Sevgilimin gercek yuzunu ögrendim, ama en buyuk Suc bende!

İyki detaya inmemişin
Şu konular 2 paragrafı geçmesin lütfen vaktimiz kıymetli roman okur gbi bunu okuyamam heralde..

vaktiniz varsa yazdıklarınızı okuyun.
hayatınıza tekrar göz atın.
hangi yaşadıgınız birbirinin den farklı ki ne yapacagınızı bilmiyorsunuz.
takıntılı ruh halinizi terk edin

Adam bildiğin sapık cnmm hatta

Sabırla okudum.
-Kendine bu guvensizliginin sebebi ne?
-Seni bu kadar reddeden bir adama hayır diyememis olmanın ve pesinden koşmanın nedeni ne?
-Ikide bir gizem gizem diyorsun. Bi iliskinin icinde gizem varsa evlilik sakat başlar. Ki evlilik niyeti görmedim.
-Bu adam seni çözmüş ve parmağında bildiğin oynatıyor. Çok üzülerek söylüyorum boş zaman mesgalesi olmuşsun ona.
-Son olarak tekrar sorarak söylüyorum. Seni bu adamın pesinde koşturan sebep seninle alakalı bir durum. Yoksa adam özel gizemli vs değil. Hangi ihtiyacını giderme peşindesin? Sevgi ilgi şefkat onaylanma beğenilme ihtiyacı gurur? Iyi düşün . Meselenin o değil de sen olduğunu anladığında daha kolay kurtaracaksın.

Yani vazgeçilmez nesi vardı da bu kadar g*tünü kaldırdınız bunun. Dünyadaki son erkek falan mı, nedir yani? Offf daraldım ha

Anlattığınız kişinin evli olma ihtimali yüzde kaç?

Normal hali buysa adam olmaz.Aynı şeyleri bi arkadaşım yaşamıştı sonra çocuğun madde bağımlısı olduğunu öğrenmişti. Ayık bayık durumlarına göre karakter değiştiriyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…