sevgilinle öpüşmek, dokunmak bunlar normalmi

Bundan 3 ay önce olsa tabiki normal o senin sevdiceğin derdim , tabi herşey zamanında - dozunda yaşanırsa güzel demeyi unutmazdım..
Ama şimdi 3 aylık güzel kızım kucağımda ve diyorum ki '' Bacaklarınızı kırarım sizin erkeklerle öle dokunmak - koklaşmak yok''
:eek:klava:

ama canı çeker ki insanın :/
o size tatlı tatlı bakarken kim istemez ki bi öpücük almayı yanagından dudagından vs.
cok masumca bence bunlar
sokakta görsem tebessüm ederim. yiyişenleri kastetmiyorum sempatiksalakcinni
ama caiz diil galiba

7 gün sonra erkek arkadaşım askerden dönüyor. O kadar zaman ayrı kalmışken havaalanında birbirimizin kucağına atlayıp, havalarda kahkahlarla dönmedikçe, birbirimizin dudaklarının kenarına kaçamak öpücükler kondurmadıkça ne anlamı kalır o kavuşma sahnesinin benceeboshayallersmile:kedi:

aşıksanız aranızdaki çekimle yakınlaşmalar olabiliyor.doğanın kanunu bu.ya bir araya gelinmeyecek. ya kendinize hakim olunacak diyemiyorum, gönül akarsa kendini bile tanıyamıyorsun.büyük konuşmamak lazım bence.
birde bazı tipler var özellikle uzak durmak gerek. örn: ilk çıktığım insan zorla beni öpmüştü.o ilk öpücükle ilgili hayallerim balon olup uçtu.bir ara tiksindim kendimden.ıyy iğrençti. sonra taktım koluna sepeti tabii alsanaalsanasmile
kocişimle tanışınca da çok masumdu herşey.elimi bile tutmaya çekinirdi. opuyorumnanaktan
kayınvalidem hep öğünür ben oğullarımı kız gibi büyüttüm diye.öğütler vermiş hep. çocuk yanımda kızarıp bozarıyodu ya. kaydirigubbakcemile3

Bencede sevgilinse yeri geldiğinde öpüşmek kadar normal bişi yok bencede.....Yoksa hislerimizi bastırmakta hoş değil bence herşey yerinde ve zamanında yaşanmalı..........

bana kalırsa çokta normal deil çünkü aşk dokunmadan öpüşmeden yani fiziksel bi temas olmadanda yaşanabiliyormuş bunu ben deil uzmanlar sölüyor ama birbirinize dokunmak öpüşmek istiyosanz bu birbirinizi arzulamak oluyomuş kesinlikle aşkla karıştırmamak gerekir diyorlar.:umursamaz:

benim için normal değil çünkü sevgili dediğin senin kocan değil yani helalin değilo zaman normal değil. ama helalinse bilakis, çok güzel yaşanmaması anormal. baktığın açıya bağlı...sen hangi açıdan bakıyorsan ona göre davran, dilerim bu dünyada niye varız unutmaman!

bende asla diyenlerdendim ama şimdi ilk öptüğüm elini tuutuğum kişi sözlüm oldu inşşş eşim olucak temmuzda ve dün yanımdaydı her fırsatta öptük birbirimizi şuanda izmirde 2 hafta yok daha şimdiden çokkkk özledim onu elini tutmak sıcaklığını hissetmek dokunmak gibisi varmı :gitme:

ve bunu yapanda kızdı :eek:lmaz: yanımda kocam zaten başım dönmüş sallana sallana kızda benim gözümün içine bakıo yapışıo çocuga sevgilisine sarktım sandı herhalde sempatiksalakcinniya resmen film izlio gibi olduk yani eller fln :eek:lmaz:ben utandım artık onlar vazgecmedi yanımızdaki adam ofladı durdu kalktık yer değiştirdik bizde

size ne ki baskasindan. size mi sorsalardi öpüsmeden önce.

Dozunu kacırmadan normal tabikide. Zaten bazı seyler paylasılmasa ne bileyim sarılmak, elele tutusmak hatta öpüsmek o insanlardan sevgili olarak bahsedemessin. Hee ama bunları yasamanında zamanı var. :lepi:

X