Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

şincik noldu....

sevgilimle çardakta oturuyoruz benimde ağzımda sakız var sohbet ediyoruz ben bişey anlatıyodum ama nasılda hararetli anlatıyorum biyandanda sakızı patlatıyorum sonra yutkundum sakızı patlatıyım dedim ağzımda yuvarladım şişiriyim derken aboo fıırrttt oğlanın suratına yapıştı tükürükte cabasıydı ne diyceğmi şaşırmıştım ayyy bidahada yanında sakızı ağzıma hiç almadım..şakkıdı.kaydirigubbakcemile3

:roflol:

benimkide sevgilimle ilgili değil ama tek hatırladığım rezilliğim..

küçükken yani çokda küçük sayılmam 5.sınıftayken bitlenmiştim.. ama öyle böyle değil ayıklanmıyordu saçım.. ve uzun saçlarım vardı.. bitler ayıklanmayınca mecbur saçlarımı kestirdi annem.. amerikan dedikleri saç modelinden yaptırdı yani çok fazla kısa oldu saçlarım.. e ozamanlarda benim bıyıklarım vardı çocuğum daha nasıl alınır bilemiyorum.. neyse bi gün ben çarşıda wc'ye gittim ama tek tuvalet vardı ve doluydu.. bekledim kadının çıkmasını ve sonunda kadın wc'den çıktı.. çıkınca şöyle bi yüzüme baktı ve "oğlum burası bayanlar tuvaleti erkekler tuvaleti yan tarafta" dedi.. yerin dibine girmiştim.. o günden beri bitlere lanet ediyorum.
. :tomato:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: buna koptum resmen yaaaaaaa sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

ay inanmıyorum yaaaa :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

sözlümle hiç böle utanacağım anlar yaşamamıştım ama eski erkek arkadaşımla biakşam biyerlere gidiyoduk oda çok hızlı araba kullanmaya bayılırdı basmaya başlamışdı gaza bende korkudan şu arabanın üstünde tutunmaya yerler varya onları aradım bulamadım meğerse biraz daha öndemiş arbanın modelinde ne o korktunmu bak karşında duruyo demiştti bozuntuya vermedim yooo öle bi bakınıyodum arbanın tavan kaplamasına demişdim rezil olmusdum tabi korktuğumu belli etmicem diye

İmdaaat

Bacakmagduru

Süpersiniz kızlar koptum yaaakaydirigubbakcemile3

ayy ben buraları okumamışımm kaydirigubbakcemile3

ahh ahh bende anlatayım

ilk bulusmamızdı, aksam eve geldim arkadasım aslıda mesaj çekti nasıldı die.. bende dedim çok ana kuzusu bu yaa : )) adam etcez ama die

mesaj yanlıslıkla cocuga gitmiş (= ya öyle mi dedi hehe yakısıklı cocuktu ya kötü oldu

:roflol::roflol: ilk görüsmeniz son görüsmenizmi oldu bu mesajdan sonra ? :roflol:

Bugün başka bir topicde daha yazmıştım aklıma o geldi o yüzden hemen.

Seneler evvel birbirimize sevgi sözcüklerini söylerken,ben de saydım sadım en sonunda da ayyhhh içime sokasım geliyo seni yaf dedim:) Dedim de sonra utancımdan ne edeceğimi şaşırdım,malum Türkçe her yere gidiyor laf lastik gibi

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
insan sevgisini nasil ifade edecegini sasiriyor demekki barendelikafadulden

delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
anaaaaaaaam delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
peki sevgilin ne dedi bu lafin üstüne :roflol::roflol::roflol:

delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
anaaaaaaaam delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
peki sevgilin ne dedi bu lafin üstüne :roflol::roflol::roflol:

tepki vermedi,gülecek gülemedi de benim surat ifademe:)
ben de baktım olmamış gibi yaparak olmayacak,anladın yani demi şey kem küm ettim az sonra güldük beraber:)

şimdi eşim ama hala hatırladıkça kızarıyorum ya o anı

:roflol::roflol: ne kadar cok sevdigini göstermis olmussun :roflol:

bende anlatayım bitane:)
geçen yaz eski sevgilimle pizzacıya gitmiştik neyse geldi pizza yiyorum benim bi hapşurmam geldi ve o an ağzımda olan herşey dışarı çıktı masaya doğru benim sevgilimde normalde çok dalgacıdır ama ozaman hiçbişey yapmayıp tmm sorun yok dedi ve peçeteyle sildi hepsini :) ama ben çok utanmıştım hem sevgilime hemde etrafta olan insanlara karşı

ayy canim yaaa.. en olmadik zamanlarda zaten hap$iri öksürürüz.. veya gaz kaciririz zatenkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

jetonum biraz geç düştü ama koptumm :roflol:

ben de yazıciiimm :jeyyar:
bir gün bitanemle bulunduğumuz semtin çarşısında geziyouz
ama doğdum doğalı buradayım ezberledim artık heryeri
bizim burada bir pasaj var pasajın alt katı var
bir gün geçiyoruz buradan baktım iki film 10 tl yazıyo
ben tabii saf ay aşkım gel bakalım ne filmler varmış dedim mi dedim
aşkımın manyak mısın kızım orası ne sineması biliyon mu sen demesiyle kendime geldim
sonuçta tabii elde var kahkaha ve yüz kızarıklığı kaydirigubbakcemile3
şimdi ne zaman oradan geçsek hatırlar gülerim kendime zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…