Sevgiliye mesaj

Bu akşama eşiniz/sevgiliniz sürpriz yaptı mı ? Veya bir programı var mı ?

• Ankete Katılan
    638
O kadar hazırlık yaptım video slayt hazırladım msj gönderdim süslü püslü onları gödü watsaptan atmıştım ev de de ablası gil bizde diye yatak odasına çagırdım anı defterini hazırladım ikimizin ilk günden beri olan resimlerimiz var vede güzel sözler yamıştım notlar işte yanındada kutu vardı içine anahtarlık aldım ona 2 ay oldu taşınalı güzel bir anahtarlıgı olsun diye top vardı gülücüklü gülyaprakları vardı kırmızı içinde başka bişey yapmadım çünkü geçen ay deldorant parfüm setlerini almıştım bileklik 2 adet almıştım 3 ay önce hediye ettim öyle içimden geldi diye bugün böyle olsun dedim yatak odasına çagırdım geldi ben sarılarak kutladım işte oda hafif tebesümle tamam akşam yatarkene bakarım şimdi ablamlar var bakamam diyince emek harcadım bi bak istersen dedim aldı dalga geçer gibi bakıp bıraktı bune ya ne bir hediye alma var ne bir güzel söz söyleme var üstüne üstlük bu şekilde davranıyor o kadar çok zoruma gittiki ağlayacam ağlayamıyorum evde ablası gil var diye umursamıyorum onu gibi yapıyorum içerde ama içten içe çok üzülüyorum:KK43:
Kız ne çok şey yapmışın.
Erkekler anlamazki bunlardan.
Öküz olcaksın aynı onlar gibi.
Ozaman kıymetli olursun

benim sevgim bir günlük değil bir ömürlük sevgili kocaciğım,
bin ömrüm olsa hepsini sana veririm iyi ki varsın sadece bugün değil her gun hayatımda olduğun için teşekkür ederim seni seviyorum hem de her gun bir öncekinden daha çok...

Daha o gun konu açmıştım sevgilim soguk davraniyor ne yapayim diye. Ama bugün oyle guzeldi ki soguk davrandigi 3 günü telafi etti sevdicegim. Onu cok seviyorum ne olursa olsun en mukemmel olmasada benim en mukemmel sevgili. Iyi ki hayatimdasin

Miracim canim esim seni cok seviyorum her zaman iyiki diyrm onunla tanımışım onunla evlenmisim RABBIM seni benim karsima iyiki cikarmis ♡♡♡♡♡♡

Oyumu kullandım %63 benim gibi çok şükür yoksa eşimi boşayacaktım :KK59::-) sürpriz ne ya :cool: hele de benim gibi 30 seneye yaklaşınca sevgililer günü pek kalmıyor :KK23:

Sevgililer günü benim için kuyumcular ve çiçekçiler günü.. :KK48:bana bugün hiç anlam ifade etmiyor.. :işsiz:

Sevgililer günü yalnızım çünkü bi eşim vardı o da erkek olup sahip çıkmadı bize boşverdim erkeklerin nankör olduğunu düşünüyorum tek ve yekim mutsuzum acı çekiyorum ama Allah var görüyordur bana da mutluluk nasip edecektir aileye çok önem verirdim ama bi ailem olmadı Allah nasip etmedi

Canım kocam, eşim , sevgilim, çocuklarımın babası, iyikim, iyi ki varsın. Iyiki benimsin seni çooooook seviyorum:KK200:
Ama bir tane gülede hayır demezdim. Ama dediğin laf BİZ SEVGİLİMİYİZ.:KK12:
Ama olsun yinede seni seviyorum:KK36:

sevgi neydi?
denizin şu an babasıyla güreş etmesiydi...
neydi sevgi?
beş metrekarede oynanan futbol
farklı günlerde kırılan kapılar....su bardaklarıydı
sallanan avizeler de elbet.
sevgi ne pırlantada ne parada ne sahte hesaplarda....
sevgi emekti kızım...anne baba ve denizin adıydı...seviyorum seni!

sevgilimiz...tatlı kızımız...seviyoruz seniiiiiiiiiiii.

bugün ilk kez tanıştığım birisi yanıma gelip "ne kadar çok seviyorsun gözlerinin içi onu gülüyor görünce" dedi.

ah bir de içimi bilseniz dedim kendi kendime...

gönlümün ferah gülüşü...

Kız ne çok şey yapmışın.
Erkekler anlamazki bunlardan.
Öküz olcaksın aynı onlar gibi.
Ozaman kıymetli olursun
Aynen cnm bilseydim hiç yapmazdım görümcemde bizdeydi ya oda bana bu olay olmadan önce şunu söyledi benimki dün kalpli kagıda not yazmış bana verdi kutladı bende hiç birşey yapmadım o yapıyo bizde ben degil dedi sonra bide benim kocam böyle yapınca hem kırıldım hem üzüldüm insan bu tşkkr eder yok keşke odun parçası alsaydıy da ona odun verseydim anlar belki o zmn :)

Ahhh aşkım seninle geçen 7 yılın her saniyesi bana sevgililer günü. Sevgililer günü de zaten hatırlanmak değil mi biz de her sene öyle yapıyoruz. Canım aşkım her zamanki gibi bir gül alır ben de ona bir kutu dolusu cupcake yaparım :) sonra güzel bir yemek, maksat gönüller hoş kalsın... seni çok seviyorum, sesiyle kalbimi ısıtan, dokunuşuyla içimi eriten bi'taneciğim! Allahım seni yanımdan eksik etmesin.

X