Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

kizlar teker teker isimlerinizi yazamiyorum cunku hepiniz birbirinden komik seyler yasamissiniz yaaa gece gece oldum gulmekten vallahi :roflol:

Bizde aşkımın annennesine gttk herkes orda dedeesii teyzesiii fln dayısı yoktuu dayısı qeldi sonra içeri elini uzattı bana merabalaştık çoçk bana hoşqeldin dedi bende ne alakaysa iyiyim sen nasılsınnnn :KK70: aman allahım kıpkırmızı oldummmmmmm rezillik tam bi hala unutmam onlarda çaktrmadılarda sevgilm pis pis sırttııı :KK70:

.

bu sefer sevgilime degil baska bir adama rezil oldum

restorana girdik arkadasla üzerimizi cikartik ceketlerimizi asdik askiya
benim arkamda da bi adam dayaniyordu, wc ye gecmek icin, ben adami fark etmedim
ceketimi asdim ve elimi hizlica geri bi salladim ki tam adamin seylerine vurdum :roflol:
arkami bi döndüm ki adam kivraniyor
defalarca özür diledim, üstelik adam türkmüs

.

bu sefer sevgilime degil baska bir adama rezil oldum

restorana girdik arkadasla üzerimizi cikartik ceketlerimizi asdik askiya
benim arkamda da bi adam dayaniyordu, wc ye gecmek icin, ben adami fark etmedim
ceketimi asdim ve elimi hizlica geri bi salladim ki tam adamin seylerine vurdum :roflol:
arkami bi döndüm ki adam kivraniyor
defalarca özür diledim, üstelik adam türkmüs
delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

aylardan aralık kar yağmış ayağımda çizmeller ailesiyle tanıştırmaya götürüyo beni neyse kapıyı çaldık buyrun buyrun dediler eğilldim çizmenin fermarını açıcam zıkkım sıkışmışmı hiç olmayan bişe aanam kaynana olacak karı kapıda beklio ben hala uğraşıyom ayyy yok açılmıyo neyse aşkım anne sen içeri gir biz geliriz dedi benim surat kıpkırmızı ara sinirden ara utanmaktan:kedi:eek:turdu merdivenlere ben ayakta çizmeyi çıkarmaya uğraşıyoz neyse zor bela çıkarttık ama oğün buğün hala unutamadım tabi o kişiylede ewlenemedim çizme yüzünden değilkaydirigubbakcemile3 çocuğum olmayacağını öğrenince istemediler beni:çok üzgünüm:

Ayy arkadaşlar sayfayı sonuna kadar okudum gülmekten delircektim nerdeyse.
Benim de aklıma geldi bi tane anlatcam ama arkadaşımla ilgili.Bi gün okulun merdivenlerinden yukarı çıkıyoruz, bizim arkadaş da aniden arkasına dönünce yanlışlıkla eli arkadan gelen din hocasının şeyine dokundu. Tabi bizim arkadaş da normalda kapalı o an utançtan ne yapıcanı nasıl , toz olcanı şaşırdı.Din hocası da bunun üzerine ne dese beğenirsiniz '' Dikkatli olsana kızımm !!! '' sempatiksalakcinni

bende anlatayım kısslar gercı bnmkı bunlların yanında bı hiç kalır tabe ama bız işte eskı sevgılımle işe giderken bulusuyoruss her sabah ıkımızımde yolu aynı cunkı ama metroda bulusuyoruss ve ben saclarımı ewde yaptıktan sonra kot pantlmn arka cebıne koyduğum koca tarağı unutuyorum ve bu sekılldeee yuruye yuruyee taaa metroya kadar gıdıuorum. tabe o da farketmıyor durumu taaaki metrodan ınıp yuruyen merdıvenlerde arkamda duruncaya kadar bı baktımm aşkım bu ne falan dıoo sırıta sırıtaa bı arkama baktımkıı hiiçç unutamam basımdan kaynar sular dokuldu sankı o n hala o gun bugundur benı kızdırmak için anlatır bazenn..

aylardan aralık kar yağmış ayağımda çizmeller ailesiyle tanıştırmaya götürüyo beni neyse kapıyı çaldık buyrun buyrun dediler eğilldim çizmenin fermarını açıcam zıkkım sıkışmışmı hiç olmayan bişe aanam kaynana olacak karı kapıda beklio ben hala uğraşıyom ayyy yok açılmıyo neyse aşkım anne sen içeri gir biz geliriz dedi benim surat kıpkırmızı ara sinirden ara utanmaktan:kedi:eek:turdu merdivenlere ben ayakta çizmeyi çıkarmaya uğraşıyoz neyse zor bela çıkarttık ama oğün buğün hala unutamadım tabi o kişiylede ewlenemedim çizme yüzünden değilkaydirigubbakcemile3 çocuğum olmayacağını öğrenince istemediler beni:çok üzgünüm:

ay kiyamam sanaaa :teselli: allah büyük bacim üzülme, ne insanlar var yaa

cumartesi günü askerdeki nişanlımın ilk çarşı günüydü.internete girceği için bi gün önce gittim kulaklık mikrofon ve kamera aldım.bir güzel hazırladım bilgisayarı.neyse biz gayet güzel bir saate yakın konuştuk filan.sonra birden sesin gelmiyo demeye başladı.Allah Allah diyorum neden acaba.eğildim bide baktımki mikrofonun kablosu sandalyenin tekerleğine dolanmış.ben bi anda geriye doğru gidince çatt die ortadan kopmuş.hiçç farkında değilim!!çok dalga geçti kablonun halini gösterince :eek:

alışkın o benim saflıklarıma Şeniz hiç şaşırmadı zaten
aklıma geldikçe anlatırım diğerlerini de :hulya:

eşimle sevgiliyken ilk kez rakı içmiştim (ondan sonra da içmedim bi daha)
içkiye de fazla dayanıklı olmadığım için midem çok kötü olmuştu ve yetişemeyip direkt kucağına kusmuştum hahahahhahahaha
ama rezil olmamıştım
genel de böyle şeyler anlatığıldıı için ben de anlattım
gayet normal ve doğal bi davranıştı benimki :KK70:

Kızlar yüksek müsadenizle bi tanede ben anlatıcam. Ortaokula başladığım zaman başka bir semtten gelmiştim yeni okuluma. Ben geldiğimde de o sene yeni gelen kimsecikler yoktu. Bende birazcık havalıydım o dönemler aklinialirimsmile Çok bakımlıydım şimdiki paspal halim yoktu kaydirigubbakcemile3 Hergün fön çektirirdim kıvır kıvır yapardım saçları. Neyse benim adım okulda sükseli diye kaldı. Aradan 2 yıl geçti. Benimde hoşlandığım bi çocuk vardı sınıftan. O gün yine fön çektirmiş, ince siyah çorapları çekmişim altıma kırıta kırıta geldim okula. Son 2 dersteyiz. O zamanlarda su balonlarıyla şaka yapmak müthiş zevk veriyodu bize. Ama en korktuğum şeydi kaydirigubbakcemile3 İngilizce dersindeyken şar diye bişey boşaldı üstüme. Ben ne olduğunu anlamadım tabi. Herkes pis pis gülmeye başladı. Bi baktım benim fönlü saçlar yüzüme yapışmış, sudan çıkmış balığa dönmüşüm. Öğretmen gülcek kendini zor tutuyo. Bense kimse duymuyo sanıyorum ve bağıra bağıra diyorum ki en yakın arkadaşıma o da gördümü doğruyu söyle bana, artık benden hoşlanmaz demi kaydirigubbakcemile3 Neyseki 2 ay sonra okul tamamen bitti, bidaha o kişiyi görmek zorunda kalmadım.

Bi tane daha anlatıcam.Ama bu kez telefon mağdurlarındanım. Benim bi arkadaşın eski çıktığı bi çocuk vardı.Zamanında arkadaşım da onu çok sevmişti.Tabi çocuk liseyi fln bitirmeden ıstanbul'a gitmişti.Döndüğünde de benim peimden koşmaya başladı.Ben de arkadaşımın eski çıktığı olduğu için yüzvermiyorm tabi. ışte bu benim yanımdaki arkadaşa telefon açtı yanında da benim olduğumu biliyo, beni istedi telefona ''Arkadaşının msj hakkı varmış onun hattını al da akşam mesajlaşalım'' die ısrar etmeye başladı.ışte ben de ''Tmm bi arkadaşıma sorim önce'' dedim.Telefonu aşağıya doğru tuttum etraf da kalabalık herkesten ses çıkıyo, ben de sesimi alçaltarak ''Bunun ısrarları bitmicek hattınla işin yoksa ver de akşam iki mesaj atim sonrasın da da zaten başımdan atarım '' demiştim o da tmm dedi. Neyse telefona döndüm tamam dedim mesajlaşırız. Aayyy o da demez mi tamam iki mesaj yollar atarsın başından die... Gel de temizle pirincin taşını.Ben öle bişe söylemedim filan dedim ama ne fayda duydu bi kere.Hiç bu kadar rezil olduğumu hatırlamıyorum.Nasıl da duymuştu yaa... :kedi::kedi:

X