Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

öyle yani o utanmıyo sıkılmıyo hiç ama kızlarda genel olarak sıkılganlık vardır pırtlama konusunda :):KK52:ben evde banyomu kitlerim banyo yaparken ,bigün konuşurken nasıl olduysa ona da söyledim ...evlenince banyonun kilidini kitleyemezsin hiç bi kapıda kilit olmucak demez mi :KK52: Pat diye sen banyo yaparken dalcam içeri diyo :26::26::26::26::KK53:

dalarrr dalarrr :KK60::KK60::KK60:

he iyi ozaman adetken bende oluyorda özellikle kışları üşütüyorum sanırım ondan. sorayım dedim bir. konu ossuruktan olunca :KK60::KK60:

çok samimi kız arkadaşımın yanında billeee tuvalete otururum çişimi yaparımmmm

aayyy iğreniyorum kendimdeenn :KK60::KK60::KK60::KK60:

öyle yani o utanmıyo sıkılmıyo hiç ama kızlarda genel olarak sıkılganlık vardır pırtlama konusunda :):KK52:ben evde banyomu kitlerim banyo yaparken ,bigün konuşurken nasıl olduysa ona da söyledim ...evlenince banyonun kilidini kitleyemezsin hiç bi kapıda kilit olmucak demez mi :KK52: pat diye sen banyo yaparken dalcam içeri diyo :26::26::26::26::KK53:

banyo kapısı diince bi kere klozette ıkınırken yakalnmıştımm sewdiceğime pat die banyoya dalıncaa aman allahımm nasıll bağırdımı hatırlamk bile istemiorum :KK62: :KK4:

banyo kapısı diince bi kere klozette ıkınırken yakalnmıştımm sewdiceğime pat die banyoya dalıncaa aman allahımm nasıll bağırdımı hatırlamk bile istemiorum :KK62: :KK4:

kkraaamp girdi karnımmmaaa :KK66::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK62:

Son düzenleme:

:KK60::KK60::KK60: off tahmin ediyorum o halinii üff ölcem gülmekten artık ya :KK60::KK60::KK60:

kuru deyince aklıma geldi. birgün esk den mersine dönüyorum okul açılıcak neyse annemde gitmeden önce kuru yapmış bnmde hiç aklıma gelmedi yolda rahatsız edeceği. bindik 1.5 saat sonra mola verdi bn wc gittim çıktım bişi yok arabaya doğru yürürken bir sancı girdi ama koşar adım yallah geri wc 20 dk alaturka wc de oturdum. bacaklarım hissetmiyordum. sen yine çıkmadı rahatlayamadım 2 büklüm arabaya geldim koltuğa oturdum ama ölüyorm. nese sardım karın kısmıma hırkayı felanda öyle geçti aman diyim aklınızda olsun sakın yemeyin hee yola çıkacaksanz. :KK20::KK20:

bi edebiyat öğretmenimiz vardı lisede. sevgiliniz çok seviyonuz demi dedi herkes bi ağızdan evett hocam diye bağırdı o zaman bide onu tuvalette sı...rken düşünün demişti hem de hiç sansürsüz ..herkes ööff hocam yaaaa :KK1: hakkaten hiç canlandıramadığım bişey hayalimde

Benimde arkadaşım antepte yaşıyor elazığlı bi çocukla çıkıyordu çocuk bunu görmek için taa kalktı antebe geldi neyse yemek yemeye gitmişler bide arkadaşım yanına en yakın arkadaşını almışişte neyse ilk buluşma falan bizimki heycandan aç değilim hatta hiçççç aç değilim falan demiş halbuki çok aç:KK1: Sonra bunlar başlamışlar yemeye karşısında bizimkinin karnından öyle bir ses gelmişki yani karnı zillll çalıyormuşşş:KK60: Herkes dönüp bakmışşş bzimki ne yapcağını şaşırmış tabi çok utanmışş ayyy anlattığında çok gülmüştümm yaaa:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ay kıyamam kötü olmuş :KK1:

bi edebiyat öğretmenimiz vardı lisede. Sevgiliniz çok seviyonuz demi dedi herkes bi ağızdan evett hocam diye bağırdı o zaman bide onu tuvalette sı...rken düşünün demişti hem de hiç sansürsüz ..herkes ööff hocam yaaaa :KK1: Hakkaten hiç canlandıramadığım bişey hayalimde

çokkk manyakkk yaaaaaaa gerçktn gülmekten ölcemmm evttt o halleri çokk iticiiii olurdu heraldeee ama komikkkk:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

X