Sevgiliye mesaj

Bu akşama eşiniz/sevgiliniz sürpriz yaptı mı ? Veya bir programı var mı ?

• Ankete Katılan
    638
Kadınlar aslında bugün hediye istemiyor.En azından ben.Ama özel hissettirmesi ,tatlı bir söz söylemesi.Bugün sevgililer günü ama bizim için önemli değil ,sen benim için her zaman özelsin ,değerlisin gibi ...Sizden de böyle bir söz beklerdik @Kazen Bey.Lisabella bir incelik yapmış ,bu konuyu açmış .Keşke onure edecek bir çift söz yazsanız.
Sana tamamen katılıyorum biz bu günde hediye veya özel bir aktivite beklemiyoruz.Sadece farklı,özel güzel sözler duymak istiyoruz..:KK200:
O konuda eşimin hakkını yiyemem:KK45:

O zaman uzak durmalisiniz gorusmeyin

Zaten 1 yila yakindir hic bir sekilde gormedim gorusmedim konusmadim

Duygulara hükmedemez ki insan... Ama sizin kimseye zararınız olmamış ki... Kendi içinizde yaşamışsınız... Ayrıca kimsenin eleştirmeye hakkı yok.

Anne adayiymissiniz oncelikle tebrik ederim Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

Evli bi insan tarafindan boyle anlayisla karsilanmak gercektwn cok duygulandirdi

Gercekten ne yasadiysam kendi icimde yasadim belli etmemek adina elimden ne geliyorsa yaptim aklima her geldiginde esi ve kendisi icin dua ettim halada ediyorum ama burda konu acmistim ama isitmedigim hakaret kalmamisti

14-subat.jpg

Zaten 1 yila yakindir hic bir sekilde gormedim gorusmedim konusmadim

Anne adayiymissiniz oncelikle tebrik ederim Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

Evli bi insan tarafindan boyle anlayisla karsilanmak gercektwn cok duygulandirdi

Gercekten ne yasadiysam kendi icimde yasadim belli etmemek adina elimden ne geliyorsa yaptim aklima her geldiginde esi ve kendisi icin dua ettim halada ediyorum ama burda konu acmistim ama isitmedigim hakaret kalmamisti
Çok teşekkür ederim. İnsanlar çok sever öyle anlamadan dinlemeden yargılamayı.
Ben sizi gayet iyi anlıyorum. Bunlar olabilecek şeyler.
Ha eğer duygularınıza yenilip, karşı tarafla bir etkileşimde bulunmuş olsaydınız belki benim düşüncem de farklı olurdu.
Ama sizin yaşadığınız, hissettiğiniz gayet masumane duygular benim gözümde...

Çok teşekkür ederim. İnsanlar çok sever öyle anlamadan dinlemeden yargılamayı.
Ben sizi gayet iyi anlıyorum. Bunlar olabilecek şeyler.
Ha eğer duygularınıza yenilip, karşı tarafla bir etkileşimde bulunmuş olsaydınız belki benim düşüncem de farklı olurdu.
Ama sizin yaşadığınız, hissettiğiniz gayet masumane duygular benim gözümde...
Ben tesekkur ederim dusunmeden yargilamadaginiz icin

Seni ilk gördüğüm an hayatımın geri kalanını paylaşacağım adam bu işte demiştim. Her zaman en iyi ve en kötü günlerimizde yanımda oldun. Baba acısını bile aynı gün yaşadık.Benim için sen herşeysin.Bazen birbirimize haksızlık yapsakta,birbirimizi kirsakta bazen anlamasakta yinede hep yanyana ve el ele ve gonul gonuleydik..her zaman öyle olmasını diliyorum.
Every day I love you more and more...
Happy valentines day my endless love..

X