sevgilinle öpüşmek, dokunmak bunlar normalmi

her şeyin dozu olduğu gibi onun da bir dozu olmalı evli değilsin felan..sonuçta ciddisin ilerde evlenmeyi çok istiyosn çok seviyosn..

tamam da.. hiçbirşey dozu aşmayı masum gösteremez bence..elini tutarsın falan ama gerisi hiç iyi değil benim görüşümce.

evlen ondan sonra zaten eşin olucak..istediğin gibi davran eşine ki o zaman serbestsin

zaten dinimizin bize gösterdiği yolda ilerleyebilsek hiçbir sorun kalmayacak hayatta da işte yapamıyoruz..yapamıyorum gene bi elini tutup yanağından öpüyorsn bi kere de olsa.bunlar bile olmamalıyken oluyor..

ama yanlışlardan allah korusun ...

yanlış bulanlar olacaktır ama ben normal buluyorum yakınlaşmayı, insan içinde değil tabi ki. eğer aradığım kişi olduğunu düşünüyorsam sınırlarım yoktur. :1closedeyes: ilişkim belki devam eder belki etmez ama pişman olmayacağımı bilerek yaşıyorum bazı şeyleri. Yine de başkası için birşey diyemem. herkesin ilişkisi farklıdır...

geçen hafta altın günü için birlenmiştik konu en son gerdek gecesine kadar geldi bütün erkek çocuğu sahip olanlar ilk gece kanlı çarşafı görmek istiyorlar eğer kanlı çarşaf yoksa gelinide istemiyorlar! Toplumsal çoğunluk olarak vaziyet bu!

geçen hafta altın günü için birlenmiştik konu en son gerdek gecesine kadar geldi bütün erkek çocuğu sahip olanlar ilk gece kanlı çarşafı görmek istiyorlar eğer kanlı çarşaf yoksa gelinide istemiyorlar! Toplumsal çoğunluk olarak vaziyet bu!

Onlara neymiş ki iki kişi arasında olan bir şey sonuçta .

Çarşaf temizse sen kirlisin, çarşaf kirliyse sen temizsin. Mantık bu. İnancın için yapılan bir ayinmiş gibi illaki kan akıtılması gereken gece.. Ne acı..

İnsanın sevdiğine dokunup, sarılmasından daha doğal ve güzel bi şey var mı..
Başka insanların hayatını yaşayanlar için evet yanlış olabilir ama bu hayat benimse, başkalarının doğrusunu yaşamaktansa kendi yanlışımı yaşayarak kendi doğrumu bulurum..

"Haram demişler bu aşkın şarabına
Ben doldurur ben içerim günah benim kime ne" diye son noktayı koyuyorum kendi adıma:)

dokunurum, öpüşürüm, ileri de giderim.
aşıksam sonuna kadar giderim.
bana göre normaldir başkasına göre değildir.
kişisel doğrular başkalarını bağlamaz.
evliliğe ne kalacak diyenler olmuş.
bir adamı seviyorsam tapusunu alıp almamış olmam fark etmez.
ilişkide her şey iki kişiliktir.
seviyor, seviliyorsam yarın ne olacağı önemli değil.
önemli olan kişinin pişman olacağı şeyler yapmaması.
bu da kişiye göre değişir.

yanlış bulanlar olacaktır ama ben normal buluyorum yakınlaşmayı, insan içinde değil tabi ki. eğer aradığım kişi olduğunu düşünüyorsam sınırlarım yoktur. :1closedeyes: ilişkim belki devam eder belki etmez ama pişman olmayacağımı bilerek yaşıyorum bazı şeyleri. Yine de başkası için birşey diyemem. herkesin ilişkisi farklıdır...

kesinlikle katılıyorum, her ilişkinin gidişatı farklıdır elbette, ama doğru insanla birlikteyken pişmanlıklar olmamalı..aşk temas ister bu bir gerçek :KK69:

ben sevginin sadece dokunmayla olacağına inanmıyorum. sevgi öyle bişeyki ben ce insanlar dokunmadan da sevebilir birbirini. dokunmadan sevgili olmanın ne anlamı var dienlere katılmıyorum yani.

sevmek dokunmaktır..:KK69:
biryerden sonra özlemin adını koyamıyorsunuz..
sevdiğinizi hissetmek teninizde sıcaklığını duymak
istiyorsunuz..kimse ben sevmem ben yapmam demesin..
ilerleyen aşklarda eğerki içinde bir art niyet sezmemiş iseniz
varacağı noktada budur..buna karşı koymak kolay birşey değil..
birzamanlar tabu olarak gördüğünüz okadr çok şey yıkılıyor ki gözünüzde..
sevdiğinize sevdiğinizi hissettirin..

bu alalede heryerde her mekanda olacak şey değildir..
insanların gözüne gözüne sokmanın anlamı da yok..
ama küçük kaçamaklar dokunuşlar öpüşler aşkın vazgeçilmezidir..

ben sevgilime dokunuyorum da elele dolaşıyoruz da..
yeri geliyor öpüyorum da..o da aynı şekilde..
ve sevgimize sevgi katıyor perçinliyoruz..
birbirimizi herşeyimizle her halimizle isteklerimizle
tanıma bilme fırastımızın da olması gerekir..
ama bazı özel şeyler için vaktini beklemek
ve en güzel en özel şekilde yaşamak gerekir..:KK19:

basligi okudugumda ilk aklima gelen yasemin pulat´in köse yazisi oldu...bilmiyorum belki pek alakasi yok ama bence ve bana göre sordugun sorunun cevabi o satirlarda gizli...

birinin kadini olmak istiyorum...

Başka hiç kimse tarafından dokunulmamak, konuşulmamak, bakılmamak hatta!

Biraz korunmak, biraz şımarmak...

Bir kaç çeşit yemek yapmak, ıstiklal caddesinde sıkı sıkı elini tutmak, belki film izlemek ama mutlaka çekirdek çitlemek, bi yerlerde çay içmek, Pazar sabahı kahvaltısı etmek uzun uzun, sahilde yürüyüş yapmak gibi küçük ama zor heveslerim var!

Neden mi?
Herkesin eli tutulmaz,
herkesle film seyredilmez,
herkesle çekirdek çitlenmez,
herkesin kadını olunmaz da o yüzden!

ıçinden gelmeli...
Hücrelerine kadar hissetmeli, dna"larına kadar bilmeli insan!
Düşünerek emin olunmaz, bir anda ya olunur ya olunmaz.
.
.
.
.
.
.
.
Şimdi ben istesem ıstiklal caddesinde birinin elini tutup gezemem mi?
ıstesem benimle birlikte çekirdek çitleyip aynı anda film seyretmeyi de başarabilecek birini bulamam mı bi arasam?
Şimdi ben yalnız olmak istemesem, yalnız olur ve bunları da yazıyor olurmuydum?
Hiç sanmam!

Birinin elini tutmakla, birinin elini, sıkı sıkı tutmak arasında çok fark var!
Ya tutarsın ya da tutmazsın ya da, tutmuş gibi yaparsın işte.
Ben yapmam!
Bunu zaten bilirsin.
Kimin elini tutacağını yani.
Deneyerek bulmazsın.
Sadece bilirsin.
Bilmek!
Açıklaması yok.....

yasemin pulat..

yaziyi begendim:81:

bence ciddi olmayan bi ilişkide olmaması gerekir. ayrılacağını bile bile neden ilişkiyi sürdürüyosun? seviyosan niye ayrılıyosun? ben öpüşmenin çok yoğun birşey olduğunu düşünüyorum. ve sadece doğru insanla yaşanmalı.

X