sevgilinle öpüşmek, dokunmak bunlar normalmi

şuan yanımda olsa var ya Bırak öpmeyi o ağzini burnunu kırardım her zaman normal değil.. hele Benim giBi sinirliyseniz sakın öptürmeyin kendinizi.. hıncımdan dudaklarını patlatırdım şuan..

şuan yanımda olsa var ya Bırak öpmeyi o ağzini burnunu kırardım her zaman normal değil.. hele Benim giBi sinirliyseniz sakın öptürmeyin kendinizi.. hıncımdan dudaklarını patlatırdım şuan..

kaydirigubbakcemile3

Ay çok güldüm ya,madem sana göre normal değil,sevgili de yapmayıverirsin olur biter:hulya:
Sevgilin varsa derdin var,aman ha tutar mutar,hatta mazallah öper möpersempatiksalakcinni

dalga geçmeyin ama bende elimi tutmasına bile izin vermiyorum:))) çocukta şaşırdı zaten sen nasıl istersen nezaman istersen dedi ne bileyim yaa istemiyorum işte bu forumda gördüklerimden sonra onu terk etmediğime şükretmeli:))) sapıklar var aldatanlar var terk edenler var psikolojik hasta oldum yaaa:)

Yeri kişisi ve zamanı öenmli..bence bunlar olduktan sonra olabilir onu öperken kalp atışlarını hissetmek çok güzel boshayallersmile

normaldir.herşey dozunda güzeldir.
çok şanşlıyımki ilkkez elimi tutan ,öpen insan 19 gün sonra resmen eşim olucakk:asigim:

dozunda olmalı derken neyi kastediyorsunuz? sokak ortasında olmadıkça sevgililer istediklerini yaparlar.. normal anormal diye bir şey yok. herkesin aşkını yaşayışı farklı.. ama dokunmak öpmek istemiyorsan aşık değilsin demektir..

temas olmadan aşk olmaz :jeyyar: aklinialirimsmile
(topa tutulacağımı bile bile yazıyorum ) kaydirigubbakcemile3

la fıstıksanırım aynı kişiden aldık kırmızıyıkaydirigubbakcemileşimdi biz eksi rep aldık ya o şahıstan,replerimizi düşücek ühüüüümafoldumbenşahsım adına çok üzüldüm-tatlicadiarzu-
yalnız bana gülerek eksi rep vermiş arkadaş,timsah misali,hani timsah kurbanını yerken ağlarmış ya,buda eksi basarken gülmüş:smiley-cool:
bende merak ettim msj attım ilk defa:)
dedim gardaş(gardaş demedim):)ilk eksi repimi aldım sayende ama çok merak ettim,katılmadığın noktayı yazsaydın eksi verirken,gülmüşsün hani ne iş,ama saol ilk eksim felan dedimde:hooray::roflol:
yanıt şu,yorumunuza gülmem size katılıyorum anlamanına gelmez:))
ya kardeşim,zaten gülmeni merak etmiyorum,katılmama noktanı söyle,laf olsun diye eksi basma bi yorum yap bende eksimin gururunu yaşıyım veren kişinin yorumuna bakıp:1closedeyes: ama yok,laf olsun beri gelsin

aa bak aklıma geldi birden
dejavu gibi
geçen yıl buna benzer bir konu olmuştu üye şöyle yazmıştı
biz giyinik sevişiyoruz o tam sevişme sayılmaz gibi bişiylerdi
buda bir fikir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…