Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

Sevgilimle alışveriş merkezinin merdiveninden iniyorduk ağır ağır tabi kalabalık ben şöyle bi attım ayağı pat yere yapıştım :)

pedbil

güzel topikmiş keyfim yerine geldi valla :))

ben de bir tane anlatayım. kış mevsiminde bir gece. yılın ilk karı yağıyor, hava ılık soğuk arası tam yürünecek gibi. o gece bizim ilk gecemizdi, o gece bana ilk kez seni seviyorum, sana deli gibi aşık oldum ben demişti. saatlerce gezmiştik o gece o heyecanla. gözlerime bakıp bakıp çok güzel gözlerimin olduğunu söyleyip duruyordu :)) ne renk benim gözlerim diyordum, rengini bilmiyorum ama çok güzel deyip duruyordu :)) sonra benim yurduma vardık, bi tuvalete gideyim dedim, aynaya bakınca ne göreyim. yağan kar ile rimelim akmış, o kadar kötü görünüyordu ki !! yanına döndüğümde kızdım, rimelim akmış neden söylemiyorsun dedim, ne diyosun ben sana aşığım demişti..

çok güzel günlerdi..

insan seviyorsa sevdiğinin kusurlarını görmez değil mi.. görmüyordu o zamanlar işte..

Ben de yükarıdaki pedbili okuyunca anımsadım bi rezil rüsva anımı.
Market alışverişi sonrası eve 10 dk mesafeyi yürümiyim bu poşetlerle, minibüse bineyim dedim.
Bindim, elimde iki koca poşet. Elimi çantama attım karıştırıyorum bakmadan, parayı ad fermuarlı bölmeye koydum 5 tl var biliyorum.. onu vericem göyaa, direk uzattım şoföre, adam yola konsantre elime bi baktım günlük pedi uzatmışım adama.
Nasıl utandım nasıl kızardım anlatamam, ayaktaki yolcular felan hep görmüştü

Ayyyyy çok komik ben de aynı olayı annemle yaşamıştım,hayatımda hiç idrar tahlili vermemişim nerden bileyim Ama sizinki hem komik hem de romantik olmuş:109:
Offff burası insana çok iyi geliyo stres sıkıntı kalmadı valla

kızlar komikmi bilmiyorum ama eşimle bz çk gülmüştük

bizim bu kocaelide kültürsel arası şenlikler yapıyorlar şehirler arası neyse geçen akşam eşimle oraa gittik dönüşte ben beraber ürüyoruz zannediyorum yanımda ikitane adam eşim arkamdan bakıyo neyse baya gittik bn eşim yanımda zannediyorum neyse adamla baktık yan yana gidiyoz yaklaşıyoz eşim ordan geldi kolumu bi tuttu anammm baktım eşim burda çok utanmıştım ya nerdeyse adamın elini tutcaktımm dedimm
ilkk gördüğünde neden ses çıkrmadın ne biliyim diyo fark edersin diye bekledim baktım fark etmiyon mesafe yaklaşıyo dur dedimmm dioo eve gelene kadar gülmüştükk

bende anlatayım birtane.
çok sevdiğim sevgilimle ama şimdilerde ayrıyız
neysemm.. ilk daha çıkmıyoruz ama konuşma hoşlanma evreleri böyle yemeğe gitmiştik, utana sıkıla yemek yiyoruz filan herneyse bitti yemekler hala oturuyoruz ama konuşmuyoruz gözlerimizin içine bakıyoruz mahmur mahmur böyle snra canım sevdiceğim durup durup diyor ki kulağına bişey dicem, kulağına bişey dicem diye bende naz yapıyorum ya yok diyorum yüzüme söyle neyse öyle böyle derken kalkıcaz artık dedim bi wc ye gideyim üstümü başımı düzelteyim oda hesap ödeyecek ben gittim saçlarımı düzelttim makyajı tazeledim felan en son ruj sürücem dişlerimede bakayım dedim anaaammmm ne göreyim ön dişime maydanoz girmiş yemyeşil hemde o an kafama dank etti meğer saatlerce öyle gözünün içine bakmış bakmış gülmüşüm çocuğa bir rezil oldum bir rezil oldum çıkınca utancımdan yüzüne bakamadım ben kulağıma maydanozu söylicekmiş heralde diye düşünüyodum meğerse seni seviyorum diyecekmiş snradan onuda söyledi rezilce ama hoş bi anıydı..

ayy bunların hepsi çok komik bende anlatcammm

sevgilimin ailesiyle tanışmaya gidiyoruz tabi ben çok heycanlıyım sürekli geri dönelim aşkım filan dyrm fayda etmedi tabi..
herneyse yukarı çıktık annesiyle babası kapıyı açtı babası hoşgeldin kızım dedi bende hoşbulduk aşkım dedim
veee o anı anlatamam kıpkırmızı oldumuştum çok utandımmm

pedbil koptum yaaa

malesef geçenlerde bbenimde bir rezilliğim oldu hatta iki kere aynı kişiye zaten birinci rezilliğimde direk bu topic aklıma geldi :) bir ara yazacağım:)

pedbilim miiiisüpersin
günlük peddi heralde çok kolay yapışmış akbile artık çanta paket güğnlük ped alırsın paketlilerden yapışmaz bir yere

Son düzenleme:

sesli güldüm gece geceburası bana iyi geldi ya neşelendim birazcık

yuhh yani sevgilisinin osuruğunu merak edeni de ilk kez görüyorum
ayy aşkım çok romantik osuruyorsun hayran kaldım kız sana mı dicekti acaba

Hadi ben de anlatayım bir tane, o zamanlar ortasondayım ve ilk defa birinden cidden hoşlanıyorum, neyse birgün biz beden dersinde okul bahçesindeyiz hoşlandığım çocukta bizim olduğumuz alana bakan okul kapısında nöbetçi, hoca geldi bugün sözlü yapacağım dedi..Neyse futbol oynayacak, paslaşma yapıp kaleye şut çekecektik sırayla (bu arada çocuk tam bir futbol hastasıydı) neyse sıra bana geldi paslaşmayı düper yaptım ve şutumu çektim direkt gol oldu ben şımarık sevinme hareketleri yapıyorum çocuk kapının dışına çıkmış beni izliyor ve gülümsüyor derken bir dahaki harekete geçtik yine başka bir pozisyonda şut atacağım derken ben o gazla nasıl bir vurduysam topa top yükseldi yükseldi ve okulun en az 5 metre uzayan tellerini aşıp ileri sokaklardan birine kaçtı, tabii alay konusu olmam kaçınılmazdı bakamamıştım da yüzüne ayrıca hoca da 70 vermişti bana :S

Kız kardeşim, ben ve annem aynı odadaydık. Biz oturuyorduk, annem namaz kılıyordu. Sonra kardeşim gaz çıkarmış ve 'abla gaz çıkardım, kötü koktu, hemen burnunu kapat' dedi, ben de 'hadi ben burnumu kapatır dayanırım da, annem ne yapsın' dedim. Annem de bunu duyunca bastı kahkahayı, üçümüz çok gülmüştük ve sonra annem namazı tekrar baştan kıldı tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…