sevgilinle öpüşmek, dokunmak bunlar normalmi

sınırı olursa normal bence ama çok fazla birbirine yılışan çiftlerden nefret ediyorum. delikafadulden

o dengesizlerden burda çok var canım:hulya:

ayni kisi balim ayni kisi :sinifsinif: ne kadaaaan aciii eyvahedigeldismile
o simdi gururlaniyodurda replerini düsürdüm diye guclubacismile sempatiksalakcinni
adi kiymiziya, e repte kirmizi olunca adina yakisir bisi yapmak istemis belliki zavalliciksempatiksalakcinni
hayir bi derdin varsa gel delikanli gibi yaz
öyle kirmiziya basip susmakla olmuyo bu isler
bide gülmüsmü :roflol: dedim iste bak bisi yaptigini saniyo ohaoldumsmile
heyyyyyy yarraabiiimm ne günlere kaldik :2:

dozunda olduğu sürece gayet normalzemuszemus

tabikide normal ama bence sınırında vede zamanındahemen sevgili olduktan sonra pat diyede öpüşülmez bence

beni hiç rahatsız etmeyen bir görüntüdür öpüşen insanlar...şimdi eğer sevgilinizle öpüşmeyi dokunmayı garip buluyorsanız sevgili değil arkadaşsınızdır.insan kesinlikle sevgilisini öpmek ister

Canım bosver senöpüsme bileeee...... Örnek verim bizim sevgimiz en masum sevgiydi benim için neler derdi herkesten farklıydm falan filann da fıstıkkkk ama noldu 3 gün önce ayrıldığımızda zevk içinmis dedi sevgime mal iste hersi aynı seyi söler ayrılmak onlara koyunca ! Seni seven illa seni öpücek edicek diye bise yok buna sen karar ver iyi hissediceksen kendini sen bilirsinnnn... Bana sorarsan aslaaaaa ....

İnsan sevdiğine dokunmak ister.. hissetmek ister.. tadını almak ister:)

sevgilinse elbet dokunmak istemen, öpmek istemen normal. Eğer istemiyorsan sevgilin değildir zaten.

kime neye gore bana gore bu normal ama baskasına anormal geliyor yapanı yadırgamamak lazım bazen boyle asırı tepkili insanlar vardır aaa nasıl opusuyo olurmu surekli insanların ozel hayatlarıyla ilgilili olan tipler bana gore onlar yapamadıgı icin bu kadar konusuyor yada cok yaptıkları icinkaydirigubbakcemile3 yaraları var.. sonucunda herkesin kendi hayatıdır bence normal garip gelmiyor

hmm anneme sorarsak normal degil...insan sevdigine dokunmaz der...bana sorarsan normal insan sevdigine dokunmak öpmek ister istemezse bir anormallik var derim. Bu konuda herkes kendince dogru karari verir bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…