sevgilinle öpüşmek, dokunmak bunlar normalmi

la fıstık:nazar:sanırım aynı kişiden aldık kırmızıyıkaydirigubbakcemileşimdi biz eksi rep aldık ya o şahıstan,replerimizi düşücek ühüüüümafoldumbenşahsım adına çok üzüldüm-tatlicadiarzu-
yalnız bana gülerek eksi rep vermiş arkadaş,timsah misali,hani timsah kurbanını yerken ağlarmış ya,buda eksi basarken gülmüş:smiley-cool:
bende merak ettim msj attım ilk defa:)
dedim gardaş(gardaş demedim):)ilk eksi repimi aldım sayende ama çok merak ettim,katılmadığın noktayı yazsaydın eksi verirken,gülmüşsün hani ne iş,ama saol ilk eksim felan dedimde:hooray::roflol:
yanıt şu,yorumunuza gülmem size katılıyorum anlamanına gelmez:))
ya kardeşim,zaten gülmeni merak etmiyorum,katılmama noktanı söyle,laf olsun diye eksi basma bi yorum yap bende eksimin gururunu yaşıyım veren kişinin yorumuna bakıp:1closedeyes: ama yok,laf olsun beri gelsin:nazar:

o dengesizlerden burda çok var canım:hulya:

la fıstık:nazar:sanırım aynı kişiden aldık kırmızıyıkaydirigubbakcemileşimdi biz eksi rep aldık ya o şahıstan,replerimizi düşücek ühüüüümafoldumbenşahsım adına çok üzüldüm-tatlicadiarzu-
yalnız bana gülerek eksi rep vermiş arkadaş,timsah misali,hani timsah kurbanını yerken ağlarmış ya,buda eksi basarken gülmüş:smiley-cool:
bende merak ettim msj attım ilk defa:)
dedim gardaş(gardaş demedim):)ilk eksi repimi aldım sayende ama çok merak ettim,katılmadığın noktayı yazsaydın eksi verirken,gülmüşsün hani ne iş,ama saol ilk eksim felan dedimde:hooray::roflol:
yanıt şu,yorumunuza gülmem size katılıyorum anlamanına gelmez:))
ya kardeşim,zaten gülmeni merak etmiyorum,katılmama noktanı söyle,laf olsun diye eksi basma bi yorum yap bende eksimin gururunu yaşıyım veren kişinin yorumuna bakıp:1closedeyes: ama yok,laf olsun beri gelsin:nazar:

ayni kisi balim ayni kisi :sinifsinif: ne kadaaaan aciii eyvahedigeldismile
o simdi gururlaniyodurda replerini düsürdüm diye guclubacismile sempatiksalakcinni
adi kiymiziya, e repte kirmizi olunca adina yakisir bisi yapmak istemis belliki zavalliciksempatiksalakcinni
hayir bi derdin varsa gel delikanli gibi yaz
öyle kirmiziya basip susmakla olmuyo bu isler :nazar:
bide gülmüsmü :roflol: dedim iste bak bisi yaptigini saniyo ohaoldumsmile
heyyyyyy yarraabiiimm ne günlere kaldik :eek::2:

tabikide normal ama bence sınırında vede zamanındahemen sevgili olduktan sonra pat diyede öpüşülmez bence

beni hiç rahatsız etmeyen bir görüntüdür öpüşen insanlar...şimdi eğer sevgilinizle öpüşmeyi dokunmayı garip buluyorsanız sevgili değil arkadaşsınızdır.insan kesinlikle sevgilisini öpmek ister

Canım bosver senöpüsme bileeee...... Örnek verim bizim sevgimiz en masum sevgiydi benim için neler derdi herkesten farklıydm falan filann da fıstıkkkk :KK70: ama noldu 3 gün önce ayrıldığımızda zevk içinmis dedi sevgime mal iste hersi aynı seyi söler ayrılmak onlara koyunca ! Seni seven illa seni öpücek edicek diye bise yok buna sen karar ver iyi hissediceksen kendini sen bilirsinnnn... Bana sorarsan aslaaaaa ....

sevgilinse elbet dokunmak istemen, öpmek istemen normal. Eğer istemiyorsan sevgilin değildir zaten.

kime neye gore bana gore bu normal ama baskasına anormal geliyor yapanı yadırgamamak lazım bazen boyle asırı tepkili insanlar vardır aaa nasıl opusuyo olurmu surekli insanların ozel hayatlarıyla ilgilili olan tipler bana gore onlar yapamadıgı icin bu kadar konusuyor yada cok yaptıkları icinkaydirigubbakcemile3 yaraları var.. sonucunda herkesin kendi hayatıdır bence normal garip gelmiyor

hmm anneme sorarsak normal degil...insan sevdigine dokunmaz der...bana sorarsan normal insan sevdigine dokunmak öpmek ister istemezse bir anormallik var derim. Bu konuda herkes kendince dogru karari verir bence

X