Sevgiliye mesaj

Bu akşama eşiniz/sevgiliniz sürpriz yaptı mı ? Veya bir programı var mı ?

• Ankete Katılan
    638
FB_IMG_1487019213427.jpg

Valla ben kendi taşımı kendim aldım bak hemde dediğim gibi bin karatlik :-)

İnanıyorum ben de birgün kocişkoma pempe kurdelili sunumlar,ponçik kurabiyeler hazırlayacağım . Yani umarım :KK53:
Bu senede sap geçsin bakalım , kendi kendime kutlarım ben de. Bana benden daha iyi hediye yok zaten :KK49:
Biskuvileri de sandalyelere otuttruruz demii?
Dantelli tabaklar ❤ :KK70:

Sevgililer gunun kutlu olsun Maycim :KK200: cok zarif bi secim :-)
Çok teşekkür ederim Sevgili Beratticim seninde sevgililer günün kutlu olsun❤
Ben her zaman zarif seçimler yaparım istersen sana da aynısından göndereyim ikimiz birlikte takar gezmelere gideriz :-)
Hem sokakta canımızı sıkan olursa bu yüzükle kodummu oturturuz))))

Çok teşekkür ederim Sevgili Beratticim seninde sevgililer günün kutlu olsun❤
Ben her zaman zarif seçimler yaparım istersen sana da aynısından göndereyim ikimiz birlikte takar gezmelere gideriz :-)
Hem sokakta canımızı sıkan olursa bu yüzükle kodummu oturturuz))))
Evet cok begendim , ben de isterim , aksam esime gostericem aynisindan yaptirsin :-)

O kadar hazırlık yaptım video slayt hazırladım msj gönderdim süslü püslü onları gödü watsaptan atmıştım ev de de ablası gil bizde diye yatak odasına çagırdım anı defterini hazırladım ikimizin ilk günden beri olan resimlerimiz var vede güzel sözler yamıştım notlar işte yanındada kutu vardı içine anahtarlık aldım ona 2 ay oldu taşınalı güzel bir anahtarlıgı olsun diye top vardı gülücüklü gülyaprakları vardı kırmızı içinde başka bişey yapmadım çünkü geçen ay deldorant parfüm setlerini almıştım bileklik 2 adet almıştım 3 ay önce hediye ettim öyle içimden geldi diye bugün böyle olsun dedim yatak odasına çagırdım geldi ben sarılarak kutladım işte oda hafif tebesümle tamam akşam yatarkene bakarım şimdi ablamlar var bakamam diyince emek harcadım bi bak istersen dedim aldı dalga geçer gibi bakıp bıraktı bune ya ne bir hediye alma var ne bir güzel söz söyleme var üstüne üstlük bu şekilde davranıyor o kadar çok zoruma gittiki ağlayacam ağlayamıyorum evde ablası gil var diye umursamıyorum onu gibi yapıyorum içerde ama içten içe çok üzülüyorum:KK43:

Aşk, sevgi 1 güne sığmayacak kadar yücedir.. Ve Gönül Aşkı kimde bulduysa onda Güzeldir.. Benim için sevgililer günü değil her gün özeldir :) ayrıca inşallah kuyuya Düşen yavru köpek sağ salim kurtarılır da sevgililer günü daha da Anlamlı olur inşallah inşallah

O kadar hazırlık yaptım video slayt hazırladım msj gönderdim süslü püslü onları gödü watsaptan atmıştım ev de de ablası gil bizde diye yatak odasına çagırdım anı defterini hazırladım ikimizin ilk günden beri olan resimlerimiz var vede güzel sözler yamıştım notlar işte yanındada kutu vardı içine anahtarlık aldım ona 2 ay oldu taşınalı güzel bir anahtarlıgı olsun diye top vardı gülücüklü gülyaprakları vardı kırmızı içinde başka bişey yapmadım çünkü geçen ay deldorant parfüm setlerini almıştım bileklik 2 adet almıştım 3 ay önce hediye ettim öyle içimden geldi diye bugün böyle olsun dedim yatak odasına çagırdım geldi ben sarılarak kutladım işte oda hafif tebesümle tamam akşam yatarkene bakarım şimdi ablamlar var bakamam diyince emek harcadım bi bak istersen dedim aldı dalga geçer gibi bakıp bıraktı bune ya ne bir hediye alma var ne bir güzel söz söyleme var üstüne üstlük bu şekilde davranıyor o kadar çok zoruma gittiki ağlayacam ağlayamıyorum evde ablası gil var diye umursamıyorum onu gibi yapıyorum içerde ama içten içe çok üzülüyorum:KK43:

Belki akşama güzel bir şey yapar . O güzel şey için odunluk yapıyordur ?
Öyle olmaz gece yastıkla boğarsın :KK66:

X