Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

benden de iyi gecelerrrrr

içim sıkılıyordu iyi oldu osuruk muhabbetleri

iyi geceler kızlar bende yatayım pazartesi çok önemli sınavım var ben burda bk muhabbeti yapıyorum kenancığıma yazarım artık şu şöyle zortlamış bu böyle altına işemiş gece gece çok güldüm ama. izleyicinizim hatunlar:82: yanında sevgilisi kocası olanlar dikkat edin tıpalara. Ben gibi tek tabanca yatanlar rahat rahat uyuyunn

Osuruk güzelleri konu süper ii güldük ama saat beş oldu yaaa bide yarın uyanmak var herkeseee ii geceeler daha yazmayın ya çıkamıyorum gülmekten

belli mi edersinnn

he yaa, yüzüm kıpkırmızı olur
ne zaman gizli iş çevirmeye kalksam hep belli ederim kendimi, kaldı ki öyle sesler çıkacak benden de çaktırmıcam ağlarım resmen

öğrencilik zamanlarında millet benim yakınıma oturmak istemzdi, kopya çekeceklerini fark ettiğim an belli ediyordum hocaya, yüzüm kızarıyo elim ayağım titriyo istemsiz bir şekilde kopya çekenin eline gidiyordu gözlerim. resmen milleti ele veriyordum

cidden ne safmışım ya, bak tanımaya başladım kendimi yazdıkça

ayy çok güldümmm bende 9 aylık evliyim normalde pırtlatsam uyanmam evliliğimizin ilk zamanlarında zorrrrtt diye bir ses allahımm yanıyo yüzüm nasıl utanmıştıııım

hayır biz kızlar yapınca pembe kelebekler çıkıyo falan zannediyolar aynısını benim sevgilimde söylemişti
eşim kendi pırtladıgı için beni çok merak ediyo nesini merak ediyo acaba melodisinimi

ya kızlar konyla alakası yok ama hasta olunca gazınız oluyormu merak ettim.
adetliyken yediklerindende kaynaklanıyo
banyo kapısı diince bi kere klozette ıkınırken yakalnmıştımm sewdiceğime pat die banyoya dalıncaa aman allahımm nasıll bağırdımı hatırlamk bile istemiorum
ayyyy sabah sabahh ölcem gülmektennnnnn

akşam akşam ne güldüm sayenizde
bende de var bi dolu rezillik ama utanırım anlatamam

dur anlatıym bi tane
yazın sahil kenarında bi ev kiralık 1 haftalığına
neyse sahilden döndük eşim dediki oturalım biraz bahçede
bende dedimki tuzlu sudan rahatsız oluyrm ben bi duş alıym hemen geliym yanına
tamam dedi
bizim dairemiz 2. kattaydı, ama allahtan etraftaki evler boştu
neyse ben grdm banyoya çıkardım üstümü yıkancam, garip garip sesler gelio banyodan bi baktım orda bi leğen, leğende de minik bi kurbağa, bahçeli yer oldugu için çok yadırgamadım ama neyse sudan bişey olur falan dedim korkmamda zaten, çıkardım dışarı leğenle, tam banyonun kapısının yanında balkon kapısı vardı zaten
ben bi güzel legenle cıktım, leğeni bırakcam balkona geri döncem kurbaga elbet gider diye
eşim başladı kahkaha atmaya noldu ddm cemre cabuk içeri gir dedi
aman tanrım ne göriym üstüm çıplak ben dalgınlıkla çıkmışım öyle ama ne dalgınlık
ay allahtan kimse yoktu ve allahtan ki sevgilim değil eşimdi yanımdaki

çokkkkkkkkkkk komikkkk

sizin yazdıklarınızı okurken benimde aklıma bir komik anı geldi..
yeni evliyiz ilk ramazanımız eşimin müdürü bizi iftara çağırdı.ben hazırlandım tabi yenide gelinim ya şık bir elbise giydim eşimle buluştuk yanımızdada eşimin bir arkadaşı beraber gidiyoruz.iftarada az kaldı hızlı hızlı taksi duağına gidiyoruz.eşim elimden tutmuş koşar adım çekiyo resmen beni kaldırımlarda kare kare aralarında boşluklar var.benim ayakkabımın topuğu kaldırım taşlarının arasına sıkışınca ayakkabım ayağımdan çıktı kaldırımda kaldı..ben hala yürüyorum eşime dur dur diyorum o hala gidiyo.karşıdanda japon turist grubu geliyo.adamların benim ayağıma bir bakışı vardı rezil oldum resmen.eşim halimi anlayana kadar 10-15 adım kadar gittik.en sonunda eşim gidip ayakkbımı getirdi..ama ben yanımızdaki arkadaşın yüzüne bakamadım çocukta zaten bıyık altından baya bir güldü.

dur bi tane daha geldiiii

esimle sevgiliyken adalara gitmiştik
sahil kısmında taşlar fln var bisikletle çıktık neysee
taşlarda zıplaya zıplaya şakalaşıyodum eşim arkasını dönerken ben düşüp
taşlardan birine sıkıştım nasıl gülüyorum varyaaaaa bi yandan ç... acıyo
bi yandanda dizim kanıyo ama ben hala gülüyorum eşim beni arıyooo
bende sesime geeelllll diye bagırıyorum beni bi gördü nasıl gülüyooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…