Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

[/B]
ben de anlatayım bir hikaye madem.. gerçi ben sevgilimin kurbanı oldum:kedi:

bir gün evde oturuyoruz, film izliyoruz. ve benim çok feci gazım var. tutucam diye ölmek üzereyim.. kalkıp tuvalete gidiyorum. bir süre sonra tekrar geliyor...

bu halimi gördü tabii "neyin var" dedi. "karnım ağrıyo" dedim. "karnını içine çek iyi gelir" dedi. ben saftorikte karnımı içime çektim ve çekmemle gaz çıkartmam bir oldu :kedi: öyle birşey beklemiyordum tabii kal geldi bana, sevgilim koptu kah kah gülüyor. "biliyordum gaz sancın olduğunu, bilerek öyle yaptırdım, bak rahatladın şimdi" dedi... sonra ben de güldüm halime kaydirigubbakcemile3 bazen çok safım cidden.

hain sevgiliiiiii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 insan sevgilisine de mi güvenemicek artık :dilcikar:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 te allahım ya :-):roflol:

2008.. Sevgilim asker tuzla'da,bir tek günü var izinli ben başka bir şehirden onu görmeye gelmişim.Kadıköyde buluştuk,tepe natuilusa gittik. çok mutluyuz aylarca görüşmemişiz.
ben yavaş yavaş saflaşmaya başladım.Midem deli gibi bulanıyor.5 dakikada bir wc'ye gidiyorum.
neyse yemek yiyelim dedik hiçbirşey yiyemiyorum ama canım deli gibi kumpir istiyor.Yedimdaha karmaşık bir yemek yok gibi onu yedim..Sonra sevgilimin canı profiterol istedi adam askerde canı özlediği şeyleri yemek istiyor.
Ben hala sıkça wc'ye gidiyorum.. sonra artık dayanamadım ve alışveriş merkezinin ortasında adamın üstüne kumpir profiterol hepsini kustum.. üstüne.. herkes bize bakıyor ben ağlamaya başladım.
yerin dibine gir deseler gireceğim .. o iğrenç halde bile sarılıyordu bana ağlama diye. teselli etmeye çalışıyordu.
o adamla evlendim iki ay önce :)

Çok şeker bir durum ya sen o kadar utanmışken sarılması falan .. Allah mesut etsin :)

Akşam akşam gülmekten karnıma ağrılar girdiyo hepiniz süpersiniz kızlarr kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ay tosbaaaaaaa seni gidi tosbaaaaaaa bizimküsü coskun cıktı hay allahım :roflol:

2008.. Sevgilim asker tuzla'da,bir tek günü var izinli ben başka bir şehirden onu görmeye gelmişim.Kadıköyde buluştuk,tepe natuilusa gittik. çok mutluyuz aylarca görüşmemişiz.
ben yavaş yavaş saflaşmaya başladım.Midem deli gibi bulanıyor.5 dakikada bir wc'ye gidiyorum.
neyse yemek yiyelim dedik hiçbirşey yiyemiyorum ama canım deli gibi kumpir istiyor.Yedimdaha karmaşık bir yemek yok gibi onu yedim..Sonra sevgilimin canı profiterol istedi adam askerde canı özlediği şeyleri yemek istiyor.
Ben hala sıkça wc'ye gidiyorum.. sonra artık dayanamadım ve alışveriş merkezinin ortasında adamın üstüne kumpir profiterol hepsini kustum.. üstüne.. herkes bize bakıyor ben ağlamaya başladım.
yerin dibine gir deseler gireceğim .. o iğrenç halde bile sarılıyordu bana ağlama diye. teselli etmeye çalışıyordu.
o adamla evlendim iki ay önce :)
Allah daim etsin mutlulugunuzu canımboshayallersmile

Offf öldüm gülmekten yaa ne cevherler varmış böylee :roflol:

Bende rezilliklerimden birini anlatayım:nazar:
Bigün sevgilimle arkadaşının evine gittik hayatımda ilk defa vodka içicem (Büyük marifet ya sanki-tatlicadiarzu-)
Neyse biz başka odada içelimde sen şimdi sarhoş olup saçma sapan konuşursan rezil olursun dedi. Ben artık dayanıklıyım diye efelik taslıcam ya iki bardak vodkayı devirdim. sempatiksalakcinni

Sonra benim kafa dönmeye başladı ama öyle de çişim geldi ki ben dedim tuvalete gitmezsem altıma edicem. Çocuk beni tuvalete götürdü tuvalette banyoda oturdum klozete kafa döniy falan bölee kafamçokkarıştı ben ıkınıyom ıkınıyom işeyemiyom bi türlü ohaoldumsmile

Bi 20dk bekledik ama nasıl patlıcam çokda çişim var.Sonra ben dedim böle olmıcak ben yere çömelcem işicem,bu beni klozetten indirdi aşağı çömeldim hadi bebeim hadi falan diyo ben zorluyom falan sonra ben bi bıraktım şarrr diye sevgilimin ayağına ettim resmen ohaoldumsmile

Bu da şırıltı sesi çıkıyo ya başladımı gülmeye ne gülüosun diye ciddi ciddi bağırıom ee kafa gidik tabi naptığımı bilmiyom.Neyse çocuğun üstü başı battı :kedi:

Sonra benim elimi falan yıkattı yatağa yatırdı gitti banyoda üstünü temizledi geldi. Neden güldün bana diye bağırdım erkekler çiş yaparken böyle ses gelmiyo da ona güldüm çeşme gibi ses çıktı dedi.Tabi ben zaten rezil olmuşum üstüne işedim diye bide kendim üste çıkmaya çalışıom ...sempatiksalakcinni:1ninca:

Bu şekilde ikinci rezilliğimi yaptım :kedi:

Madam_Tosbaaaaaaaaaaaa delikafadulden
inanmiyorum yhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol::roflol::roflol:

ay kıslar gülmekten koptum. :roflol:

bende anlatayım bir tane.
daha bir kaç günlük evliyiz. akşam yemeği yiyoruz.
yemek bitti sofrada oturup sohbet ediyoruz.
birden nasıl olduğunu anlamadım zaaaaart diye bir ses çıktı benden. :kedi:
tabi benden çıktığını anlamadım.
noldu dedim safça. bilmiyorumkismile
aşkım gaz çıkardın dedi.
yooooo benden çıkmadı dedim. ohaoldumsmile
sonra baktım benimki gülüyor
başladım hügür hüngür ağlamaya. senağlama
özür dilerim ben isteyerek yapmadım diye ağlıyorum.
ayyyyyyy şok olmuştum. :1shok:
hayatımda ilk kez birinin yanında gaz çıkarttım.
eşim sarıldı teselli ediyor.
hayatım bu çok doğal olabilir falan diye.
ama ben hala nasıl oldu anlam vermeye çalışıyorum.

eşime karşı ilk mahçup oluşum. mafoldumben

:roflol::roflol: bunu okuyunca aklima arkadasim geldi,
bu olay benle iLgili degil ama arkadsimin basina gelmis kizlar.. :roflol:

bizim arkadas evde namaz kiliyormus, tam namaz arasinda ev telefonlari calmis, oda telefonu acmis, "allahuekber" diye :roflol: :roflol: :roflol:
allahtan telefonun ucundaki babasiymis,
kizim noluo askami geldin demis :roflol: :roflol: hala dalga gecerim arkadasimla :roflol: :1rolleyes:

ya hepsi birbirinden komik bu da cok hosuma gitti gülmekten karnım agrıyo . bazen öyle otururken okuduklarım aklıma geliyo evdekiler de bana bakıyo neden kendi kendine gülüyo bu diye:):)

bende anlatıcam dayanamadım...valla canım çok sıkkındı güldürdünüz beni :)

1. erkek arkadaşıma mesaj attım üniversitedeyken ev arkadasımın ismi yaprak o gün istanbula gidicek akşam tek gitmesin diye onu götürelim mi diye...''aşkım yar.ak (r) istanbula gidicek saat geç tek gitmesin onu nilüferin bürosuna götürelim mi?'' erkek arkadaşım kimi diye yazmış gülücük koyup,sonra gönderdiğim mesaja bi baktım aman allahım...

2. si erkek arkadaşımın ailesiyle tanışıcam ama çok heyecanlıyım.evlerine gittik annesi aaa hoşgeldiniz dedi sarıldı bana bende sizde hoşgeldiniz dedim...ne alakaysa...

3. erkek arkadaşımla okulun cafesinde oturuyoruz bi kaç arkadaş var kızlarla muhabbete dalınca erkek arkadaşım bozuldu bende kızlara bakarken masanın altında elini arıyordum ama başka bir yerini avuçlamışım çocuğun beni iteklemesiyle benim olayı anlayamam hala yaa bıraksana tutuyorum işte demem olayı koparmıştı...

3. kız arkadaşım erkek arkadaşı ve ben buluştuk.arkadasım dişine implant yaptırdı(vidalı diş)ama geçici diş vardı...sanırım çok iyi yapamamışlar...yemek yerken tabağına düşmüştü dişi...
aynı arkadaşım bir gün süslenmişiz canlı müzik dinlemeye gittik sonra eve dönücez otobüse binerken basamağına takılıp ayakkabının 10 cmlik topugunu kırmıştı ve topuk yola düştü otobüsü durdurup topuğu almıştık...otobüs tabi yerlerde....

ay bunlar süper yaaaa öldüm gülmekten valla bi de o kulağıma su kactı o da süpermis:KK70: :KK70: :KK70:

ayyyyy melodiiiii seninkide cok komikmis yaaaaaa:roflol:

ay kıslar gülmekten koptum. :roflol:

bende anlatayım bir tane.
daha bir kaç günlük evliyiz. akşam yemeği yiyoruz.
yemek bitti sofrada oturup sohbet ediyoruz.
birden nasıl olduğunu anlamadım zaaaaart diye bir ses çıktı benden. :kedi:
tabi benden çıktığını anlamadım.
noldu dedim safça. bilmiyorumkismile
aşkım gaz çıkardın dedi.
yooooo benden çıkmadı dedim. ohaoldumsmile
sonra baktım benimki gülüyor
başladım hügür hüngür ağlamaya. senağlama
özür dilerim ben isteyerek yapmadım diye ağlıyorum.
ayyyyyyy şok olmuştum. :1shok:
hayatımda ilk kez birinin yanında gaz çıkarttım.
eşim sarıldı teselli ediyor.
hayatım bu çok doğal olabilir falan diye.
ama ben hala nasıl oldu anlam vermeye çalışıyorum.

eşime karşı ilk mahçup oluşum. mafoldumben

Offf öldüm gülmekten yaa ne cevherler varmış böylee :roflol:

Bende rezilliklerimden birini anlatayım:nazar:
Bigün sevgilimle arkadaşının evine gittik hayatımda ilk defa vodka içicem (Büyük marifet ya sanki-tatlicadiarzu-)
Neyse biz başka odada içelimde sen şimdi sarhoş olup saçma sapan konuşursan rezil olursun dedi. Ben artık dayanıklıyım diye efelik taslıcam ya iki bardak vodkayı devirdim. sempatiksalakcinni

Sonra benim kafa dönmeye başladı ama öyle de çişim geldi ki ben dedim tuvalete gitmezsem altıma edicem. Çocuk beni tuvalete götürdü tuvalette banyoda oturdum klozete kafa döniy falan bölee kafamçokkarıştı ben ıkınıyom ıkınıyom işeyemiyom bi türlü ohaoldumsmile

Bi 20dk bekledik ama nasıl patlıcam çokda çişim var.Sonra ben dedim böle olmıcak ben yere çömelcem işicem,bu beni klozetten indirdi aşağı çömeldim hadi bebeim hadi falan diyo ben zorluyom falan sonra ben bi bıraktım şarrr diye sevgilimin ayağına ettim resmen ohaoldumsmile

Bu da şırıltı sesi çıkıyo ya başladımı gülmeye ne gülüosun diye ciddi ciddi bağırıom ee kafa gidik tabi naptığımı bilmiyom.Neyse çocuğun üstü başı battı :kedi:

Sonra benim elimi falan yıkattı yatağa yatırdı gitti banyoda üstünü temizledi geldi. Neden güldün bana diye bağırdım erkekler çiş yaparken böyle ses gelmiyo da ona güldüm çeşme gibi ses çıktı dedi.Tabi ben zaten rezil olmuşum üstüne işedim diye bide kendim üste çıkmaya çalışıom ...sempatiksalakcinni:1ninca:

Bu şekilde ikinci rezilliğimi yaptım :kedi:

ayyy cok komiksiniz kizlar yaaadelikafadulden :roflol:

X