Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

üniversitedeyiz, ilk dört ders aynı hocanın dersi, blok olarak işlemeye karar verdik. 3- 3buçuk saat kadar sürdü ders. allahım nasıl acıktım anlatamam. midemden çıkan sesleri su içerek bastırmaya çalışıyorum falan. neyse ders bitti, sevdicekle buluştuk, dedim çok açım hemen gidelim bişeyler almaya. sevgilim kendisine 2 ya da 3 tane poğaça aldı sonra bana soruyo ne istersin diye. ''patatesli, peynirli, sosisli ama sosisliden 2 tane olsun, bi de kaşarlı'' dedim :) aşkımın bi bakışı var ki sormayın. neyse kasaya geçtik, orda tezgahın üstünde ( tezgah bnm göz hizzamda) bi kumrular var aman allahım. sanki aşeriyorum. ayak parmak uçlarımda yavaşça yükselip öyle bir bakışmışım ki kumrularla, sezercik falan hakgetire. sevgilimin orda bi aşkım benim diyişi vardı kendi halime acıdım resmen. sonuç olarak alındı tabi o kumruda . dükkandan çıkınca sevgilim öyle bi sarıldı ki, aşkım bnm diye diye hem yerin dibine girmek istiyorum hemde öyle sarılmaya devam etsin istiyorum. 5 yıl oldu hala o anı gözleri bi garip baka baka söyler sarılır . şimdi olsa takarmıyım, umrum olmaz

hahahahah kızlar hepinize gülmekten altıma işicem ya ben dAha buraya yazarken utanırken gerçeğini yaptıgım halimi tahmin bile edemiyorum nese bende size bi kaç rezilliğimi anlatayım
1- çıkmaya bile daha başlamamışız sevgilim benden çok hoşlanıyo durup dururken çocuga ne güzel ya tıpkı gökkuşağı gibisin demiştim oda gülerek bana bakarken birden suratı asıldı ne demekbu falan dedi renklisin yani v.s v.s saçmalama moduna girdim oda diyoki he bende bana dönme dedin sandım ne alakaysa dedim nasıl yani hani burda gökkuşağı diye bi bar var ya gayler dönmeler takılıyo tabi ben kıpkırmızı oldum oldu o zaman falan konuyu geçiştirdim ama şimdi çok gülüyoruz... 2- bi günde bişi oldu bikonu anlatıyo yine daha yeniyiz bende müzik dinliyordum kulaklıkla bana burda eşşek osurmuyo dedi o lafının ardından birden zooooort diye bi ses çıktı ben bozuntuya vermemeye çalışıyorum buda diyo içinde kalmasın gül gül farkındayım rezil oldum wala gül ya rahatlarsın diye bende tutamadım kahkahayı patlattım ama nasıl denk geldi diyorum bu tabi kıpkırmızı :) o günden sonra o deyimi kullandıktan sonra az uzaklaşıyo
3- biz birbirimize kamil topik falan diye hitap ederiz ben bağırıyorum bizim evin oraya gelmişiz aşkım ateşliyim falan filan oda söndirimmi diyo ama sadece geyik o sırada tutturdum beni kucağına al diye ben ayagımı üstüne attırmaya çalıştıkça o ya dursana kızım diyo bende zorla atlıyorum bi baktım bu dondu kaldı aaaa aaaşkımmmm dedi babam ben alayım kucağıma dediğinde ne tarafa kaçacağımı bilememiştim.. ama hala hatırlar güleriz yolda bazen yaparım bacağımı attırmaya çalışırım gülerz ama o zaman bi hafta çıkmadımbabamın karşısına

Allah'ım karnım ağrıdı gülmekten :)

çok güldüm cidden ya çok güzel anıları var herkesin :))) Keşke benimde böyle güzel anılarım olsun derken aklıma geldi anlatayım.

Lise3 bitmiş Lise sona geçmiştim yaz mevsimiydi okulun en yakışıklı çocuğuyla işte arkadaşız ben pek bişey hissetmiyorum ama yazın msnde telde yakınlaştık gibi oldu.Buda yakışıklı tatlı birisi kendine özgüveni çok fazla yani işte buluşalım falan gibi konular geçti benim kalbim küt küt atıyor bi yandan da diyorum lal saçmalama arkadaşsınız falan.Neyse dedi ben tatile gideceğim tatil için alışverişte yardımcı olur musun bana dedi bende tamam dedim .....alış veriş merkezine gittik o kadar heycanlıyım ki gözüm ondan başkasını görmüyor birazda kendimi ezik hissediyorum o gün nedense,neyse acıktık yemek yiyelim dedik burgera oturduk ketçap mayonez var benim önümde onunda sonra dedi acı sosda alıcam sever misin yok dedim istemem ben peki dedi kendine aldı.Ben utancımdan zar zor hamburgerden ısırıyorum sağdan soldan mayonez ketçap fışkırıyor tabi her neyse patatesten acı sosa batırdı ve bana uzattı ben o an ketçapa batırdığını ve bana romantiklik yaptığını düşünürekten uzattığı patatesten ısırdım ama boğazımdan karnıma giden alev topuna hakim olamadım,acayip kızardım bozardım salak salak konuştum ohıhjıokodgj o da güldü bu duruma çok moralim bozuk bi halde gün bitti.Uzun zamandır konuşmuyorzz ..

bende çıkma yıldönümümzde sewgilimden saat tam 00,00 ı gösterdiğin çokk duygulu bir msj almıştım.normalde hiç beceremez böyle şeyleri ama şaşırmıştım resmen.sankı şiir yazmıştı. aman allahım hemen bunu yakın kız arkadasımla paylaşmam gerek dedim.ve hemen kız arkadasıma msj yazdım.sewgilim bana böyle böyle msj yazmış dedim.edebiyat parçalamış resmen dedim.ve bunu SEWGİLİME GÖNDERDİM :):) YANLIŞLIKLA TABİKİ.SONRA OLANLAR OLDU :)) REZİLL OLLDUMM :)

Bayıldım ya,gözlerim doldu niyeyse:)
Benim de hoşlandığım biri var.Benimle çok ilgilenir.Bir gün mide ağrısından ölüyorum,geldi hastaneye gittik.Doktor karnımı açtı acildeyiz.Bu çantamı montumu almış velim gibi bekliyor.Doktor karnıma bastırdıkça ben bağırıyorum çık dışarı diye.Neyse iğne yapacak hemşire,çıkayım mı diye soruyor.Gider misin dedim:) Perdenin arkasında bekliyor garibim.Sonra kan ve idrar tahlili istedi.Kan verdim sıra idrar tahlilinde.Nasıl da sıkışmışım.Elime verdiler bir plastik kutu.Daha önce de hiç idrar tahlili yaptırmamıştım.Nasıl denk getireceğim diye düşünüyorum.Neyse girdim yaptım ama plastik kutu doldu dolacak hala bitmiyor.Tam kapının önünde bekliyor yapamıyorum da ses çıkacak diye.Sonra kutuyu peçeteye sardım kapattım her yerini,işimi hallettim çıktım.Ver bana dedi bırak dedim aldım elimden.Aldı benden ısrarla.Sonra aynen şunları söyledi' Bu neeeeeeee? İki damla yapsan yeterdi kova getirseydik keşke' Nasıl güldü.Çok utandım.Doldurmamıştım halbuki daha kutuyu:/ Pis işte.Sonra plastik kutuyu verdi sarıldı bana.Çok utandım yüzüne bakamıyorum.Oturduk kafamı boynuna gömdüm.Sonra anladı eşeklik yaptığını.(Ben çok titiz biriyimdir bu arada)Senin vücudundan pis bir şey çıkması imkansız,şunu yaparken bile güzelsin kuzum dedi gönlümü aldı.Yerin dibine girmiştim:s

Son düzenleme:

Çok hoş yaa:) Valla biz sevgilimle 4 senedir beraberiz ama çok nadirdir rezil olduğum an. Allahta etmesin zaten :) En büyük rezilliğimi anlatıyım. Yazın sıcaktan görüşemiyoruz hiç o yüzden sinemaya gitmeye karar verdik orası serin diye çok sıcak bi ilde yaşadığımız için.. Elimizde fiş koltuk nosuna bakıyoruz karanlık tabi heryer ben bi kağıda bakıyorum bi koltuklara önüme bakamıyorum tabii. Sen önünü görme paaaat diye bi düşş.. Yeri öptüm resmen Bu bi gülüyo sakar falan diyo ama ben ağladım ağlıcam çok fena düştüm. Kağıdı attım yüzüne gerizekalı dedim Neyse ben buna surat yapıp duruyorum ara girdi wcye falan gittik cola mısır bişeyler artık yerimize gidiyoruz bu seferde bu paaat düştü Ben yerlere yatıyom ama gülmekten sevglimde diyo ya aşkm bunlar nasıl bi merdiven yapmış böyle hastanelik olcaz bida gelmeyelim bu sinemaya diyo

eee ALLAHIN sopasi yok

normalde yazı yazmayı hiç sevmez..bende günlük tutardım onun için bi ara banane bende istiyorum diye tutturdum :) o da tamam sana 30 şubatta veririm dedi bende mal mal yedimm (ayy aklıma geldikçe utanıorum)

Sinema diyince aklıma geldi.Biz yine bu koca bebekle dışarı çıktık.Sinemaya gireceğiz ama daha 1 buçuk saat var.O vakte kadar oturduk yedik içtik.Bunun saati 15 dakika ileridir hep uyanma problemi olduğu için.Geç kaldık diye kopardı çığlığı.Panik çocuk,çünkü ilk kez akşam çıktık ve ilk kez sinemaya gideceğiz.Apar topar daldı salona.Ben cüsse olarak küçük olduğumdan kanatlarının altından ayırmıyor.Girdik içeri,film başlamış eyvah dedi.Millet filmi bıraktı bize bakıyor.Bir dur diyorum oturmaya çalışıyor.Milletin önünden geçtik oturacağız güya,ve sessiziz aklımız sıra.Meğer diğer film daha bitmemiş.Baktık yazılar geçmeye başladı.Hiç çaktırmadan çıkıyor gibi yapıyoruz ama kimse finali izleyemedi bizi izledi Allah'ım o yaşta bu kadar tatlı bir erkek nasıl olur.Kocaman bir bebek adeta.Rezil oluşu utanışı bile çok güzeldi.Hey Allah'ım ne rezil olmuştuk

ahahaha kızlar hepsi çok süper yaaaa valla koptum burdaa dağıldımm

Kızlar inanamıcaksınız ama pantolonum bildiğiniz "CAAARTT" diye yırtıldı onun yanında !!!
Rezillik ama nasıl bir rezillik bildiğinz yerin dibine girdim.
Olayı anlatıyım ay hala utanıyorum
Biz yedik içtik çok yoruldum metrobüse doğru yürüyoruz eve bırakcak beni.
Su aldık çömerek içerim her zaman. Çömmez olaydım
ben tam suyun ağzını açtım çömücem "CAAART " diye bir ses kaldım öyle
Beni bir kahkaha bastı utançlığmdan hani amaç belli etmiyim rezilliğimi normal bişeymş giibi olsun diye alllahım suyu içemedm boğazımdan gitmedi allahtan uzun bir hırka vardı bacaklarıma kadar bahar aylarıydı yine.
yoksa donum falan hepsi meydandaydı
daha uzun anlatamıcam şuan kızardım psikolojm bozuldu

Son düzenleme:
Sizlerinkini okudumda bişey değilmş kızlar pantolon yırtılması dünyanın en kızartıcı şeyii

Yeni sevgilimle olan bi rezilliği anlatmak istiyorum ben dee... Atatürk Köşkünün ordaki ormanda yürüyoruz ikimizinde evi o civarlarda... sevgilim bana ayaktayken sarıldı belin çok inceymiş aa göbeğin yokmuş senin hiç falan dedi tabi benim tottiş biraz geriye doğru almış başını gitmiş... ama dikkat et de popon ağaca vurmasın dedi gülerek ben de intikamımı fena aldım.... '' askım sen biraz kepçe kulaklı mısın sanki'' işlem tamam benim popomla kimse dalga geçemez hıhhhh

sevgilime kahvaltıya gittim ilk kahvaltı ya sen hazırla dedi baana bende özene bezene yağda yumurtayı yaptım kenara koydum sonra çayı demledim sofrayı hazırlıyorum bana dediki anlaşıldı sen tam beceriksizsin dedi neden dedim ilk önce yumurtamı yapılır dedi tüm hazırlıklar bittikten sonra buz gibi donmuş yumurtayla kahvaltı yaptık...çok utanmıştım heyecandan ..kikikik...

bende çantam yüzünden rezil olmuştum sadece sevdiceğime değil şoföre ve tüm otobüstekilere ben küçük çanta kullanırım hep, içinde de ped vardı bi tane, akbilimi genelde cebime koyardım aceleden çantamın içine atmışım. pedin açık bi kısmı oluyo akbil oraya girmiş,bi şekilde de pede yapışmış :44: akbili alırken pedde geldi bende akbil bastığım yere pedi bastım ama geçtim yani bi güzel öttü pedbilim maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…