Sevgiliye mesaj

Bu akşama eşiniz/sevgiliniz sürpriz yaptı mı ? Veya bir programı var mı ?

• Ankete Katılan
    638
Şaka bir yana benimkinden hâlâ ses yok akşama ümitliyim :-)

Eklentiler

• IMG-20170214-WA0002.jpg
    IMG-20170214-WA0002.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 85
İnsallah canim
Eski sevgili falan miydiniz?
Yoo ben tanidigimda da evliydi tamamen platonik

Ama lutfen sizde beni tasa tutmayin ben ne yasadimsa icimde yasadim belli etmek namina fazladan tek bi selamim bile olmadi

Insan kalbinin hakimi olamiyor iste hem olsa kim hem platanik hwm olnayacak bi insani tercih eder ki

Kadınlar aslında bugün hediye istemiyor.En azından ben.Ama özel hissettirmesi ,tatlı bir söz söylemesi.Bugün sevgililer günü ama bizim için önemli değil ,sen benim için her zaman özelsin ,değerlisin gibi ...Sizden de böyle bir söz beklerdik K Kazen Bey.Lisabella bir incelik yapmış ,bu konuyu açmış .Keşke onure edecek bir çift söz yazsanız.

Ama lutfen sizde beni tasa tutmayin ben ne yasadimsa icimde yasadim belli etmek namina fazladan tek bi selamim bile olmadi

Insan kalbinin hakimi olamiyor iste hem olsa kim hem platanik hwm olnayacak bi insani tercih eder ki
O zaman uzak durmalisiniz gorusmeyin

6.5 yaşındaki oğlum bir haftadır babaya hatırlatma yapıyor.Baba 5 gün kaldı, baba 3 gün kaldı ,baba 1 gün kaldı''Anneme ne alacaksın''Okuma yazmayı öğrendi her yere yazıyor..
Baba artık mecbur oğluna örnek olacak:KK45:Tabi 15.yılımız çicek ve yemek özel günlerde zor artık:KK53:
Eşim bugün işte ..Dün gece yatmadan şöyle dedi''Yarın kendine bir hediye seçip paket yaptırır mısın '':KK57:
Bugün oğlumla okul çıkışı gittik.Dedim kendime hediye alacağım baban şöyle dedi..:KK53:Oğlum güldü ve Anne babam seni yine kandırmış dedi:sinirli::KK70:

Her ne kadar önceleri atissakta beni yaklaşık 4 ay vajinismus saçmalığı yüzünden bekleyen ve hiç problem etmeyen canım eşim, yoldaşım, sevdiğim, kociskolatam...
daha 5aylik evli olmakta aslında 2.yilimizi dün gece bitirdik sayende. 2015in sevgililer gününde benim olacaksın dedin ve oldu.
Sevgililer günümüz kutlu olsun senli ve inş bir günde çocuklu olacağımız nicee yıllarımız olsunn sevdiceğim

Kadınlar aslında bugün hediye istemiyor.En azından ben.Ama özel hissettirmesi ,tatlı bir söz söylemesi.Bugün sevgililer günü ama bizim için önemli değil ,sen benim için her zaman özelsin ,değerlisin gibi ...Sizden de böyle bir söz beklerdik K Kazen Bey.Lisabella bir incelik yapmış ,bu konuyu açmış .Keşke onure edecek bir çift söz yazsanız.

Sen bana kocişinin telefonunu versene bakim ...

Duygulara hükmedemez ki insan... Ama sizin kimseye zararınız olmamış ki... Kendi içinizde yaşamışsınız... Ayrıca kimsenin eleştirmeye hakkı yok.

:KK19::KK60::KK5:

Her ne kadar önceleri atissakta beni yaklaşık 4 ay vajinismus saçmalığı yüzünden bekleyen ve hiç problem etmeyen canım eşim, yoldaşım, sevdiğim, kociskolatam...
daha 5aylik evli olmakta aslında 2.yilimizi dün gece bitirdik sayende. 2015in sevgililer gününde benim olacaksın dedin ve oldu.
Sevgililer günümüz kutlu olsun senli ve inş bir günde çocuklu olacağımız nicee yıllarımız olsunn sevdiceğim
Ne güzel, mutluluğunuz daim olsun inşallah.

X