsınız birde komik komik. olmadı senede bir gün buluşun o ağacın altında tam olsun.
hem ayrılıp hem yalvaranıda ilk defa gördüm.
isteyerek bitirmediğimi bilsin istedim. benden nefret etse daha mı iyi?

Az önce tekrar yazdım ona. Hatta ss olarak ekledim güncelledim konumu. Galiba beni anlamıyor..
Niye böyle bi şey yaptınız çok saçma. O da vermiş zaten cevabını. Bu adam mı melek gibi ya pes diyorum size. Daha fazla kendinizi küçük düşürmeyin. Adamın umrunda falan da değilsiniz şuan siz kendi kendinize Türk filmine bağlamışsınız meseleyi. Kendinize gelin bence, yoksa başınız ağrır ileride. Adamın hali tavrı hiç hoş değil. İlk defa mı biriyle konuşuyosunuz napıyosunuz bu kadar duygusal bakıyosunuz olaya.

Yaşın ufak gibi geldi yazdıklarına bakılırsa,annenin anlattıkları doğru ise sevgili değilken kestirip atman doğru olur,zaten huzur vermezler size.Onun dışında vicdan azabı duyacak bir durum yok senelerce görüşüp evlilik vaadiyle mi kandırdın?! Arkadaşın sonuca bakıyor,nasıl bıraktığına değil.Bence gereksiz uzun mesaj atıp durma.

Devam etseydin bu sefer de anne babandan helallik almak zorunda kalacaktın. Her seye ragmen biz kavusacazz şöyle böyle dememişsin neticede. Yazma ve kendini daha fazla düşürme artık. Öyle aman aman doğru bir kişilik olsaydı ne olursa olsun o şekilde küfürlü ve hayt huyt şeklinde konuşmazdı.
Peki benim yaptığım düşünüp belirsiz davranmam yarı yolda mı bırakmak oluyor :KK43: Aklım almıyor artık vicdanen rahatsızım

Yaşın ufak gibi geldi yazdıklarına bakılırsa,annenin anlattıkları doğru ise sevgili değilken kestirip atman doğru olur,zaten huzur vermezler size.Onun dışında vicdan azabı duyacak bir durum yok senelerce görüşüp evlilik vaadiyle mi kandırdın?! Arkadaşın sonuca bakıyor,nasıl bıraktığına değil.Bence gereksiz uzun mesaj atıp durma.
Vicdan azabı çekme nedenim ona olacakmış gibi hissettirip sonra görüşmek istemediğimi söylememdi :KK43:

Devam etseydin bu sefer de anne babandan helallik almak zorunda kalacaktın. Her seye ragmen biz kavusacazz şöyle böyle dememişsin neticede. Yazma ve kendini daha fazla düşürme artık. Öyle aman aman doğru bir kişilik olsaydı ne olursa olsun o şekilde küfürlü ve hayt huyt şeklinde konuşmazdı.
Bir anda görüşmeyi kestiğim için öyle sinirlendi onu da anlamaya çalışıyorum ama küfür etmedi. Etseydi sanırım daha kötü olurdu her şey neyse nasip dediğiniz gibi anne ve babamı karşıma almak doğru olmaz

Niye böyle bi şey yaptınız çok saçma. O da vermiş zaten cevabını. Bu adam mı melek gibi ya pes diyorum size. Daha fazla kendinizi küçük düşürmeyin. Adamın umrunda falan da değilsiniz şuan siz kendi kendinize Türk filmine bağlamışsınız meseleyi. Kendinize gelin bence, yoksa başınız ağrır ileride. Adamın hali tavrı hiç hoş değil. İlk defa mı biriyle konuşuyosunuz napıyosunuz bu kadar duygusal bakıyosunuz olaya.
İlk defa biriyle konuşmuyorum ama hep böyle duygusal bakıyorum olaylara bunu nasıl aşarım bilemiyorum…

isteyerek bitirmediğimi bilsin istedim. benden nefret etse daha mı iyi?
Senin amacın ayrılmak değil ki çocuk seni ayrılmamaya ikna etsin istemişsin. Yalvarır gibi ayrılma mı olur. Çocuğun tavrı çok net aslında tamam ayrılalım konuşmayalım yazmış. Sen ayrılsanız da seni sevmeye devam etsin senin gibi acı çeksin istiyorsun.

Son düzenleme:
Öyle bir yazmışsınız ki sanırsın Leyla ile Mecnun adamın cevaplar daha efsane; ok dese olurmuş. Çok gülüyorum şu her durumu dramatize edenlere. İki gün sonra adam başkası ile flört falan etse yataklara da düşersini siz . Arkadaşım altı üstü birkaç aylık flört onda da zaten yüz yüze bile görüşememiş siniz doğru dürüst. Konuda bu kadar eş dost akraba geçmesinden anladığım muhafazakar bir çevreniz var,flört sevgili olmak pek normal kabul görür birşey değil; buna rağmen bırak evlilik konusunu falan adam daha sevgili bile değilken sizi millete malzeme etmiş. Siz bitirmek istediğinizde de gayet hödükçe nerdeyse sesini kes mevalinden cevaplar vermiş. Şu Yeşilçam Hülya Koçyiğit triplerinden çıkıp aklınızı başınıza alıp, biraz anne sözü mü dinleseniz acaba? Buradan bakınca büyük aşktan daha çok bir drama kraliçesinin hezeyanları gibi görünüyor.

bu helallik mevzusunun bende uyandırdığı his hakkını helal et de kısmetim kapanmasın.
Üniversitede bir sevgilim vardı çok çok severdik birbirimizi, daha çok ben onu ama. Tapıyordum resmen. Üni bitti ikimizde aynı sehirdeydik döndük sonra bir sebepten ayrıldık ve ben ciddi anlamda çok zor günler haftalar aylar yaşadım. O aralarda bazen konuşuyorduk bazen konuşmuyorduk. Neyse bir gün öyle bir aradı ki X nolur hakkını helal et ailecek hiçbir işimiz rast gitmiyor senden ayrıldıktan sonra diye 😁 nasıl ah ettiysem artık 🤷😁 baya baya bir süre aradı en son tamam yeter arama helal edeceksem bir daha aramayacaksin tamam mı dedim ettim öyle bitmişti helallik mevzusu 😁😁 şimdi gülerek anlatıyorum ama minnoş kalbim o zaman çok üzülmüştü..

Ayrılıp barışman onun umrunda bile değil açıkçası. Onu üzdüğün için ağlıyorsan gerek yok. Ayrıldığın için ağlıyorsun aslında, iletişimi kesmemek için teselli mesajları atıyorsun ama onun teselliye ihtiyacı yok. Noktalama ve yazım kurallarına uygun yazmana dayanarak eğitimli olduğunu düşünüyorum. Kendini kandırmaya çalışma, sen ayrılmak istemiyorsun. Daha da yazma, içinde yaşa pişmanlığını yoksa cevapları sana ağır gelmeye başlayabilir.

X