Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

hepinizz süpersiniz koptum :KK70:
ilk çıkmamdı nasıl davranılcagını haliyle bilmiyorum gittik cafeye bu aşşada bni yukarı gönderdi geliyorm dedi bnde saçımı falan yapıyorum geldi oturduk falann kızlar bide ne göreyim masanın üstünde upuzun siyah bi saçç yerin dibinee girmiştim utancımdan alamadımda sonraa yemeklerii yiyemedm tam bi rezillikti nese bi daha görmedim onu :KK70:

hmm başkaa çok var ama aklıma geldkçe yazarım :KK70:

hepinizz süpersiniz koptum :KK70:
ilk çıkmamdı nasıl davranılcagını haliyle bilmiyorum gittik cafeye bu aşşada bni yukarı gönderdi geliyorm dedi bnde saçımı falan yapıyorum geldi oturduk falann kızlar bide ne göreyim masanın üstünde upuzun siyah bi saçç yerin dibinee girmiştim utancımdan alamadımda sonraa yemeklerii yiyemedm tam bi rezillikti nese bi daha görmedim onu :KK70:

hmm başkaa çok var ama aklıma geldkçe yazarım :KK70:

fisfisfis hmm yemegin icinemi düstüde sac..
yoksa masadayami?hani sactan ne olacak anlamadim utanilcak birsey yokki :)

ama digerlerine cok güldüm cok yasayin emiisempatiksalakcinniopuyorumnanaktan

harika bunlar ya öldüm gülmekten :)) bende bi tane anlatayım

ymm bürosunda işe başladım ilk günlerim telefonlarada ben bakıyorum yine tel çaldığı an açtım ve (adnan kopuz ymm diyeceğime) adnan polat ymm demiştim (gsnin eski başkanı) teldeki şahıs gülmeye başladı tabi bende pardon diyerek durumu kurtarmaya çalışmıştım ama sonra teli kapatınca kendi kendime güldüm o ayrı nasıl bi gs sevdası varsa artık bende:))

Ay buna benzer olayı bende yaşamıştım....
Birgün dış hattan biri arıyor...Anadolu hastanesi diyeceğime...
Anadolu ateşi buyrun dedim...:kedi:
Kim bilir karşıdaki cocuk hakkımda ne düşünmüştür..
Aslında bilse telefonu açmadan önce anadolu ateşiyle ilgili haber okuduğumu:roflol::roflol:

Birgün sevgilimleee markete gittik evde çay içicez şeker kalmamış küp şeker arıyoruzz sonunda buldukkk ben hemen yapıştım işte sonraaa pattt die yapıştırmammı yere almamlaa düşürmem bir oldu küp şeker bütün marketi kapladı nerdeysee ben kıpkırmızı aşkımda garibim hemen temizledi yerleri ama utanmıştım bayagı yaaaaaa :)))))

Ahahahahah koptm yaaa çok komik kızlarrrr

Bakın banada ne olduuuu.. şimdi düşün düşün aklıma qeldi qelcekde :)

Bi gün ablamlardayı evde kimse yok 2miz yemek yedik çay fln içtik sonra sıra bulaşıga qeldii

Bende üşütmüşüm birazzz çişim sık sık qeliyoo.. anam ellerim köpüklü altıma yaptım yapıcam

evde çıt yok bide kızlar çis yapınca bi ses qelio ya diyorum kendi kendime duycak rezil olcam

dedim aşkım sen yıkmaya devam et ben gelcemmm hemen wcye qtmem lazım buda yok yıkamam felan sonra şakalaşıyo işte

tuttu kolumu bırakmıyoo ben delircem bırakcam nerdeysee neyse bıraktı buu ben bi koşuyorum ellerim

köpükkkk attım kendimi wcye sonra Çisssssssssssssss die bi ses qeldi kesin aşkımda duyduuu çıktıgımda

sırıtıodu yaaa Tam bi rezilllkkKk :KK43:(( :KK70:

Ay buna benzer olayı bende yaşamıştım....
Birgün dış hattan biri arıyor...Anadolu hastanesi diyeceğime...
Anadolu ateşi buyrun dedim...:kedi:
Kim bilir karşıdaki cocuk hakkımda ne düşünmüştür..
Aslında bilse telefonu açmadan önce anadolu ateşiyle ilgili haber okuduğumu:roflol::roflol:

ay cok güldüm buna yaaa :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

erkek arkadasımla cafede oturuyoruz.
beyfendi zengin çocuğu üniversteyi fransada okumuş
benimde coğrafyam pek iyi değildir.
üniverste anılarını anlatıyo
denizde yüzdüm felan
bende aa nasıl olur fransada deniz mi var diyorum
okyanus var tospik diyor
bende pişkinlik yapıcam ya okyanusu biliyorum sen deniz dedin ama diye kıvırıyorum
ve yerine dibine geçiyorum benim züppe şaka yaptım zannediyor konu kapanıyor
zır cahilliğim bende saklı kalıyor :ecrin_bebek:

Bak dur ben seni birdaha güldiriyim sultan42 :):)
Gerçi burda başka bi topicte paylaşmıştım ama kardeşime ve anneme rezil olduğum anlardan birisi...
Birgün işten eve geldim.Nasıl karnım aç ama kıvranıyorum...
Annemle erkek kardeşim oturuyorlar bende daha üzerimi bile değiştirmeden kendime birşeyler hazırlıyorum...
Annem dediki; Kızım ne o işyerinde yemek yemedinmi felan...
Benim verdiğim cevap ise...
Aman anne yemedim sosis vardı...Kim bilir kimin sosisi...
Erkek kardeşim hönk...delikafadulden
Yediğim boğazımda kaldı..Türkçe işte nereye çekersen...
Sonuç biz yerlerdeyiz:roflol:

Bak dur ben seni birdaha güldiriyim sultan42 :):)
Gerçi burda başka bi topicte paylaşmıştım ama kardeşime ve anneme rezil olduğum anlardan birisi...
Birgün işten eve geldim.Nasıl karnım aç ama kıvranıyorum...
Annemle erkek kardeşim oturuyorlar bende daha üzerimi bile değiştirmeden kendime birşeyler hazırlıyorum...
Annem dediki; Kızım ne o işyerinde yemek yemedinmi felan...
Benim verdiğim cevap ise...
Aman anne yemedim sosis vardı...Kim bilir kimin sosisi...
Erkek kardeşim hönk...delikafadulden
Yediğim boğazımda kaldı..Türkçe işte nereye çekersen...
Sonuç biz yerlerdeyiz:roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: valla öyle yaa, nereye ceksen öyle yaniii :eek: :roflol:

Bi tane daha anlatıcam ama bu bizim arkadaşlarla ilgili.Bilgisayar dersindeyiz hoca da bizi uygulama yapalım die serbest çalışmaya bırakmıştı.Bizde fırsat bu fırsat gülüyoz eğleniyoz espri filan işte.O sırada da benim arkadaş gaaarkk di geğirmez mi ... Bizim hoca da duydu galiba işte sonradan da sınıfın geneline anlatır gibi'' Arkadaşlar siz sınıfın içinde nasıl davranışlarda bulunmanız gerektiğini bilecek yaştasınız'' demişti tabi bizim arkadaşta da surat pancar gibi... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ay bu topik süper insan gülüp moral buluyor.
süpersiniz kızlar!
:roflol: :roflol: :roflol:

koptum kızlar resmen :roflol: ya hay siz çok yaşayın:)) dur ben de anlatayım:)

Yaz ayıydı. daha yeni sevgili sayılırız, bitanemle oturuyoruz bi cafede dondurma yiyoruz. baktım yemiyor dondurmasını, "yesene aşkım eriyor" dedim, "sen yedirirsen yerim:)" dedi, ben de aldım kaşığı elime, yedircem güya. Tam ağzına götürürken dondurma kaşığının altından bi aktıı tam şeyinn oraya :kedi:
Nasıl utandım anlatamam, özür diliyorum falan böyle, "Önemli değil bitanem ya ne olacak" falan diyor ama ben hala uzatıyorum:) bi de üstüne kurtarmaya çalışırken iyice batırdım: "Aldım peçeteyi elime siliyim aşkım" dedim bi de aptal gibi, sonra nereye döktüğümü hatırlayınca bi de onun için utandım, ardından başladık gülmeye :))

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

ay akillim yaaa birde silmeye calisiyo

X