Sevgiliye mesaj

Bu akşama eşiniz/sevgiliniz sürpriz yaptı mı ? Veya bir programı var mı ?

• Ankete Katılan
    638
Estağfirullah o nasıl söz öyle eşinize de ,bu kelimeyi kabullenmiş olmanıza da şaşırdım.
benim kinin dili çok sivri bunu dediğin de saf ötesi salak mı diyorsun diye soruyorum hayır çok safsın diyor saf olmak kötü değil güzel bir meziyet diyor . galiba beni uyutuyor oyy oyyy ben öleyim :KK45:

eeee kızlar eşleri çekiştirdik mesajları da yazdık da evde siz eşiniz için özel bir şey yaptınız mı hazırlık
lahmacun içi tamam balık ta tamam ben de rosto püre yemekler tamam da başka özel hediye v.s. biz de var mı yoksa sadece erkekler mi özel hediye v.s. yapmalı

haa sevgililer günü benim için de aman aman bir şey ifade etmiyor sevgi bir gün de belli edilip canım cicim deyip biten bir şey değil ama muhabbeti geçer gülüşürüz o ayrı tabii
ama kutlayanlar için sordum üsttekini:)

eeee kızlar eşleri çekiştirdik mesajları da yazdık da evde siz eşiniz için özel bir şey yaptınız mı hazırlık
lahmacun içi tamam balık ta tamam ben de rosto püre yemekler tamam da başka özel hediye v.s. biz de var mı yoksa sadece erkekler mi özel hediye v.s. yapmalı
Akşam yemeğimiziz beraber hazırlar, yer ardından da çayımızı içeriz. En fazla mumları yakarız romantik olsun :rolleyes: Hediye de almıyoruz, kutlama da yapmıyoruz biz:ıslık:

Hem lahmacun ,hem balık ,hem rosto mu yaptın?:confused:
Eşim kuru biber dolmasını çok sever onu yaptım.Pastayı sevmez.Kalp şeklinde bazlama yapacağım.Çorba ,salata yeter.Kutlama için değil ama yine de yaptım bugün arada kaynar.

Dünyam... ömrüm, günüm, herşeyim, kızımın babası çox sevirem:KK200: Allah seni başımızın üstünden heç zaman eksik etmesin, seni bize bizi de sene çox görmesin
Hemişe yanımızda ol sen menim ailemsen canımsam ezizimsen birdenemsen
Günümüz kutlu olsun sevdiğim

Hem lahmacun ,hem balık ,hem rosto mu yaptın?:confused:
Eşim kuru biber dolmasını çok sever onu yaptım.Pastayı sevmez.Kalp şeklinde bazlama yapacağım.Çorba ,salata yeter.Kutlama için değil ama yine de yaptım bugün arada kaynar.
ben rosto püre yaptım önceki sayfalarda kızlardan biri lahmacun içi hazırladığını yazmıştı birinin eşi de balık alıp gelecekmiş kv si ile beraber yiyeceklermiş biz üçümüzün yemek hazır diye topluca yazıverdim :) gerisi ne yapıyor onu sordum gülüm senin de hazırmış hem de kalpli kalpli ohh mis ellerine sağlık

G
Gecenin sonunda soğan kokacaksınız desene:KK70: malesef biz ev taşıyorum kocam pembe çiçek gibi boyacıya yardım etmş kaşı gözü pembe:)

Gelmiş geçmiş en samimi sevgililer günü mesajı :)

Ben de kalpten gelen sözcüklerimi yazayım:

Tanıştığımız gün alkollüydüm kocacığım. Kendimde değildim. Evet dediğim gün de kafam güzeldi. Şimdi neden diye soranlara kendimde değildim diyorum beni anlamıyorlar.

Kendimde değildim kocacığım, gene de fena biri sayılmazsın.
Bu da supermis:KK50:

X