sevgilinle öpüşmek, dokunmak bunlar normalmi

Gayet normal bana göre.. tabi uzun süreli, mantıklı ve düzgün bir ilişkiyse..
Yoksa erkeklere öyle ilk günden yüz vermeye gelmio..
Tabi yeri ve zamanı da önemLi..
Sokak ortasında o işleri ileri noktaya getirenlerin saçını başını yolasım gelio :KK1:

Normal'in norm'u nerden geliyor? Norm, karşılaştırdığın şeydir. Hayatta normlarını sana sunan öğretiye göre bu sorunun cevabı değişir.

Şimdi arkadaşlar bana kızacak ama, eğer normlarını dinden alırsan evlenmeden yakınlaşmak normal değildir, evlilikte olması gerekir. kadın için de erkek için de bu böyle.

Başka türlü hayat tarzlarında, batıda örneğin, çok normaldir.

sana katılıyorum canım

akakadsların büyül çoğunluğu NORMAL demişler. ve forumda SEVGİLİSİNDEN AYRILAN kişilerin yazılarını okuyoruz , sorularını, sıkıntılarınıı dinliyoruz. soruyorum şimdi o normal diyenlere : ilişkinizin dozuna göre demişsiniz ya hani sevgilinle öpüştün , sarıldın, ve sonra SEVGİLİNDEN AYRILINCA NE OLACAK ??? ayrıca EVLİLİĞE NE KALACAK YAŞANMAK İÇİN ???????????????????????

Gayet normal bana göre.. tabi uzun süreli, mantıklı ve düzgün bir ilişkiyse..
Yoksa erkeklere öyle ilk günden yüz vermeye gelmio..
Tabi yeri ve zamanı da önemLi..
Sokak ortasında o işleri ileri noktaya getirenlerin saçını başını yolasım gelio :KK1:

canım üstteki msj ı senin içinde söylemiş oldum

akakadsların büyül çoğunluğu NORMAL demişler. ve forumda SEVGİLİSİNDEN AYRILAN kişilerin yazılarını okuyoruz , sorularını, sıkıntılarınıı dinliyoruz. soruyorum şimdi o normal diyenlere : ilişkinizin dozuna göre demişsiniz ya hani sevgilinle öpüştün , sarıldın, ve sonra SEVGİLİNDEN AYRILINCA NE OLACAK ??? ayrıca EVLİLİĞE NE KALACAK YAŞANMAK İÇİN ???????????????????????

sevgilinden ayrılınca hicbirsey olmuyor uzun sureli bir birlikteligim bitti gayet rahatım o konularda vicdanım rahat vs..demekki birsey olmuyormus:)..bazı seyler vardır insanı heyecanlandıran ilk dokunus ilk opus gibi bunları belli zaman zarflarında flort zamanı yasarsın evlendikten sonra bunların hepsi bir gecede olur nerde kaldı heyecan :) ben bu sekilde dusunuyorum en azından evlilige kimin neyi bırakacagıda kendisini ilgilendirir

Son düzenleyen: Moderatör:
öptüğün ve dokunduğun yeri ayarlrsan ne sakıncası olucak allah aşkına...dinsel boyutta düşünrsek tamam haramdır ama kaç kişi buna uyuyor merak ediyorum.

Son düzenleme:
öptüğün ve dokunduğun yeri ayarlrsan ne sakıncası olucak allah aşkına...dinsel boyutta düşünrsek tamam haramdır ama kaç kişi buna uyuyor merak ediyorum.

dinsel olayı hele kisi ve Allah arasındadır o araya girebilcek cesareti olan varsa buyursun:) ben girmem..herkesin hayat tarzı yasayıs bicimi dogruları yanlısları farklıdır heleki bu cinsel olaylar iki kisi arasında gecer ve o iki kisi dısındaki kimseyide ilgilendirmez..o yuzden isteyen evlenmeden once birlikte olsun isteyen eline bile dokundurmasın..bana gore flort zamanı yasanılanlar cok farklı bir heyecana sahip olan seylerdir

dinsel olayı hele kisi ve Allah arasındadır o araya girebilcek cesareti olan varsa buyursun:) ben girmem..herkesin hayat tarzı yasayıs bicimi dogruları yanlısları farklıdır heleki bu cinsel olaylar iki kisi arasında gecer ve o iki kisi dısındaki kimseyide ilgilendirmez..o yuzden isteyen evlenmeden once birlikte olsun isteyen eline bile dokundurmasın..bana gore flort zamanı yasanılanlar cok farklı bir heyecana sahip olan seylerdir

bence de kimseyi ilgilendirmez haklısın.imanla paranın kimde olduğu bilinmezmiş. herkes neyi doğru görüyorsa onu yaşasın valla ben hayatıma bakarım.
ayrıca öperim de severim de dokunurm da:)))))

kızlar özgür bir ülkede yaşıypruz bırakın dileyen dilediğini yapsın yapmayanlara cici yapanlara kaka deme hakkımız yok bana kalırsa kişi kendinden sorumludur evlendikten sonra ne kalıp kalmayacağına kendisi karar verir

şu sözede katılıyorum parayla imanın kimde olduğu belli olmaz gerçekten öyle görünüşe aldanmamak gerek

secretlove madem sana ters geliyor öpüsmek veya dokunmak, o zaman neden senin ilgi alanina giriyor bu konu onu anlamadim.
Hep dikkat ettimde, senin gibi tüh kaka diyenlerde genelde cok isterikli, firsatlari olsa neler yapacakda , ne yazikki firsatiniz yok.
Cünkü gercekten sana ters geliyorsa neden bu gibi konular senin merak alanina giriyor, bunuda ben merak ediyorum.
Cok ilginc.:bbo:

secretlove madem sana ters geliyor öpüsmek veya dokunmak, o zaman neden senin ilgi alanina giriyor bu konu onu anlamadim.
Hep dikkat ettimde, senin gibi tüh kaka diyenlerde genelde cok isterikli, firsatlari olsa neler yapacakda , ne yazikki firsatiniz yok.
Cünkü gercekten sana ters geliyorsa neden bu gibi konular senin merak alanina giriyor, bunuda ben merak ediyorum.
Cok ilginc.:bbo:

:KK1:sempatiksalakcinnidelikafadulden

Öperim , dokunurum , hissederim.

Aşk beni benden alır aşıksam gözüm görmez. Pişman Olmadım Allah pişman etmesin..

pisman oldum keske yapmasaydın demen gerekiyor:) bende pisman degilim dedim katılmamıs bazı arkadaslar olmadım iste neyine katılmıyon pismanmı olmam lazımdı:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden pişman olayım.

Ayrılmış olsak bile..

Ben o adamı sevmedim mi ? İçim onun için yanmadı mı?

Birbirimize dokundugumuzda kalbim pır pır atmadı mı?

Degmeyen bir insan bile olsa zamanında ayaklarımı yerden kesmişti sonucta bayanssulusmile

He bir de arkadaslar evlenince ne yapacaksınız normal diyenler demişler..

Ayol belki evlencegim adama asık olamayacagım sempatiksalakcinni

Ne yapayım yani asık oldugum insana dokunurum hissederim doya doya yaşarım.

Aşk dokunmak ister gülüm..
Sevilmek, okşanmak ister…
Aşk sevdiğini yanında ister…
Kimi zaman dile gelip aşk;
Dudaktan kalbe akmak ister…

canım üstteki msj ı senin içinde söylemiş oldum

Kişisel bir tercih.. Kimseyi tercihleri, yaşadıkları yada yaşayacakları, istekleri, istemedikleri konusunda yargılayamayız.. Herkese tercihi konusunda saygılı olmak gerektiğini düşünüyorum. İsteyen dokunur, öper yada hisseder.. Gelecekte evlenmek, yeni ilişkiler fln.. Bence değiştirmez durumu. İsteyen istediği zamanda ne yaşayacağına karar verebilir. Bir insanla güzel bir geçmişim varsa ve birlikte zamanında güzel bir şeyler paylaşıldıysa hiç de pişman olmam açıkcası. İnsan herşeyi yaşayarak öğrenir.. yerimseniben

Son düzenleme:
bana göre normal olabilir
ama bu size görede normal olucak diye birsey yok
her kez kendinden sorumludur

Ben yaşadım bunları yaşayacağım da ilerde çook zaman var daha
Caiz diil belki evet ama herkes ahirette kendinden sorumludur sonuçta
Başkalarının hayatlarına yaptıklarına günahlarına müdahale etmek çok saçma bence
Dokunmadan öpüşmeden hissetmeden bi'ilişki zor canı çeker ki insanın..

X