sevgilinle öpüşmek, dokunmak bunlar normalmi

Aslıda normal, öpüşmek, ufak dokunuşlar felan :kedi::kedi: ama kızlar erkekler daha fazlasını istiyor, bu kez elini verdin kolda gidiyor misali oluyor, istedikleri olmayıncada bay bay :eek:lmaz:

kimine göre normal kimine göre degil
insan sevdigine sarilip, öpmedikten sonra sevgili olmanin ne anlami kaliyoki?

allahim yaa :umursamaz:
kendi düsüncemi söyledim diye eksi rep aliyorum abi varmi böyle bisey yaakötükedihüso
bu mesajda eksi rep verilcek ne var?
hayir begenmiyosan okuma allah allahhh
bende baskalarinin düsüncelerine eksi rep veriyim o zaman
sirf benim gibi düsünmüyo diye :umursamaz:

kendi düsüncemi söyledim diye eksi rep aliyorum abi varmi böyle bisey yaakötükedihüso

onun başka yerden problemi vardır senlesempatiksalakcinni....

hala böyle sorular soruluyor mu hey allahım yaaa....

hayır canım bunları isteyen bir insan normal değildir, hemen doktora gitmeli :nazar:
var mı böyle bir mantık ya..

ciddi misin akannehir
yok artık !!!!! :eek:lmaz:

ilişki belli bi seviyeye geldikten sonra normal ama tabi "dokunmak" derken neyi kastettiğimize de bağlı; yoksa sevgilinin normal bi arkadaştan bi şekilde farklı olması gerekiyo, öpmek, el ele tutuşmak, sarılmak tamam da; evlenmeden daha ilerisine gitmek bana ters geliyo ve toplum yapımızda bunu gerektiriyo...

hiç normal değil hatta felaket sen kuduz olmuşun git bir an önce aşını yaptır maazallah ölürsün mölürsün.

hiç normal değil hatta felaket sen kuduz olmuşun git bir an önce aşını yaptır maazallah ölürsün mölürsün.

yazıları okusaydınız farkederdiniz aşırıya kaçmasını kastettiğimi yazmıştım ne kadar saçma sapan konuşuyorsunuz hayret bişey cevaplamayabilirsin :eek:klava:Çok üzgünüm çoook:umursamaz:

senin bu soruyu sorman ne kadar dogru ki? kimisine göre doğrudur kimisine göre yanlıstır..
bu tamamen senin yetiştirilişin inancın ve kisiliğinle alakalı bişi..
kimisine göre değil bir öpüşmek sacının telinin görünmesi bile yanlıstır namahremdir vs.
kimisi de sevgilisiyle ortak bir evde yaşar istedigini de yapar.
doğrularımız yanlışlarımız diger insanlara göre şekillenemezki:KK3:

senin bu soruyu sorman ne kadar dogru ki? kimisine göre doğrudur kimisine göre yanlıstır..
bu tamamen senin yetiştirilişin inancın ve kisiliğinle alakalı bişi..
kimisine göre değil bir öpüşmek sacının telinin görünmesi bile yanlıstır namahremdir vs.
kimisi de sevgilisiyle ortak bir evde yaşar istedigini de yapar.
doğrularımız yanlışlarımız diger insanlara göre şekillenemezki:KK3:

tabi ki de öyle sadece fikirlerinizi merak ettim :nazar:

Valla hani benim düşüncem, eğer gerçekten güveniosan ona, aşıksanız ve aşkına inanıyorsan, bazı şeyleri oturtmuşsanız zamanla, bunlar normal şeylerdir, ilişkilerde olabilir ama tabi dozu ve zamanla olması da çok önemli..

tabiki cok normal ama bazi erkekler opusurken kontrolu kaybediyo ve elleri baska yerlere gidiyo :eek:klava: ve tokati yiyo kaydirigubbakcemile3

X