Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

adnan polat hee ayy gülmekten öldüm ya:sm_cool::roflol::roflol:

bi tane daha :)

ortaokulda olduğum dönemler beden dersinden sözlü olcaz öğretmen bir hafta önceden söyledi bize birkaç hareket yapacağız birde takla atacağız tabi neyse ben evde çalışmalara başladım her hareketi yapıyorum ama takla atamıyorum pozisyonu alıyorum ama yok gerisi gelmiyo bir türlü evde herkes seferber oldu bana takla attırmak için annem abim ve 120 kilo olan amcamın eşi bile takla atıyo ama yok ben bir türlü yapamıyorum hele amcamın eşinin bi takla atışı vardı ki kendi de dahil olmak üzere kopuyoduk gülmekten neyse sözlü günü geldi çattı herkes sırayla yapıp geçiyor sıra bana geldi her hareketi yaptım ama yine takla atamadım tabi herkes gülmeye başladı bana bende öğretmenin yanına gittim kulağına sessizce fısıldadım evde denedim az kalsın boynumu kırıyordum hocam yapamıycam dedim hocada bana gülmeye başladı tabi ve o sözlüden 3 aldım :) he asıl komik olan ne peki hala takla atamıyorum:)))sırnaşık şey

ayy o takladan ben de rezil olduydum şimdi hatırladım ee yapamıyoz canım niye zorlarlar kii kaydirigubbakcemile3

ay hiç anlamam ki neden orlarlar ya en nefret ettiğim dersti bu beden yani temel derslerim 5 ken bedenim 2 düşerdi yok böyle bişiii bende az rezil olmadım takla atamıyorum diye...

bende annatıyım ..
18 yaşındayım üniverstede o zamanki sevgilim 1 yıl koşturmuş peşimde
1 aydır birlikteyiz
10 kişilik bir arkadaş gurubu sevgilimin evindeyiz ..
içicez ..
rakı içecekler ben hiç içemem rakı
için sarhoş olun ben idare ederim sizi dedim ..
ben köşede oturuyom bunlar içiyo
nolurr gel tospik sende iç dediler
kıramadım bi su bardağı rakıyı fondip yaptım ..
başka türlü içemem ..
ay dedim hadi bi tane daha verin ..
bi tane daha ..
ilk hatırladığım çarşıda arabanın içindeydim kapıları kilitlemişler ..
açamıyom.. onlar geldiğinde ben camdan çıkmaya çalışıyodum ..
öbür gün anlattıklarını dinleyince yerin dibine girdim sempatiksalakcinni
erkek arkadaşımla yan yana otururken çocuğa
geç yan odaya ben sana tecavüz edicem demişim
garibim aşkım ayıl o zaman kararlıysan edersin demiş ..
ben yok banane tecavüz edicem demişim 3-4 kere ..
bi sürü rezillik daha yapmışım ..
10 yıl rakı sürmedim ağzıma korkudan
sanırım içimde bi çoşkun barındırıyorum

hahayyyyy koptum.tecavüz edecen emi kısss.oğlan yine iyiymiş bak eferim ona.ayıl sonra edersin diyo.

ayy o takladan ben de rezil olduydum şimdi hatırladım ee yapamıyoz canım niye zorlarlar kii kaydirigubbakcemile3

evet ya olmayınca olmuyor işte napalım:)))

SEVDE788 ay hiç anlamam ki neden orlarlar ya en nefret ettiğim dersti bu beden yani temel derslerim 5 ken bedenim 2 düşerdi yok böyle bişiii bende az rezil olmadım takla atamıyorum diye...

bende sevmezdim canım ya

tospikkk kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
seni ceyar seniii
kaydirigubbakcemile :roflol:

hahayyyyy koptum.tecavüz edecen emi kısss.oğlan yine iyiymiş bak eferim ona.ayıl sonra edersin diyo.

tospikkk kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
seni ceyar seniii
kaydirigubbakcemile :roflol:

Rakının azizliğimi yoksa potansiyel çoşkunluğum mu bilmem ..
hatırladıkça hem güler hem utanırım sempatiksalakcinni

ilarzum gözümden yaş geldi valla :roflol: :roflol:

:roflol::roflol:

haayy tospi Allah iyiliğini versin emi balım yaaaa

yazık la çocuğa o çocuk evlenmediyse git evlen kız o ne iyi niyet yarebbim yaa:)))

karrarlıysan edersin :)))) :jeyyar::içelim:

şerefine bal köpüğüm :içelim:

Muhteşem ya..
Ne çok güldüm,yalnız çocuk çok efendiymiş aklinialirimsmile

ne iyiliği kuzum ya ..
he dese ayılınca neler yapcağımı biliyodu sempatiksalakcinni
korkusundan he diyememiştir.. bide bana kıyamazdı eşşek .. eee 1 yıl koşturmuştu peşimde kolay mı
gençkene güzeldim :ecrin_bebek:
en son mapustaydı şimci napıyo bilmem sempatiksalakcinni

:))))))))))kaydirigubbakcemile3
şunu anladım bu erkeklerin midesi herşeyi kaldırıyor..
aynı şeyi biz yapamayız ama erkekler her konuda süper mideye sahipler..aşk bu demk ki utangaç
nişanlımda öyle .. igrenc ne varsa bana ait seviyor..:)))
koptum ama ilahi sen cok yaşa arzu kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
2008.. Sevgilim asker tuzla'da,bir tek günü var izinli ben başka bir şehirden onu görmeye gelmişim.Kadıköyde buluştuk,tepe natuilusa gittik. çok mutluyuz aylarca görüşmemişiz.
ben yavaş yavaş saflaşmaya başladım.Midem deli gibi bulanıyor.5 dakikada bir wc'ye gidiyorum.
neyse yemek yiyelim dedik hiçbirşey yiyemiyorum ama canım deli gibi kumpir istiyor.Yedimdaha karmaşık bir yemek yok gibi onu yedim..Sonra sevgilimin canı profiterol istedi adam askerde canı özlediği şeyleri yemek istiyor.
Ben hala sıkça wc'ye gidiyorum.. sonra artık dayanamadım ve alışveriş merkezinin ortasında adamın üstüne kumpir profiterol hepsini kustum.. üstüne.. herkes bize bakıyor ben ağlamaya başladım.
yerin dibine gir deseler gireceğim .. o iğrenç halde bile sarılıyordu bana ağlama diye. teselli etmeye çalışıyordu.
o adamla evlendim iki ay önce :)

ayyy çok moktan bi durummuş hakkaten :smiley-cool:

ben de anlatayım bir hikaye madem.. gerçi ben sevgilimin kurbanı oldum:kedi:

bir gün evde oturuyoruz, film izliyoruz. ve benim çok feci gazım var. tutucam diye ölmek üzereyim.. kalkıp tuvalete gidiyorum. bir süre sonra tekrar geliyor...

bu halimi gördü tabii "neyin var" dedi. "karnım ağrıyo" dedim. "karnını içine çek iyi gelir" dedi. ben saftorikte karnımı içime çektim ve çekmemle gaz çıkartmam bir oldu :kedi: öyle birşey beklemiyordum tabii kal geldi bana, sevgilim koptu kah kah gülüyor. "biliyordum gaz sancın olduğunu, bilerek öyle yaptırdım, bak rahatladın şimdi" dedi... sonra ben de güldüm halime kaydirigubbakcemile3 bazen çok safım cidden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…