Sevgiliye mesaj

Bu akşama eşiniz/sevgiliniz sürpriz yaptı mı ? Veya bir programı var mı ?

• Ankete Katılan
    638
untitled.png
Ayrıcalık kişiyle tanışmamış olmak ...
Kronik 14 şubat yalnızlık günümü kutluyorumm :KK36:

Beni yeniden hayata baglayan senin sevgin, askin, bana sahiplenisin oldu.. iyiki varsin, iyiki hayatimdasin.. mustakbel esim <3 bizim icin bir gun degil, her gun sevgililer gunu.. <3 senden hediye beklemiyorum, bana soylemis oldugun o sozler hayatimin en guzel hediyesi <3 ve bir kez daha soyluyorum seni cok seviyorum UYUZUM <3

Senden biktim artik
Gelmiş geçmiş en samimi sevgililer günü mesajı :)

Ben de kalpten gelen sözcüklerimi yazayım:

Tanıştığımız gün alkollüydüm kocacığım. Kendimde değildim. Evet dediğim gün de kafam güzeldi. Şimdi neden diye soranlara kendimde değildim diyorum beni anlamıyorlar.

Kendimde değildim kocacığım, gene de fena biri sayılmazsın.

6 yıldır beraberiz senede 1 gün 14 şubat sevgili günümüymüş saçmaymış dedin destekledin bilindik gün süprizimi olur dedin destekledim e kalan 364 günde bari bişey yapaydınya kocacımda bende seni destekliycem diye millete bugünle ilgili söylediğm saçma bigün para tuzağı v.s kötü yorumlara kendimde inanaydım

Canım,sana canım derken canıma bir sesleniş sanki,kendime sesleniş. .Emanet ettiğim canıma sesleniş. . .
İnşallah Herşey güzel olur mutlu oluruz sevgilim. .
Ben senin beni sevişini sevdim,Öyle güzel seviyorsun ki. .

Sen seviyorsun diye ben kendimi sevdim (Canfeza :KK66:

Son düzenleme:
lisa, yalnız değilsin her evde bir kazen var :KK53: yarım saat önce yazdığım mesaja "biz evliyiz sevgili değiliz ki" cevabını alınca sana destek olayım dedim :KK53: neyse ki biz mikemmel kadınlar varız da plan-program bizden soruluyor, çok seviyoruz kendimizi :KK70:

nasıl da roymantik döşemiştim :/

Sorma canım biliyorum dertler ortak,bunlarda ki ruhta ortak..İçlerine öküz kaçmış bunların:KK70:..Gel biz kutlaşalım barim :KK74::KK74:

14 şubatta neymiş biz kutlamıyoruz demeye gelmiştim, ama yorumları okuyunca benim neyim eksik dedim bende aşkımı haykırcam :KK70:
seni çok seviyorummm, merhametini, vicdanını, sevgi dolu yüreğini, insanlığını herşeyini çok seviyorum:KK200: 14 şubat değil seni gördüğüm ilk gün, kalplerimizi birleştiren o gün 4 aralık kutlu olsun :KK200:sen benim kabul olmuş duamsın iyiki varsın canım kocacım :KK60::KK200::nazar:

Can'ım kocacığım bizim her zaman güzel günlerimiz olmadı acı günlerde de kocaman açıp baktığın yeşil gözlerinde buldum teselliyi iki bebek bir baba kaybettik kolay değildi
Annen olsun ablan olsun hiç anlamadılar yıpratmaya çalıştılar dimdik ayaktayız yanyayız
Sevgimiz tüm zorlukları yener
Hep dediğim gibi Allah birini karşına boşuna çıkarmaz benim koca bebeğim
Seni çok seviyorum

Son düzenleme:
X