Sevgiliniz doğum gününüzü unutursa ne yaparsınız?

bizim doğumgünlerimiz arasında 10 gün var:1rolleyes:sonuçta kendisininki yaklaşıtığında benimkinide hatırlar herhalde.
ama olaki unutupta hayatının önemli hatalarından birini yaparsa,ömrü billah kutulamaz çenemden:nazar:

9 kusurlu hareketten biri valla:eek:klava:
küsmek hiç adetim değildir ama heralde küserim yani o derece

unutursa unutsun napim yani...
olmazsa olmazım değildir benim doğum günleri...

hep yanımda olsun kocacım,beni sevsin yeter bana...

böyle bir şeyin olması mümkün değilkiiiii :jeyyar: ben doğum günüme günleri bırak bir ay önceden şu kadar kaldı die başının etini yerim kötükedihüso bana ne alabileceklerini sıralarım gerisini ona bırakırım :sm_cool: çoook mu kötüyüm ne beeeeeeeeeee

bizim kendi aramizda ozel olarak nitelendirdigimiz 14 subatida sayarsak ki okadar onemli degil 14 subat benm icin 5 ozel gunumuz var. ben genel olarak su kadar kaldi napcaz askim vs gibi oldugumdan oda ayni sekilde oldugundan unutmuyorduk. baktim bu sefer ocakta ozel bir gunumuz vardi ses yok kendisinden:1shok: bnde hatirlatmamaya karar verdim. ogun ondan habersiz hediyemi aldim pasta aldim ki dogum gunu degildi bu. bir kac hazirlik yaptim. aksam oturuyoruz artik iyice unuttugundan emin olunca suraya git bak bakalim ne varmis dedim cunku her surprizi ayri yere saklamistim gormesin diye, sakladigim hediyeyi aldi getrdi. once yilbasi hediyem sandi ki daha sinir oldumkötükedihüso sonra git suraya bak buraya bak dedikcesurprizleri gorunce anladi ve yerin dibine girdi hain askimm.
tabi hemen ilgi alaka bak gun gecmedi kurtarabilirz vs bnde tabi istek kalmadi cok kirilmistim hatta gozlerim doldusenağlama bunu gorunce dahada uzuldu. bir gun sonra baktim elinde kocaman bir paket hediyeyle geldi telafi hediyesi.:dilcikar:
bnde hediye onemli degil bnm icin hatrlaman daha degerli dedim. bana cok iyi bir ders verdin bundan sonra unutmam imkansiz dedi. bakalim gorcez bundan sonrasini kaydirigubbakcemile2

normal zamanlarda nasıl davrandığına bağlı.diğer günler ilgili ve olması gerekn gibiyse her şey o günlük bir aciliyet sebebiyle olduysa unutabilir... ama normalde tutamam kendimi, lafımı ortaya korumm mecbur beğenip alır...:))

Önemli bir mazereti yoksa çekmeyin böyle adamları daha sevgiliyken özel günlere önem vermeyenden evlendikten sonrada bir jest beklemeyin benim doğum günümü unuttu hemde hiç bir işi yokken yani rahatlıktan anlayışlı davrandım keşke o zaman ayrılsaydım :eek:klava:

ben de kırılırım ama o gün bitene kadar söylemem.daha sonra utanmasını sağlıcak bir şekilde lafı sokarım ama....gerci unutmaz herhalde aramızda 10 gün var ve onunki benden önce.

cin gibi kafa var benimkinde:)eger unuttum derse inanmam önemli bi mazereti yoksa eger:)valla ortamı oldukca başına kalkarım şaka yoluyla bidaki seneye hayatta unutamaz:)

Hep unutuyor, sonradan söyleyince tühhh bana diyor.

Yapacak birşey yok sayesinde doğumgünü kutlama etkinliğimiz yok.

Bende özellikle doğumgününde onunla görüşeyip sadece tlf nice seneler diliyorum

su zamana kadar unutmasada ,unuttu diyelım bişey demem sonucta dunya hali robot değilizki proğramlayalım kendımızı,o anda acil bi işi ,görevi çıkmıs olabılır ..dalgındır veya yorgundur..

dogumgunumu unuttu die kapris veya trip atamam haksızlık etmıs olurum ozaman .. herseyıyle mukemmel zaten aşkım :asigim: bu yonüde eksık kalıversın..

X