Sevgiliye mesaj

Bu akşama eşiniz/sevgiliniz sürpriz yaptı mı ? Veya bir programı var mı ?

• Ankete Katılan
    638

lisa, yalnız değilsin her evde bir kazen var :KK53: yarım saat önce yazdığım mesaja "biz evliyiz sevgili değiliz ki" cevabını alınca sana destek olayım dedim :KK53: neyse ki biz mikemmel kadınlar varız da plan-program bizden soruluyor, çok seviyoruz kendimizi :KK70:

nasıl da roymantik döşemiştim :/

Evliler sevgililer gününü kutlamaz....
Bugün sevgililerin değil çiçekçilerin günü, adamlar 364 günde kazanamadığı parayı bugün kazanıyor.
Bence bunu kutlamalıyız.

Hayır sanki bekarlık günlerinde çok farklıydı .Kutlaya kutlaya bir hal olmuştuk :ıslık::ıslık:Özel çaba gerektiren her güne karşısın:KK8:

bence kazen denen kişi( anladığım kadarı ile kk kuruluşunda önemli Bi kişi)kaşınıyor:)). Maalesef erkekler için hiç Bi iyi dileğim Yok . Biz bütün tatlı gısların 14 şubatı kutlu mutlu olsun .

Sevgili müstakbel henüz tanışmadığım ve nerede kaldığını çok merak ettiğim kocam,

Neredesin?? Umarım mantıklı gerekçelerin vardır. Galiba Allah birbirimizden sıkılmayalım ve kaliteli vakit geçirelim diye seni daha karşıma çıkarmadı. Ömür geçiyor, kuşlar uçuyor, 2018 deadline. Geldin geldin. Gelmedin diğer sene gelirsin heralde..sanırım.. inşallah? :63:

Edit: seni tanımadan seviyorum galiba çok yüce gönüllüyüm:KK200: love you darling!!

X