Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

bence erkeklerde bi sorun var akılları sürekli pis şeylere çalışıyo yalanmııııı ama kızlarrrrrr:KK60::KK60::KK60::KK60:

doğru valla. dediğin lafı bile ters anlar. türkçe minde kelimelerinin çok geniş çaplı anlamları olduğu için erkeklerinde doğasında olduğundan sen ne anlatırsın o ne anlar :KK1::KK1:

öyle eşim tarafından pırtlama durumlarıyla karşılaşmadım henüz :KK1: ama pırtlarsa da tiksinmem kii, onun popişi sonuçta :KK31: ama bilerek zort zort evin içinde, hoş olmaz tabii ki, hani yenilen içilen oturulan yatılan yerlerde pis bir koku, hoş değil, wc bu işler için sonuçta :KK9: ama kaçırırsa da tiksinmem ıı ıııhh :KK31:

e.a.
sen gaz sancısı nedir bilirmisin o an nerde olursaan ol o illetten bir an önce kurtulmak istersin. Zaten bende bilerek ve istiyerek yapmadan bahsetmiyorum ama uyurken olur dediğim durumda olur birden kaçar olur. sen annenle babanın uyurken ki neler olduğunu bilemezsin ki zaten kimse bilerek yapmaz yani demi

haklısın :)))))))))))

Son düzenleme:
bence erkeklerde bi sorun var akılları sürekli pis şeylere çalışıyo yalanmııııı ama kızlarrrrrr:KK60::KK60::KK60::KK60:

doğğğrru canım çok doğruu

2yıl önceki sevgilimle birşey konuşuyorduk "yalan mı" dedim gayet ciddiydik

yok yalamam demez mmiii kopttuukk :KK60::KK60::KK60::KK66:

hala biri "yalan mı" deyince yalamam diyesim geliyor istem dışı :KK60:

doğğğrru canım çok doğruu

2yıl önceki sevgilimle birşey konuşuyorduk "yalan mı" dedim gayet ciddiydik

yok yalamam demez mmiii kopttuukk :KK60::KK60::KK60::KK66:

Hala biri "yalan mı" deyince yalamam diyesim geliyor istem dışı :KK60:
süperrrrrrrrrr çok güldümmm demek yalan mıııı haaaaa:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: Bak şimdi biride bana yalanmı dese senin bu lafın aklıma gelcek ayyyyy koptummm gerçekten:KK60::KK60::KK60::KK60:

sen gaz sancısı nedir bilirmisin :KK5::KK5: o an nerde olursaan ol o illetten bir an önce kurtulmak istersin. Zaten bende bilerek ve istiyerek yapmadan bahsetmiyorum ama uyurken olur dediğim durumda olur birden kaçar olur. sen annenle babanın uyurken ki neler olduğunu bilemezsin ki zaten kimse bilerek yapmaz yani demi :KK34:

En iyi ben bilirim canım o sancıyı, benim bağırsaklarımda hastalık var çünkü:KK31: Ama ona rağmen kaçırmamaya çalışırım, bilinçli yapın salın gitsin diyince sen bunları söyledim, yoksa tabiikide kaçabilir arada :KK17:

öyle eşim tarafından pırtlama durumlarıyla karşılaşmadım henüz :KK1: ama pırtlarsa da tiksinmem kii, onun popişi sonuçta :KK31: ama bilerek zort zort evin içinde, hoş olmaz tabii ki, hani yenilen içilen oturulan yatılan yerlerde pis bir koku, hoş değil, wc bu işler için sonuçta :KK9: ama kaçırırsa da tiksinmem ıı ıııhh :KK31:

haklısın :)))))))))))

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK1:

adi şeler akılları fikirleri oynaşta bu erkeklerin ,kızım sen o yalamam deyince o zaman ben de yalamam canım dicektin lafı oturtcaktın gediğine öööle bakarkalırdı :KK53::KK53::KK53::KK52:

Son düzenleme:
bnm arkadaşta öğrenci evinde sevgilisinin yanına gitmiş malum öürenci evi tv felan uydulu değil. kız demiş gayri ihtiyari anten iyi çekiyor mu. çocuk demiş verici iyi değil :KK60::KK60: bu anlamamış ee yenisini alalım demiş yok demiş vazgeçmem ben ondan. ozaman çakmışş patlatmış bir tane :KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
nasıl cvp verdim hatırlamıyorum
ama çok güldüük
ve her yalan mı cümlesinden sonra bende yalamam diyordum onaa :KK66:

bnm arkadaşta öğrenci evinde sevgilisinin yanına gitmiş malum öürenci evi tv felan uydulu değil. kız demiş gayri ihtiyari anten iyi çekiyor mu. çocuk demiş verici iyi değil :KK60::KK60: bu anlamamış ee yenisini alalım demiş yok demiş vazgeçmem ben ondan. ozaman çakmışş patlatmış bir tane :KK60::KK60::KK60:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

SÜPERMİŞŞŞŞ:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: Ya çok güldüm duramıyorumm:KK60::KK60::KK60:

oooffff :KK60::KK60::KK60:

beyinleriyle başka biyerleri bazı durumlarda yer değiştirdiği için normal diyorum ben:KK60:

tdk sözlüğüyle gezmek lazım bunlarn yanında :KK60::KK60::KK60: kelimeni anlamlarına bakıp kuracan cümleleri :KK1::KK1::KK1:

vay kerataya bak sen bi tane daha patlatcan ki aklı başına gelsin bide ona dicen ki vericide jak girişi yok anam bi işine yaramaz sen başka verici bul girişi olan :KK76::KK76::KK76: bi tane daha patlatcan sıpaya :KK52::KK52::KK52:

X