Sevgiliye mesaj

Bu akşama eşiniz/sevgiliniz sürpriz yaptı mı ? Veya bir programı var mı ?

• Ankete Katılan
    638
FB_IMG_1487071975991.jpg

:KK8::KK8::KK8:

eşim babasını kaybetti 4 gün önce çok üzgün . cicek alırdı ama bu sene o da yok canımız sagolsun saglık olsun hıc onemlı degıl

Seninle gecirdigim her günüm özel benim bir tanecik esim sevgililerimiz gunumuz kutlu olsun ins diger ay iyi haberleri alrz bizde artk 3 kisi oluruz ins :KK200::nazar:

Bu "14 Şubat " dediğimiz safsata Papaz Valentina adlı rahibin ZINA eden gençlere sahip çıkması nedeniyle, devlet tarafından öldürüldüğü anısına kutlanmaktadır . Neden böyle bir günü kutlayayım veya eşimden bir sey bekleyeyim ki ? Kusura bakmayın BENCE cook saçma . Ayrıca Sevgi dediğimiz kutsal bir duygu bir güne asla sığmaz.. bu benim düşüncem . Polemiğe gerek yokk.

Karnımda doğmamak için direnen bebeğimizle sabah uyanmaya çalışırken,böyle günlerin önemsizliğini sana söylememe rağmen,yanıbaşımdaki çiçekleri görünce dünyalar benim oldu canım,kocam,arkadaşım,kardeşim,sevdiğim... iyiki varsın iyiki seninleyim 4. Yılımız nice yıllarımız olsun...

Bundan on yıl önce biz olduk , bundan beş ay önce uc kişilik tatlı bir aile olduk; sen canım kocam, sen canım oğlum sizi Çok ama çok seviyorum.
Rabbim sizi başımdan eksik etmesin...

Allah'im aglatmasin kullar ağlatsa da olur:)

E:KK200:N:KK200:A

X