Sevgilimin gercek yuzunu ögrendim, ama en buyuk Suc bende!

Senin bitirecegin filan yok bitirmek isteyen insan son kez bulusma derdine dusmez. Bu kacinci son kez? Son kez diyip öp, kokla geri gel sonra yazismaya başla başa sar. Ayni sey olacak. Birak artik şunu

Cok sacma dusunuyorun degil mi? Kendini boyle avutuyorum sanki butun nefretimi kinimi kusup oyle son vermek istiyorum daha.. ama sanirim haklisiniz

Onunla beraber olmak istemiyorum inanin kurtulmak istiyorum bunun icin konuyu actim. Cunku sagligim bozuldu iyice.

Ispat etmekten ziyada butun knimi kusmak istedim

Ne pis insanlar var boyle sizede gecmis olsun canim. Suan kendini nasil hissediyorsun

Kusura bakma ama herşeyi geçtim instagramda yazışıtığında sen olduğunu biliyordum yalanına nasıl inandın..

Sizi aynı eski erkek arkadaşlarımdan birine benzettim
O da sizin gibi ayrıldıktan sonra amele sümüğü gibi yapişmişti, kapıya gelmeler , mahallenin parkında uyumalar. Adam akıllılık yapmış sizin tehlikenizi farkına varıp annesinin adını söylememiş. Ben salak bir insan olduğumdan söylemiştim, tüm ilişki secerem-sevgililerimle gittiğim tatiller vs... Olabilecek en çirkin dille ailemin Facebook hesabına atılmıştı!
Sizin de bu (çok aşığım , kandırıldığ) halinizle yapacağınız aynı budur heralde. Kapısına kadar da gitmişsiniz... Ben sırf sizin gibi bir insana denk gelirim tekrar diye korkumdan mektup atarken adresimi yazmıyorum, mahallenin PTT'sine artırıyorum. Ev adresini öğrenmesin, ileride birşey olur- bu da musallat olur diye.
Sonuç olarak yüzde ikiyuz haksizsiniz.
Adam sizi nette tanımış, olta atmış 'çok hoşlandım, evlenmek istiyorum' diye
Siz de türk filmlerindeki saf kızlar gibi evlilik lafini duyunca atlatmişsiniz. Maksat sinek kadar kocam olsun, başımda bulunsun.
Adamı sevdin mi, aşık misin, aranızda çekim var mi , gerçekten çocuklarının babası yapmak istediğin adam o mu? vs hiç önemli değil. Yeter ki erkek evlenmek istesin. İşte senin gibilerin tavrı yüzünden erkekler 'niyetim ciddi iliski' deyip deyip kandırıyorlar kızları
Hem burda adamda da çok suç yok
adam gelmiş senin şehrine, bir iki gorusmussunuz, bakmış istediği özelliklere sahip değil çok uzatmadan, senin de zamanını harcamadan daha birinci ayında güzel güzel konuşmuş. Ama siz olayı dramaya baglamissiniz. Sanki nikah masasında terkedildiniz. Ne var yani?
İlişkinin ilk ayları deneme aylarıdır. Uyusmadiginiz şeyler var demek ki.
Bir ayda ne alışkanlığı? Aynı şehirde degilmissiniz bile.
Bence sizinki sadece sevgi ve ilgi açlığı. Umarım yakın zamanda denginiz birini bulursunuz. Şu adamı da rahat bırakın derim. Onun gözünde tam bir 'sapik' gibi görünüyorsunuzdur eminim

Iyiki sizin gibi dert ortaklarimiz var burda.. inanin cok haklisiniz.. ama bununu kalbime soz geciremiyorum inanin en cokta ben istiyorum.. emek verdim 2 yil. Cok degil belki kimilerine gore ama dike kolay. Cok yiprandim
Bundan bırak eş olmayı arkadaş bile olmaz canım akıllı ol ilerde çok pişman olursun.
Neden kendine eziyet ediyorsun sana layık dengin birisi mutlaka çıkar karşına sakın ona kanma ve dönme.

kaç yaşındasın ?karşında resmen bir şizofren var farkında değil misin? bazı kızlar oynanmayı hakediyor mu acaba?

Son kez bulusup biseyler anlatmayin artik bence cunku bunu daha evvel yuz defa daha yapmissiniz kisir bi dongu haline gelmis acikcasi evli bile olabilecegini dusunuyorum ne halt yedigi belli degil sizi surum surum surumduruyor ve siz israrla konusmanin pesindesiniz tamam asiksiniz anladik ama biraz da mantiginizi kullanin sonra buraya bam baska konular acmaya baslarsiniz kendinizi üzmeyin üzdürmeyin adam delinin teki

Yazdıklarınızı anlamak için gerçekten büyük çaba sarfettim. Mesajı da o yüzden yazıyorum zaten. Neden son kez görüşmek istiyorsunuz ki? Adam hayatı burnunuzdan getirmiş zaten. Ne olduğu da kim olduğu da belli değil üstelik. Hayatı ile ilgili doğru dürüst hiç birşey bilmiyorsunuz. Ciddi bir ilişki olmasa bile bu kadar gizem fazla. Kaldı ki siz ciddi olduğunuzu yazmışsınız. Bu adamın evli olmadığından kesin emin misiniz acaba? Sanki başka bir hayatı daha varmış gibi geldi bana.

Ne pis insanlar var boyle sizede gecmis olsun canim. Suan kendini nasil hissediyorsun
Bana gaz verip gözümü açan arkadaşlarıma minnet ediyorum öyle diyim :) Ben de biliyordum bizden birşey olmaz ileriye dönük diye amacım iyi zaman geçirip tanımaktı ama değmeyecek biriydi de 5dk harcayacağım kahveye bile, ilk zamanlar hiç pişmanlık zerresi duymadım, şu an nişanlıyım bunu bilmesine rağmen yüzsüzce yazıyor özledin galiba diye hayır ne münasebet hiç bir mesajına cevap atmam etkileşimim yok, hafif şizofren olduğunu bile düşünüp bir daha şükrediyorum

Niye buluşacaksınız anlamadım
Seninle görüşmeyeceğim de heryerden engelle ulaşamasın sana
Mutlu olmayacaksın zaten iyice yıpratmışsın kendini zaten adamda muhtemelen seni de aldatıyor

Mazoşistsiniz.

Evrimini tamamlayıp insan olma aşamasına geçememiş biriyle üstelik kendinize eziyet ediyorsunuz.

Neyin yokluğu bu? Kendinizi hiç mi sevmiyosunuz?

7 yıllık eşim daha desteklediğim oy verdiğim partiyi bilmez. Görüş olarak bazen çok farklı yerlere düşsek bile "sen kesin bu partiye verirsin" demişliği olmadı. Resmen oyuna dökmüşsünüz işi. Böyle ağır hasarlıların yanında gerçekten düzgün adamlar da var. Azıcık seçici olun.

Canım benim
Bu adam senin resmen hislerini kullanmış
Seni hep cepte görmüş
Artık uyan silkelen kendine gel
Kimse vazgeçilmez değildir
Onu heryerden engelleyip yada yeni bi numara alarak başlayabilirsin
Tabii mutlu
olmak istiyorsan canım.

Sehrinegidiyorsunuz ve geri donmek zorunda kaliyorsunuz. Bekar hic bir erkek bunu yapmaz cunku. Bu adamin evli olabilecegini hic dusundunuzmu peki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…