Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

bende anlatıyım bi tane sevgilimle oturuyoz bu şakalaşıyo el kol hareketleri felan bende dayanamayıp eline bi cimcik mosmor bilmiyorumkismile bütüngün dert yanı nasıl bir cimcik diye bide öpmeye kalktı diye karnına dirseğimle vurmuştum dövmekten beter etmiştim zemuszemus:eek:klava:kaydirigubbakcemile3

bende anlatıyım bi tane sevgilimle oturuyoz bu şakalaşıyo el kol hareketleri felan bende dayanamayıp eline bi cimcik mosmor bilmiyorumkismile bütüngün dert yanı nasıl bir cimcik diye bide öpmeye kalktı diye karnına dirseğimle vurmuştum dövmekten beter etmiştim zemuszemus:eek:klava:kaydirigubbakcemile3

biraz daha uzasa çocuk komalık olarak hastaneye kaldırılcakmıs :roflol:

bende bitane anlatimmm

benle annem mutfaktaydik askimda salonda (o zaman daha sevgili deildik)
benim sutyenim cikip duruyodu bende anneme ikidebir arkadan geri taktiriyordum
anneme dedim bu niye cikiyo kuculdulermi yoksaa diyorumm
annemde bagirarak diyo " kiz salak bu 95 C sen 85 B giymiyormuydunnnn"
ayy rezil olmustumm "hee birazdaha bagirsaydin diyorumm"
nerden bilcek neyden konustugumuzu diyo " tabi canim o bizden bile daha iyi bilir" diyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile
annemle benim ayni sutyeni varmis bende anneminkini giymisim kaydirigubbakcemile3

Eveet kızlar 2 gün önce bende bi rezillik yaptım
Film izliyoduk odasında sonra ara verdik bende yüzüğümü çıkardım havaya atıp tutuyorum
En son bi attım tam sevgilimin bacaklarının arasına düştü bağdaş kurmuş vaziyetteydi
bende o an nasıl daldım, elimi oraya attım yüzüğü arıom delikafadulden
o da Aşkım yapma bi acaip oluyorum dedi :jeyyar:sırnaşık şey
Bende he? dedim bi baktım elim nerde?
ayyy bi kızardım bi kızardım nasıl dalmışım öle ben :roflol:

:roflol: ayy Allahım hiç güleceğim yoku valla.iyi rezil olmuşsun kız :roflol::roflol:

bende bitane anlatimmm

benle annem mutfaktaydik askimda salonda (o zaman daha sevgili deildik)
benim sutyenim cikip duruyodu bende anneme ikidebir arkadan geri taktiriyordum
anneme dedim bu niye cikiyo kuculdulermi yoksaa diyorumm
annemde bagirarak diyo " kiz salak bu 95 C sen 85 B giymiyormuydunnnn"
ayy rezil olmustumm "hee birazdaha bagirsaydin diyorumm"
nerden bilcek neyden konustugumuzu diyo " tabi canim o bizden bile daha iyi bilir" diyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile
annemle benim ayni sutyeni varmis bende anneminkini giymisim kaydirigubbakcemile3

he he sırnaşık şey bence de anlamıştır :dance:

bi tane de ben anlatim, pek uygun olur mu bilmiyorum ama
mart ayında bizim internetin kotası doldu,ayın bitmesine daha 10 gün mü ne vardı; ben de telefonda konuşurken, of bizim kota da doldu falan dedim sonra konuşurken aklıma geldi yine "mart da 31 çekiyo yaa" dedim, o da boş bulundu heralde, "anlamadım" dedi ciddi ciddi; ben de "31 çekiyo işte yaaa" diye söyleyince o da "kim" diye sordu, o an anladım, kıpkırmızı oldum, Allah'tan telde konuşuyoduk:p

mart ayında bizim internetin kotası doldu,ayın bitmesine daha 10 gün mü ne vardı; ben de telefonda konuşurken, of bizim kota da doldu falan dedim sonra konuşurken aklıma geldi yine "mart da 31 çekiyo yaa" dedim, o da boş bulundu heralde, "anlamadım" dedi ciddi ciddi; ben de "31 çekiyo işte yaaa" diye söyleyince o da "kim" diye sordu, o an anladım, kıpkırmızı oldum, Allah'tan telde konuşuyoduk:p

delikafadulden oooohhhhaaaaaaaaaa:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
dis hayatla baglantilarimi kesmis durumdayim, suan kopmakla mesgulüm:roflol:
sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

adadan dönüyoruz.
yüzme bilmediğim için deniz yolculuğu çok gerer beni.
yüzümü omzuna gömmüşüm uff bitsin artık diyorum.
oda muhabbet etmeye calısıyor korkumu yenmek için
avşaya gidelim felan.
tamam olur ama otobüsle gidelim ben deniz yolunu kaldıramam diyorum.
bakıyor bakıyor
tospik avşa diyorum sana diyor
tamam işte otobüsle gideriz diye ısrar ediyorum.
denizin üstünden yol yapıldıda benim mi haberim yok diyor
dediği anda avşanın ada olduğunu hatırlıyorum :)

daha yeni sevgili olmuştuk. bigün arkadaşlarla cafeye gittik tabu oynamaya. içecek olarak ben sıcak çikolata istedim. neyse geldi oynuyoruz falan derken telefonum çaldı. telefon kabı içinde telefonumda. telefonumu çıkaramadım içinden çekiyom gelmiyo. sonra bir çektim elim bardağa vurdu aşkımın üstüne doğru çikolata döküldü.heryeri çikolata oldu. eve gidene kadar çikolata kokmuştu :kedi: resim olmuştum

daha yeni sevgili olmuştuk. bigün arkadaşlarla cafeye gittik tabu oynamaya. içecek olarak ben sıcak çikolata istedim. neyse geldi oynuyoruz falan derken telefonum çaldı. telefon kabı içinde telefonumda. telefonumu çıkaramadım içinden çekiyom gelmiyo. sonra bir çektim elim bardağa vurdu aşkımın üstüne doğru çikolata döküldü.heryeri çikolata oldu. eve gidene kadar çikolata kokmuştu :kedi: resim olmuştum

bende ustune icicek dokmekten cok korkuyorum nedense, her biseyler icmeye gittigimizde acaip dikkat ediyorum kaydirigubbakcemile3 ama biliyorum bi gun dokcem hissediyorum kaydirigubbakcemile3

bende iki gun once askimla oturuyoruz benimde acaip karnim agriyo reglerden dolayi
askimda rahat rahat diyo bu normal karin agrisimi yoksa hani olurya genc kizlarin karni agrir oyle bi karin agrisimi diyo
bende sasirdim ne diyecegimi bilemiyorum normal karin agrisi yaa diyorum bunun anormalimi var diyorum
sonra diyo ne bilim hani kizlarin agrir ya oyle zannetim diyo
bende ne diyecegimi bilmiyorum sasirmis durumundayim kaydirigubbakcemile3 sen nerden biliosun bunlari diyom salak gibi yaa kaydirigubbakcemile3
e okuldaaan diyoo kaydirigubbakcemile3
bende hee oyle agriyo dedim utanarak
tmm o zaman masaj yapim karnina dedi ve yapti ve hemen gecti :asigim:

biz aşkımla lise arkadaşıydık tabi o zamanlarda birbirimizi seviyoruz ama üniversitede çıkmaya başladık. neyse atölye dersindeyiz bilg.programcılığı okuyoruz ve atölye derslerinde önlük giyiyoruz. birgün dersteyiz öğlen paydosundan geldik bende ogün adet olmuştum. önlüğün cebine pedi koydum wcye gidicem. arkadaşlar falan geldi bunu nasıl yapıcaz falan diye sordular derken kalabalık oldu. kız arkadaşımda yanımda aşkımda yanımda. neyse tam o anda yere defterim düştü alıyım diye eğildim bir kalktım yere pedim düştü. :kedi: hay allahım ya herkes pede bakıyor bende dahil. ne yapıcağımı şaşırdım. o anda aşkım üstüne ayağını koydu ne var yani ilk defamı gördünüz falan dedi. hadi dağılın dedi. ama ben rezil oldum ya öyle kötü oldumki. sonra öptü beni dedi olsun takma kafana bunlar doğal şeyler utanıcak bişe yok ortada dedi tabi hoşuma gitti ama o anı hala aklımdan silemem :kedi:

Allah'tan anlayışlı davranmış, niye dikkat etmiyosun diye kızabilirdi de.Şanslısın.

:1shok::roflol::roflol:

bende bişi anlatayım
yeni evlendigimiz zaman eşimle metroya bindik ama öncesinde heryere metrobusle gidiyoruz işte bindik metroya ben taktım kulaklıgı müzik dinliyorum inecegimiz yere gelmişiz haberim yok eşim dediki arkandaki düğmeye bassana inecez döndüm arkamda düğme arıyorum bi 5 dk fln düğme aradım nerde diye sormuyorumda dalga geçecek diye sonradan aklıma geldiki metrodayız ne düğmesi kaydirigubbakcemile3 ve o anda döndum kocişin yüzü gülmekten kıpkırmızı olmus zaten dalga geçiomuş eve gelince haşladım biguzelkaydirigubbakcemile3

biz aşkımla lise arkadaşıydık tabi o zamanlarda birbirimizi seviyoruz ama üniversitede çıkmaya başladık. neyse atölye dersindeyiz bilg.programcılığı okuyoruz ve atölye derslerinde önlük giyiyoruz. birgün dersteyiz öğlen paydosundan geldik bende ogün adet olmuştum. önlüğün cebine pedi koydum wcye gidicem. arkadaşlar falan geldi bunu nasıl yapıcaz falan diye sordular derken kalabalık oldu. kız arkadaşımda yanımda aşkımda yanımda. neyse tam o anda yere defterim düştü alıyım diye eğildim bir kalktım yere pedim düştü. :kedi: hay allahım ya herkes pede bakıyor bende dahil. ne yapıcağımı şaşırdım. o anda aşkım üstüne ayağını koydu ne var yani ilk defamı gördünüz falan dedi. hadi dağılın dedi. ama ben rezil oldum ya öyle kötü oldumki. sonra öptü beni dedi olsun takma kafana bunlar doğal şeyler utanıcak bişe yok ortada dedi tabi hoşuma gitti ama o anı hala aklımdan silemem :kedi:

süpermiş bu bayıldım sevgilinin davranışına tam bir erkek işte yaa ahh ne kadar anlayışlı ve düşünceli bi sevgiliopuyorumnanaktan

bende bişi anlatayım
yeni evlendigimiz zaman eşimle metroya bindik ama öncesinde heryere metrobusle gidiyoruz işte bindik metroya ben taktım kulaklıgı müzik dinliyorum inecegimiz yere gelmişiz haberim yok eşim dediki arkandaki düğmeye bassana inecez döndüm arkamda düğme arıyorum bi 5 dk fln düğme aradım nerde diye sormuyorumda dalga geçecek diye sonradan aklıma geldiki metrodayız ne düğmesi kaydirigubbakcemile3 ve o anda döndum kocişin yüzü gülmekten kıpkırmızı olmus zaten dalga geçiomuş eve gelince haşladım biguzelkaydirigubbakcemile3

Süperrdiii kaydirigubbakcemile3

X