Sevgiliniz doğum gününüzü unutursa ne yaparsınız?

''Olsun canım ne önemi var? insanlık hali unutman normal '':1rolleyes:der, ondan sonra ben de onunkini unuturdum..

Evt evt kesinlikle ben de unuturdum..:jeyyar::1closedeyes:

benım cuma günü d.günümdü ve unuttu sevgilim..akşam msj attım bugün doğum günümdü diye özürün haddi hesabı yok,tarih tutma konusunda sorunlu,bide işleri karışık ne diyim yani canım o ya benim her zman yanımda zati her zaman özel olduğumu farkına vardırır bi kerecikte bişi olmaz en azından ben böle düşünüyorum..

ya benm sevgilimde unutmadı ama dogumgünümden 1 ay önce sürekli hatırlattım yoksa hep unutuyo tarihleri ya :umursamaz: hiç bi tarihi aklında tutamıyor ya bende çok önem veririm aksine..çocuk kendi dogumgününü bile aklında tutamıyo diyorum ama genede üzülüyorum ya hiç bi özel günü hatırlamıyor ben napayım asıl mafoldumben

hicbisi yapmam....hersene hatirlamasi gerekmez bence....
unutmus olabilir....insanlik halii....
ama ben unutmam kolay kolay kocisimin dogum gununu.....

Hiç unutmaz , 20 yıl içinde sadece bir kez doğumgünümde unutmuştu.
ışin tuhafı oda nişanlı olduğumuzda...Hiç unutulmayacak zaman

bugün doğum günüm ve daha bi mesaj bile atıp kutlamadı mafoldumben
bilmiyorum benim için önemlidir özel günler
akşama kadar kutlamazsa gerçekten nasıl bi tepki veririm bilemiyorum
beklediğim bi mesaj sadece yaa , bu kadar düşüncesizlik olabilir mii

bugune kadar hıc unutmadı eşim unutmus gıbı yapıp aksma hedıyesıyle cıceklerle gelıp benı yemege goturur mutlaka.hatta cocukları annemlere vermek ıcın annemlerle konusup halleder basbasa kalmak ıcın bana hepsı surprız olur.once kızarım unuttu dıye sonra benı acayıp mutlu eder unutmadıgını bellı ederek herseyı planlayarak

.. cok ilgili, hasas ve dusunceli bir erkekti ama ne yazik ki son dogum gunumu kutlamadigini gorunce beni tamamen sildigine emin oldum

bugün doğum günüm ve daha bi mesaj bile atıp kutlamadı mafoldumben
bilmiyorum benim için önemlidir özel günler
akşama kadar kutlamazsa gerçekten nasıl bi tepki veririm bilemiyorum
beklediğim bi mesaj sadece yaa , bu kadar düşüncesizlik olabilir mii

evet umduğum başıma geldi:1no2:
kutlamadın, hatırlamadın bile... :umursamaz:
ne bi parti, ne bir hediye ne de başka sürpriz bekledim senden
sadece bir mesaj iki güzel sözdü benim istediğim.mafoldumben
mesaj attım sana büyük ihtimal uyuyosun ,bilmiyorum şimdi nasıl davranmalıyım ki sana anlıyorum önemsizim senin için.., beni önemsemeyen bi adama ne desem ki birşey farkedermi?? hatta üstüne ben sana tavır yapıyorum die suçlu olurum

ahhh kızlarr nasıl davranmalıyım sizce ki biraz olsun üzülsün yaptığı düşüncesizliğe ...

evet umduğum başıma geldi:1no2:
kutlamadın, hatırlamadın bile... :umursamaz:
ne bi parti, ne bir hediye ne de başka sürpriz bekledim senden
sadece bir mesaj iki güzel sözdü benim istediğim.mafoldumben
mesaj attım sana büyük ihtimal uyuyosun ,bilmiyorum şimdi nasıl davranmalıyım ki sana anlıyorum önemsizim senin için.., beni önemsemeyen bi adama ne desem ki birşey farkedermi?? hatta üstüne ben sana tavır yapıyorum die suçlu olurum

ahhh kızlarr nasıl davranmalıyım sizce ki biraz olsun üzülsün yaptığı düşüncesizliğe ...

bence soğuk davran msj atma hiç o atsa bile cvp verme...kısacası tepkini belli et

benim için özel günler çok önemlidir. unutursa kesin silerim bana değer vermediğini anlarım derdim. unuttu ama öyle konuştuğum gibi davranamadım ne yazık ki..

off gerçekten çok kötü bi durum..
beni hatasını anladığına inandırana kadar sadece susarım
susmak onun için en büyük ceza olur..

X