Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

yok yok bazı durumlar değil çoğu zaman yer değiştirmiş vaziyette onlar, arada sırada beyine dönüş yapıyorlar çok nadir yani

şöyle bi yaş 40 olunca kullanmaya başlıyolar beyinlerini haklısın

delirtiyorlar adamııı

daha fenası okul bitinncee eve döndüm istanbula o kaldı mersinde
1 küsür yıllık ilişki
msnde yazışıyoruz bizdede kimse yoktuu
kamerada görüşüyoruuzz

demez mi istiyorsan gösterim diye/ anladınııızz
göster dediiim ppuuu

Benimde arkadaşım antepte yaşıyor elazığlı bi çocukla çıkıyordu çocuk bunu görmek için taa kalktı antebe geldi neyse yemek yemeye gitmişler bide arkadaşım yanına en yakın arkadaşını almışişte neyse ilk buluşma falan bizimki heycandan aç değilim hatta hiçççç aç değilim falan demiş halbuki çok aç Sonra bunlar başlamışlar yemeye karşısında bizimkinin karnından öyle bir ses gelmişki yani karnı zillll çalıyormuşşş Herkes dönüp bakmışşş bzimki ne yapcağını şaşırmış tabi çok utanmışş ayyy anlattığında çok gülmüştümm yaaa

burası yıkılıo gerçektenn kızlar gece gece çıkıcaktım hemn sözde kalakaldım çokda güldüm süpersiniz hepiniz 4 sneder berabers çok rezillklerim oldu ama şimdi şöle esaslı bişey gelmio aklıma.
bu arada benm sewdiceğimde zortlar pırtlar yanımda ilk senemzde çok kızardım artık alıştım bide bağrsaklarında sorun war ben hastayım dio hemen kızınca eşşek kafalı sonra sende yapp aşkım nolcakki hemm sen nasl yapıon fln diodu burdaki arkadaşımızın dediği giibi pembe kelebek çıkıcak sanıolar.ben çok sıkılmadğım sürece tutarım ama ilk kaçırdığımda çok utanmıştım

ay benim derste olurdu o gar guuurr sanırsın kurbağaya bastım millet koku geliyomuş gibi modlara girerdi püff felan ay rezilllik

Ya bi gün de kuzanimdeyiz bi çocukla yazışıyordu çok yakışıklıymış mdurmadan diyor çok yakışıklı falan bende dedim göster şu çocuğu çok metrak ettim neyse işte bi gün konuşuyor çocukla çok ısrar ettim resim iste diye kuzenim de baya bi sıkıştırdı bunu resim de resim die neyse halamda var ekrana bakıyo çok aşırı ısrar ettik ama çocukta münasip yerinin resmini yollamasınmı halam bizi geberticektiii hiççç unutmuyorum o günü yaaa O günden sonra kimseye ısrar etmedim Bide diyor ne yapim bi tek onun resmi vardı salak ya

ay benim derste olurdu o gar guuurr sanırsın kurbağaya bastım millet koku geliyomuş gibi modlara girerdi püff felan ay rezilllik

benim dayım cuma namazında olmuş bi kere mide guruldaması. yanında namaz kılan adam gaz çıkarıyo zannetmiş dayıma abdest al diyomuş git bozuldu abdestin falan demiş rezil oldum diyo dayım anlatamamışta

öyle yani o utanmıyo sıkılmıyo hiç ama kızlarda genel olarak sıkılganlık vardır pırtlama konusunda :)ben evde banyomu kitlerim banyo yaparken ,bigün konuşurken nasıl olduysa ona da söyledim ...evlenince banyonun kilidini kitleyemezsin hiç bi kapıda kilit olmucak demez mi pat diye sen banyo yaparken dalcam içeri diyo :26::26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…