Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

[/B]
hain sevgiliiiiii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 insan sevgilisine de mi güvenemicek artık :dilcikar:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 te allahım ya :roflol:

Çok şeker bir durum ya sen o kadar utanmışken sarılması falan .. Allah mesut etsin :)

Akşam akşam gülmekten karnıma ağrılar girdiyo hepiniz süpersiniz kızlarr kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ay tosbaaaaaaa seni gidi tosbaaaaaaa bizimküsü coskun cıktı hay allahım :roflol:

Allah daim etsin mutlulugunuzu canımboshayallersmile

Offf öldüm gülmekten yaa ne cevherler varmış böylee :roflol:

Bende rezilliklerimden birini anlatayım
Bigün sevgilimle arkadaşının evine gittik hayatımda ilk defa vodka içicem (Büyük marifet ya sanki-tatlicadiarzu-)
Neyse biz başka odada içelimde sen şimdi sarhoş olup saçma sapan konuşursan rezil olursun dedi. Ben artık dayanıklıyım diye efelik taslıcam ya iki bardak vodkayı devirdim. sempatiksalakcinni

Sonra benim kafa dönmeye başladı ama öyle de çişim geldi ki ben dedim tuvalete gitmezsem altıma edicem. Çocuk beni tuvalete götürdü tuvalette banyoda oturdum klozete kafa döniy falan bölee kafamçokkarıştı ben ıkınıyom ıkınıyom işeyemiyom bi türlü ohaoldumsmile

Bi 20dk bekledik ama nasıl patlıcam çokda çişim var.Sonra ben dedim böle olmıcak ben yere çömelcem işicem,bu beni klozetten indirdi aşağı çömeldim hadi bebeim hadi falan diyo ben zorluyom falan sonra ben bi bıraktım şarrr diye sevgilimin ayağına ettim resmen ohaoldumsmile

Bu da şırıltı sesi çıkıyo ya başladımı gülmeye ne gülüosun diye ciddi ciddi bağırıom ee kafa gidik tabi naptığımı bilmiyom.Neyse çocuğun üstü başı battı :kedi:

Sonra benim elimi falan yıkattı yatağa yatırdı gitti banyoda üstünü temizledi geldi. Neden güldün bana diye bağırdım erkekler çiş yaparken böyle ses gelmiyo da ona güldüm çeşme gibi ses çıktı dedi.Tabi ben zaten rezil olmuşum üstüne işedim diye bide kendim üste çıkmaya çalışıom ...sempatiksalakcinni:1ninca:

Bu şekilde ikinci rezilliğimi yaptım :kedi:

Madam_Tosbaaaaaaaaaaaa delikafadulden
inanmiyorum yhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol::roflol::roflol:

ay kıslar gülmekten koptum. :roflol:

bende anlatayım bir tane.
daha bir kaç günlük evliyiz. akşam yemeği yiyoruz.
yemek bitti sofrada oturup sohbet ediyoruz.
birden nasıl olduğunu anlamadım zaaaaart diye bir ses çıktı benden. :kedi:
tabi benden çıktığını anlamadım.
noldu dedim safça. bilmiyorumkismile
aşkım gaz çıkardın dedi.
yooooo benden çıkmadı dedim. ohaoldumsmile
sonra baktım benimki gülüyor
başladım hügür hüngür ağlamaya. senağlama
özür dilerim ben isteyerek yapmadım diye ağlıyorum.
ayyyyyyy şok olmuştum. :1shok:
hayatımda ilk kez birinin yanında gaz çıkarttım.
eşim sarıldı teselli ediyor.
hayatım bu çok doğal olabilir falan diye.
ama ben hala nasıl oldu anlam vermeye çalışıyorum.

eşime karşı ilk mahçup oluşum. mafoldumben

ya hepsi birbirinden komik bu da cok hosuma gitti gülmekten karnım agrıyo . bazen öyle otururken okuduklarım aklıma geliyo evdekiler de bana bakıyo neden kendi kendine gülüyo bu diye:):)

ay bunlar süper yaaaa öldüm gülmekten valla bi de o kulağıma su kactı o da süpermis

ayyyyy melodiiiii seninkide cok komikmis yaaaaaa:roflol:

ayyy cok komiksiniz kizlar yaaadelikafadulden :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…