Sevgiliniz doğum gününüzü unutursa ne yaparsınız?

Öküzlüğünü o an değil ama başka bir zaman yüzüne vururum:) Hem de tam yerinde:)

Denenmiştirzemuszemus

günün son dakikalarına kadar bekledim ama ondan ses yok. diğer gün söyledim dün benim doğumgünümdü diye kendi benden daha çok üzüldü hiç üstüne gitmedim ne diyeyim ondan da hayattan da beklentim az canı sağolsun. arada bir lafını açıp uğraşıyorum tatlı tatlı o da olsun artık değil mi :KK1:

Özel günleri(doğum günü, yıl dönümleri vs) çok önemsiyorum malesef... Erkekler bu konuda bayanlar kadar takıntılı değiller ama ben yine de burnundan getirirdm. Umarım özel günlere dikkat eden bir sevgilim/eşim olur :/

alsanaalsanasmile benim nişanlımda unuttu hemde nişanlılığımıızın ilk yılında :KK43: akşam yüzüne vurucaktım ama annem sağolsun damadının unuttuğunu anladı aradı söyledi oda sanki kendisi hatırlamış gibi pasta aldı geldi :KK43: çok kırılmıştım hala daha yüzüne vurarım. bi dahakine telafi etcem dedi ama hiç umudum yokk

vallahi ben çok önem veririm özel günlere bayanssulusmile
bir aydan az bir süre kaldı doğumgünüme de zemuszemus
bakalım üç yıldır unutmadı bunu da unutmaz herhalde kaydirigubbakcemile3
hele bir unutursa o zaman yandı vallahi kötükedihüso

Benim 22 ekim onun 24 ekim,benim unutma gibi bir sansım yok oda unutmaz sağolsun ama hiçte öyle unutamadıgım bir doğum günüm yok diger günler daha güzel hatta süprizzzzz

ne yapacağım hiç bişey yapmam:1closedeyes:
tabi kırıldığımı belirtirim ama çok da üzerine gitmem herhalde

Anacim yazdim bi ton ama sildim, burdakiler beni psikopat sanar simdi. Hayatini zindan ederim onun, birak benim dogum gunumu yolunu bulamaz hale gelir.

evet arkadaşlar sevgiliniz dogum gününnüzü unutursa naparsınız?

biz yaklaşık 2 senedir beraberiz ilk d.günümü msnden kutlamıştı 2 kere msj çektim gelmedimi sana dedi yok deyince de yanlış yere çekmişim dedi onun doğumgününe geldi sıra içimde Allah biliyor hiç kötülük yoktu hatta kutlayacaktım hediye fln düşünüyodum nasıl olduıysa doğumgününde birşey için aradım ama unutmuşum d.gününü . oda benim bugün doğumgünümmüş ya fln dedi :KK70: Allah işte
neyse; bu sene tamamen unuttu d.gününü çok ağır konuştum bu sefer kırıldığımı çok iyi ilettim ona 16temmuzda onun doğumgünü geçen gün yine laf arasnda hatırlattı bana d.gününü

şimdi ben neyapmalıyım şeytan diyo hatırlama unut oda anlasın bakalım :)))

kırıldığımı belli ederim..affedene kadar da biraz uğraştırırım..

X