sevilmeyen evlet olmak... ya da her ne ise...

Ben olsam öyle bir anneye anne bile demem

neden ısrarla düzelir diye bekliyorum bilmiyorum ya da ne beklediğimi bilmiyorum inanın anne demek içimden bile gelmiyor hani kv ye anne derken garip hissedilir ya öyle oluyorum. bizim şu aralar mesela maddi sıkıntımız var ve kimse bilmez . söylemem de zaten bunlar olurken kardeşime yatırım yapılması beni çok incitiyor. kabul edemiyorum. keşke üvey evlat olsaydım ya da evlatlık belki o zaman beni sevmiyorlar dediğimde gerçek anne babam değiller diye bi dayanak noktam olurdu.

Siz yine kendinizi üzüyorsunuz, dogurmakla anne olunmuyor...
Anne baba aslında dünyaya gelmemiz için vesile seçim hakkımız yok ama onları olduğu gibi kabul edip kendimizi üzmemek bizim elimizde.
Boşverin inanın daha kötü anneler var. Çocuğuna kocası tarafından taciz edilip susan kadınlardan biri de anneniz olabilirdi. Sukredin halinize.
Ben sizin yerinizde olsam ufak ufak borcumunn olduğunu cıtlatıp düşündüklerimi kibarca söyleyip olanları seyredip mesafe koyardım duruma göre.
Gerekirse hiç gitmem ama kafa rahat olur

Bence artık vicdanınızı bir kenara bırakıp görüşmemeyi düşünün. Ve asla geri adım atmayın. Özellikle anneniz cidden size zarar veriyor. Bu ne böyle ya, amaç ne, kime ne için bu hareketler? Yazık değil mi size?
Üzgünüm ama akıllanmazlar ne ablanız ne anneniz.
Vicdan olayı çoktan boyu aşmış vicdan yapılacak hiçbir şey kalmamış. Kesinlikle haketmiyorlar. Bundan sonrada görüşür aynı şeylere maruz kalırsanız bile bile lades demiş olursunuz.

ne kadar zor şeyler yaşamışsınız ve hala daha yaşamaya devam ediyorsunuz
annenizle babanızın arası nasıl normalde
anneniz ablanız size böyle davranırken babanız görmüyor mu
benden 2 yaş küçük erkek kardeşimle annemin arası çok iyidir ama bizim aramız hiçbir zaman iyi olmadı
bu saatten sonra da çok umutlu değilim
ikiz kardeşinizle sizin aranız nasıl
abiniz şehit olduktan sonra mı böyle bir karar vermişler
Allah Rahmet Eylesin mekanı cennet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…