Sevgilimin karısı hamile ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadına durumu açıkla kürtaj olsun o pzevengi de terketsin. Siz de ne bk yerseniz yiyin.

Ay bir insanin karisi nasil hamile olabilir hepimiz sok olduk. Anca fotolara bakarsin zaten.

Adam seni kullanmış hevesi geçince de atmış. Bence beynini kullan ve hayatını düzeltmeye bak.

Çok şaşırdım niye böyle bir şey yapıyorlar ki

Diğer konuda kız, verdiği cevaplarla kendini ele verdi. Ya bu nasıl kafa ki durmadan sahte konu açıyor. Gerçekten o tarz bir şey yaşayan biri konu açsa bu sefer ona inanmayacağız. Yazdığım onca yoruma yazık cidden.

Sağ olsun beni çok uğraştırmadı, diğer hikaye doğru mudur değil midir netleştirelim diye düşünürken bu konuyu açarak trollüm diye bağırdı, kendisine teşekkür ediyorum
Bir gün gerçekten böyle olay yaşayan biri konu açacak , ona inanmayacağız bu gidişle.

Ne değişik kafalar var cidden.

Çok şaşırdım niye böyle bir şey yapıyorlar ki
Düşük bir eğlence anlayışları var, kendilerini akıllı okuyup yorumlayanları IQ’suz sandıklarından, kandırdıklarını zannederek gülüşüyorlar.
Açtıkları konular da eğlenceli değil, mizah anlayışları yerlerde hiçbiri bir Cavidan olamıyor.

Öyle değil mi hatunlar

Demek metres olma hayali var hanfendinin böyke hayali konularla kendini tatmin ediyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…