Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

ayy bitane daha buldum biz yine sinemadayız aşkımla
ben de o gün süslenmiş püslenmişim havalar falan
neyse girdik oturduk film sırasında babam aradı
ben de ay aşkım napıcam şimdi dedim aşkım da çık dışarıda bak telefona aşkım ne dicek baban dedi
ben telaşe memuru tam gidiyorum aksi gibi salonun tam ortasına oturmuşuz
koltukların bulunduğu bölüm bir basamak yukarıdsymış
ben bir hız gidiyorum
basamaktan inerken bir tökezleyip havada S çizmişim herkes bana bakıyo
ama görüntü o kadar komik ki sanki fashion tvdeki mankenler gibi salındım resmen
rezillikti yaa :kedi:

Çok güldüm okurken kızlar süpersiniz =) E insanlık hali napalım..
Aklıma geldi bende bi anımı anlatıyım hemen =)
Bir gün abimlerdeyim aşkıma kamerayı açıcam diye msn e girdim, davet geldi kabul ettim görüntü gelince yengemde tutturdu bende bakıcam diye..Sadece görüntü gidiyorya rahatım =) Ağzımı oynatmadan ya git kızım gitsene anlıycak şimdi de git diyorum..Bi baktım bizimki kıs kıs gülüyor..O an dikkat ettim ki yandaki yeşil ışık bi aşağı bi yıkarı oynaşıyo e ben ne bileyim sesimin gittiğini meğerse abimlerin kamerası mikrofonluymuş

ben dün rezil oldumm sevgilime.. msjlarını okuyodum giden kutusunda bi msj gördüm.. gizem diye bi kıza yazmış.. "senden çok hoşlanıyorum lütfen bana cevap ver gizli bi hayranınım" yazmış.. kıyametleri kopardım.. ne oldu dedi anlatmadım. en sonunda tlf nu firlattım al bak dedim.. bana bunu da mı yapacaktın.. sevgilim gülme krizlerine girdi.. meğerse bu gizem kuzeni gizemmiş.. yeni nımara aldı sevgilim işletmek istemiş kuzenini.. kız da küfür etmiş =)) babama söylicem seni demiş.. aferım demiş sevgilim de.. madem msjları kurcaliyosun doğru düzgün kurcala gelenleri de oku dedi.. ama öldü gülmekten =)) ben rezil oldum tabi.. o halimi görmeniz lazımdı.. debeleniyorum bana bunu nası yaparsın diye. hehehehe

ayyy kızlar ben size en rezilini anlatmadım.. neyse dershaneye gitmeden anlatim bari.. sevgilimle internette tanıştık.. ilk kez buluşacaz.. neyse ben süslendim püslendim.. ara ki çorap bulasın.. yok koca evde bi çift temiz çorap yok.. neyse ben de bi kırmızı bi lacivert iki farklı çorap giydim.. annem de kızım bak ayakkabını çıkarman gereken bi yer olur rezil olursun dedi.. yok anne dedim nerde çıkaracam ki.. neyse gittim buluştuk.. bakışıyoruz tatlı tatlı.. sohbet süper.. inanılmaz hoşlandık birbirimizden.. tlf çaldı arkadasım aradı. nerdesin dedi.. kafedeyim arkadasla dedim.. tamam yanına geliyoruz dedi.. hemen geldiler.. tabi arkadasım tutturdu hadi beraber size gidelim nargile istedi canımız.. sevgilim o zaman ben kalkiim dedi.. olmaz dedi sen de gel.. olmaz ben gelemem dedi.. ya bişi olmaz tek gitmiyosun sonuçta hepimiz gidiyoruz dedi.. ben orda arkadasıma "yok" diyemedim.. size gidelim diyor olmaz diyemezdim sonuçta.. neyse biz hep beraber arabaya bindik biz geldik.. sevgilim ilk günden evime gelmiş oldu yani.. neyse eve girdik.. herkes ayakkabısını çıkardı girdi.. ben tam elimi ayakkabımın ipine attım allaaaaah dedim çoraplaar. sevgilim beni bekliyor sen geç önden canım diyor.. yok cnm sen geç diyorum.. olmaz sen geç diyor.. ya yok sen geç diyorum.. inat etti.. amaaaaan dedim.. rezil olacaksam da olayım.. belki işleri berbat edecez ama olsun napim dedim.. çıkardım ayakkabıları.. çaktırmadan çorapları ayakkabının içinde çıkarmaya çalişiyorum.. sevgilim fark etti.. bıyık altından kıs kıs güldü.. hehehhe.. hala o günü anlatır durur.. rezil seni der.. tekeç çorap giyiyodun ha der.. bana sürekli çorap alır güler.. al tekeç giyme aşkım der... =))

ya kızlar biraz ayip olacak ama dün sevgilimle öpüşüyoruz.. ben artık nasıl özlemişsem dudağini ıssırdım sevgilimin.. gözlerinden yaş geldi resmen.. kanadı dudaği.. aşkım öldürecen mi beni yavaş ne olur erkeğim diye canım yanmicak diye bişe yok diyor.. ay kendimden utandım birden.. ne azgın karıyım yaaa..kaydirigubbakcemile3

kızlar bende anlatiyim bi tane:)
eşimle üniversitede okurken dersi asıp limana gittik, dalgakırandaki kayaların üstünde oturup sarılmışız denizi izliyoruz, tam o sırada babam arıyo hal hatır sormaya, "iyiyim baba ders arasında sınıfta oturuyorum" dememle tam önümüzden bir teknenin geçiş bir oluyo, ben tabi mosmor!. teknenin patırtısını duyan babam "o ne öyle diyince" ben alelacele "baba sesin gelmiyo" deyip kapatıveriyorum. surat kıpkırmızı elim ayağıma dolaşmış (yalan söylemeyi hiç beceremem) eşime bakıyorum garibim gülsemi beni rahatlatmaya çalışsa şaşırmış bi vaziyette:)
hala söyler gıcık!!!

oyhhhh çatladım gülmektennnnnkaydirigubbakcemile3

lise bitiminde ilk işimde birkaç aydır çalışıyorum.şarışın yeşil gözlü bir çocuk vardı.ayrı bölümlerdeydik.kendi bölümümden bir kız da buna deli gibi aşıktı.saatlerce anlatıp duruyordu.ya kimmiş şu çocuk demiştim.yemekhanede bi bakıyım nasıl bişeymiş dedim. sonraları o çocuğun bana ilgisi olduğunu öğrendim. bir gün iş çıkışı yanıma gelip bana eşlik etmişti.servis yanımızdan geçerken o kız da bizi görmüş.ağlamaklı olmuştu.sohbet etmiştik.ondan hoşlanmaya bile başlamıştım. neyse bir kaç hafta sonra sabah servisten inmiş kapıya yönelmiştim. bir yandan da bakışıyorduk. yerler ıslaktı.derken ayağım kaydı ve düştüm:) rezil olmuştum.kafayı kaldırıp müstakbel sevgilime bakmıştım. benden biraz uzaktı geleyim mi gibi hareket yaptı.yok dedim ama kıpkırmızı olmuştum. o günü unutamam herhalde........
aradan 5 sene geçti.şimdilerde o çocuğun adını bile hatırlamıyorum. :) :) :)

Burcu süpersin ya canım bu topiğin cimcimesi :CüvCüv:ilan ettim seni olumunekankayizsmileşeker şey-tatlicadiarzu-opuyorumnanaktan

sevgilime değilde sevgilimle birlikte polislere rezil oldukk:kedi:
arabayı yol kenarında çekmiş kavga ediyoruz ama nasıl bir kavga ikimizinde el kol havalarda hararetli şekilde birbirimize bağırıyoruz.. bi baktık polis otosu durdu yanımızda.. zaten dışardan gören biri rahatlıkla anlardı kavga ettiğimizii.. camı açtırdı sorunmu var dedii.. sevdiceğimde yok dediii... gittikk.. 5 dakka sonra kavgamız bitti yine durdurduk arabayı bu sefer sarılmışız ama barıştıkkaydirigubbakcemile3dedimm birazdan gene aynı polisler geçerse ne düşünür aceba hakkımızdaakafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

çatlak:roflol::roflol:

askerde olan sevgilim dağıtıma geldiğinde zor bela yemin ettire ettire harçlık vermeye çalıştım verdimde.
eve geldim kardeşim para istedi cüzdanı bi açtım 50 lira orda duruyo 5 lira yok
bi çığlık attım annem koştu geldi noluyo diye dedim 50 diye 5 lira vermişim anne ben rezil oldum nasıl bakıcam yüzüne dedim
ertesi gün konuştuk ama nasıl utanıyorum oda bana harcamam bunu uğur parası yapıcam zaten dedi daha çok yerin dibine geçtim ama ikimizde benim şaşkolozluğuma gülmekten kırılmıştık :)))

hehehe ayy canım ya :roflol:

sevgili diil ama anlatıyım ay bende bu malum sınavlar(kpss) var ya onlardan birine girmiştim sınıfa yakışıklı benim yaşlarımda bi gözetmen geldi neyse sınıftaki hoca bununla iletişime geçti işte nerden geldin hangi üni. okuyosun filan diye çocuğa soru soruyo e anlatıyo çocuk da anaaa derken benim kulaklar feci kesildi olaya çünkü çocukla aynı memlekettenmişim bizim oralardan bahsetiyo çocuk ay bende dikkat mikkat gitti onları dinlemekten soruları yapamadım :gitme: sonra sınavdan çıktık otobüse bindik kızlarla neyseki yer bulduk ama otobüs feciii kalabalık neyse kızlar bana soruyo nasıldı filan bende anlatıyorum ay iğrençti bi çocuk geldi gözetmen onu dinlemekten e ona bakmaktan filan yapamadım bide memleketlimmiş diyorum tam o sırada yanımda biri belirdi yani tam bakamıyorum ama anladımki o ! benim o anda nasıl bi anda sus pus olup kızardığımı ve koltuktan aşağı doğru kendimi biraz kaydırıp belli olmamaya çalışmamı görmeniz lazımdı bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…