Sevgiliye mesaj

Bu akşama eşiniz/sevgiliniz sürpriz yaptı mı ? Veya bir programı var mı ?

• Ankete Katılan
    638
Allah inşAllah cok daha iyi anlaşmamızı birbirimizi anlamamızı nasip eder Aminnnnn ve inşAllah her dedıgımı yapan uyumlu bir eş olursun sevgili eşim . Benim notum budur sevgiler

En talihsiz benm bir sürü özl gün var evlilk benm doğum günm kızımn dğum günü hepsi aynı tarih bi pastayla geçiştiriyor:110:
kızının doğum günü senin ayarlayabileceğin bişey değil ama tabi sezaryan değilse. ama evlilik tarihini doğum gününe denk getirmek istediysen talihsizliği en başta kabul etmişsin :)

"Sevgiliniz var mı?" Sorusu ankette yok, bu ihtimali göz ardı edip illa varmış gibi sorulmuş. Velev ki öyle, bu konuyu sevgilisi olmayanlara yani bana neden bildirim olarak yollayıp moralimi bozuyorsunuz.
Yönetimden açıklama bekliyorum.
Olacak şey değil, pes.

Elini tuttuğum ilk aşkım, en yakın arkadaşım, sırdaşım,her anlamda ve tam manasıyla hayat arkadaşım can yoldaşım...
Sığınağım,en güvenli limanım,kaybetmekten korktuğum, en sevdiğim heyecanım...
Yıllandıkça..yaş aldıkça.. acıyı tatlıyı herbişeyi paylaştıkça daha çok bağlandığım...
Ve şimdilerde beni sana daha çok bağlayan en sevdiğim sıfatın: kızımın babası...
Seni çok seviyorum iyi ki bizi birbirimize yazmış Yaradan

Bizim ve sevgili kalabilmeyi başaran herkesin sevgililer günü kutlu olsun :KK200:

Vazgecilmezim seninle yaşadığım her an için şükürler olsun. İki kişiydik artık Allah'ın izni ile 3 kişi olacağız. Birbirimize en gzl hediyemiz bu. Seni çok seviyorum iyiki varsın. Canım kocacimmmn.

kızının doğum günü senin ayarlayabileceğin bişey değil ama tabi sezaryan değilse. ama evlilik tarihini doğum gününe denk getirmek istediysen talihsizliği en başta kabul etmişsin :)
Yok normal doğum düğünde yaz günü olnca en erken o tarih verildi kocayı bulunca doğum günüm olduğunu unuttm:KK70:

kocammm ömrümm evimin direği neşesi tek gerçeğim ilk aşkım seni çooook seviyorum sevgilim iyi ki varsın iyi ki benim kocamsın sevgililer günümüz kutlu olsun paşamm:KK200::KK200::KK68::KK68:

X