Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

bende yanında pırtlamıştım baya gülmüştü :) sonra oda yanımda yapmaya başladı bi kere yanımdan uzaklaşıp gitti pırladı borazan gibi ötmiştü bende bağırdım helal olsun aşkım maşallah demiştm çok komiktizemuszemus

bende yanında pırtlamıştım baya gülmüştü :) sonra oda yanımda yapmaya başladı bi kere yanımdan uzaklaşıp gitti pırladı borazan gibi ötmiştü bende bağırdım helal olsun aşkım maşallah demiştm çok komiktizemuszemus

:roflol: :roflol: :roflol: ya böyle pırtlama anıları çok hoşuma gidiyor ama garipsemiyorda değilim, ben olsam bi daha yüzüne bakamazdım ohaoldumsmile
siz iyi espiriye vurmuşsunuz :sm_cool:

Bende Size Benim Rahmetliylen Olan Bi Rezaleti Anlatayım..

Malum İlişkilerde Bi Süre Sonra Evlilik Konuşulur.. Çocuk İsimleri Üstüne Tartışıyoruz..
Bu Dediki Aşkım Kızımız Olursa İsmi X Olsun Mu.? Bende O İsmi Öyle Böyle Uyuz Değilim Hani benneyaptımki
Aşkım Hayır Kesinlikle İstemiyorum Anısı Var Bende X İsimli Kimi Tanıdıysam Kaşar,Lanet V.s Kişilerdi İsmine Filan Çeker Kızım Allah Korusun Dedim Ama Ben Gülüyorum..
Bunun Suratı Asıldı Noldu Hayatım Dedim
Hiç Aşkım Annemin Adıydı da Dedi..
Tabi Bendeki Tepki Hass... :1shok:

:roflol:

ve sonra rahmetli oldu. delikafadulden

daha ilk buluşmamızda bı cafeye gıttık bişeyler atıştrdıktan sonra bol bol asitlı içeçekler içtık cafeden çıkar çıkmaz ben birden bi gegirdım :eek: o an nasıl utandım anlatamam :KK70: bana bi bakışı vardı nasıl bı odunla bırlıkteyım der gibi :d sonra ben de bunlar dogal şeyler utanmam falan dıye ayıbımı örtmeye çalışmıştım :KK70: 1.5 sene önce oldu ama hala anlatıp duruyor :roflol:

ay bu bana bieresinde "bana yaprak sarma yap askerde özlüyom" dedi buluşunca getir dedi bende ok dedim buluştuk bi tabak yaprak sarma yaptım getirdim buda kola almış bişelere falan ....sora masayı hazırladım güya çok hamaratım çatalları bardakları falan yerleştirdim sonra yemek yerken kola öylece üstüme döküldü rezil rüsva oldum nerdeyse kola banyosu yaptım hemen kalktık bu su döktü üstüme eteğim komple kola çünkü güneşe doğru durdum da ıslaklık da gitti rezilll kepaze olduydum

bir arkadaşın başından geçmiş.erkek arkadaşının telefonu çalmış ben bakıcam demiş kız.telefonda çocuğun cebindeymiş.kız çocuğun cebine elini sokmuş.bir düşünün telefon sanıp neyi tuttuğunu :KK70: çocuk kıpkırmızı olmuş :KK70: :KK70:

telefona da ne kadar çok benziyor dimi:roflol:
tövbe tövbedelikafadulden

sevgilim evine gitmişti dönüşte onu otogarda karşılıycaktım otobüse bindim o sırada başka arkadaşım aradı ben yol boyunca konuştum telefonla yol parasını vermeyi unuttum indim sevgiliimi karşıladım dönüşte aynı otobüse bindim tabi bben çok mutluyum ağzım kulaklarımda muavin geldi hanımefendi birazz önce para vermeyi unuttunuz telefonla konuşuyordunuz dedii ay bi utandım sevgilim ikimizinde yol paralarını bide öncekini verdii ay rezil oldum dedim bu busefer muavinemi bana mı dedi muavin yakışıklıyduııı kıskanmış aşkıııııııım benim :))))))

benımkının annesıyle tanısmaya gıttıgımde kapıdan cıkarken cantamı elımde tutuyodum tutma yerıne takılıp dustum:dance:

ya bu ytelefon olayına ben çok güldümmmm yaaa aklımdan çıkmiii çokkk fena bir durum olmuş o yaaa gerçeketn çok fenaaa:KK70::KK70::KK1:

Bende Size Benim Rahmetliylen Olan Bi Rezaleti Anlatayım..

Malum İlişkilerde Bi Süre Sonra Evlilik Konuşulur.. Çocuk İsimleri Üstüne Tartışıyoruz..
Bu Dediki Aşkım Kızımız Olursa İsmi X Olsun Mu.? Bende O İsmi Öyle Böyle Uyuz Değilim Hani benneyaptımki
Aşkım Hayır Kesinlikle İstemiyorum Anısı Var Bende X İsimli Kimi Tanıdıysam Kaşar,Lanet V.s Kişilerdi İsmine Filan Çeker Kızım Allah Korusun Dedim Ama Ben Gülüyorum..
Bunun Suratı Asıldı Noldu Hayatım Dedim
Hiç Aşkım Annemin Adıydı da Dedi..
Tabi Bendeki Tepki Hass... :1shok:

:roflol:
Ayy bu çok komik yaa :lepi::lepi:delikafaduldendelikafadulden

kızlar ben hayatımda bu kadar rezil olmamıştım.
sevgilimle çıkalı 3 ay olmuştu buluştuk yaz günüydü. sevgilim biryerde piknik yeri gibi bir yerde oturuyoruz sen burda otur ben su alıp geliyim dedi bende tamam dedim .gitti aradan 5dakka geçti bir adam sapıkmı neyse karşıma dikildi bana dik dik bakıyo ve yavaş yavaş yaklaşıyor bende içimde ALLAH ALLAH bu adam banamı bakıyor diyorum yaklaşınca anladım bu adamın emeli farklı diye adam birden beni kovalamaya başladı ben koşuyorum adam arkamda çember şeklinde dönüyoruz bir alanda hemde bağırıyorum ferhatttttttt ferhatttt diye sevgilim geldi bizi öyle görünce oda katıldı ben önde adam arkada ferhatta adamın arkasında birbirimizi kovalıyoz mal gibi ayağımdaki ayakkabı babetti çıktımı yalınayak koşmaya başladım 5 dakka birbirimizi kovaladık sevgilim diyo salak kaç git uzaklaş diyo ne dönüyon diyo en son adam korktu kaçtı başka tarafa sevgilimde onun arkasında koştu adam deliymiş hem çok korktum hemde okadar çok utandımki sonra sevgilim gülüyodu bende ağladım eşşek kafalı sen nasıl beni bırakıp gidersin diye halen anlattıkça utanıyorum ve korkuyorum sevgilimde dalga geçiyo salak ayakkabılar ayağında nasıl fırladı diye

ayy çok kötü olmuş :1no2: güleyimmi ağlayayımmı şaşırdım fisfisfis:eek:

X