Sevgilimin gercek yuzunu ögrendim, ama en buyuk Suc bende!

Ayy bitiremedim çok uzun bide zor anladım ama ne yap et bu saplantı durumdan caz geç kendine neden bunu yaptırıyorsun saplantıdan kurtulmanın yolu kişiden kişiye değişir kime ne iş iyi gelir ikime şehir değiştirmek kimine doğru düzgün insanla bişeyler yaşamak iyi gelir o yüzden kendini topla Cnm daha fazla yıpranmr

Konunu hiç okumadan tespitimi söyliyim.

Bu denli uzun uzun yazmandan apaçık ortada hala değer veriyorsun.

Sen kendine ve hayatına adapte ol ve değer ver, ciğeri beş para etmeyen insanlarla meşgul etme zihnini.

Son buluşma son buluşma son buluşma diyerek bin kere son buluşma yapmışsın
. Hala son kez buluşcam diyosun .

Gerçekten akıllanmış ve kafada bitirmiş olsan son buluşma falan asla istemezsin . Daha yaşayacakların var belli ki . Biz ne desek boş şimdi .

Valla sorma..

Ama ben yuz yuze gelip butun ofkemi kussam sanki rahatlicakmisim gibime geliyor

diyorsun ki gerçek yüzünü ögrendim simdi ögrenmemişsin ki ...her defasinda yeni birşey adam kaçmış sen kovalamışsın...bana sahte bir konu geliyor ..sizin sayenizde başaracam falan psikologuz sanki

Sürekli bir gizem ve karmaşa yaratarak sizi peşinden sürüklemiş resmen. Dahası siz burada bir aşk yaşamıyorsunuz, bu karmaşanın ve sahte gizemin peşine düşmüşsünüz. Neden sürekli böylesi bir kurban-kurtarıcı rolünü oynamaya devam ediyorsunuz? Siz izin verdikçe insanlar sınırlarınızı herzaman ihlal edecektir. Sorun onda değil sorun buna izin verdiğiniz için sizde. Onu çözmeye çalışmaktansa lütfen oturun ve kendinizi çözmeye çalışın, kendinize emek verin. İrade, benlik saygısı, kendini sevme ve sağlıklı bağlanma gibi kavramlar üzerine biraz yoğunlaşın lütfen. Hatta bence terapi almayı deneyin.

Çok zaman ayırmıssın bu pisliğe
Miktir et gitsin
Senin oldugunu biliyorum demiş ya :)
Erkeklerin fix yalanıdır bu
İnanma guvenme
Bu kadar aciz olma
Kocan değil anan baban değil

Ben birakiyorum sonra o geliyor.
Niye acaba bunu hiç düşündün mü? İstediği zaman ayrılıyor istediği zaman dönüyor sen aöa hep affediyorsun buna alışmış bir kere.
Ben bu kişiyi ciddiye bile alamıyorum kim bilir nasıl bir başka hayatı var sen şimdi üzülüyorum sanıyorsun ya, asıl üzüntüyü devam edersen göreceksin. Bu daha neymiş keşke o zaman bitirseydim diyeceksin.
Ama ben çok emek verdim ama ben haksızlık gördüm deyipte kendini daha fazla doldurma, son bir kez görüşüpte öyle bitireceğim yalanı ile de kendini kandırma.
Rica ediyorum gerçekten hayatını iyice batırmadan kesip at şu adamı hayatından ve bundan sonrası ararsa çıkma, oldu da çıktın kendine güvenerek dimdik karşısında durarak güçlü bir sesle onu arrık hayatında istemediğini, söylemelisin. Gerekirse kapattıktan sonra ağla ama ona gösterme artık zayıf noktanı.
Bundan sana hiçbir şey olmaz kaç kurtar kendini...

Baştan okumaya başladım sonra baktım upuzun bir mesaj. Hanımefendi ilişkinizdeki dinamiği yorumlamamiz için 1bucuk yılın tamamını anlatmak zorunda değilsiniz. Evlilik öncesi topicler böyle oluyor çok uzun uzun yazılıyor gerek yok. Bu ne anlama geliyor biliyor musunuz gereğinden fazla önemsiyorsunuz. Olmuyorsa zorlamayın.

Senin bitirecegin filan yok bitirmek isteyen insan son kez bulusma derdine dusmez. Bu kacinci son kez? Son kez diyip öp, kokla geri gel sonra yazismaya başla başa sar. Ayni sey olacak. Birak artik şunu

Bi benzerini yaşadım. Senle evlenemem vs vs ayrıl barış olmaz biz evlenemeyiz, gizemli gözükme çabaları, parasızdı birden durumu düzeldi illegal işler yapmış alım satım sonra gene evlenemeyiz benim kimle evlenceğim belli seneye evli olucam ben dedi. Sanki evlenme lafı açmışım gibi aklınca beklentiyi düşürmeye çalışıyor. Anam köyden kız buldu vs iyi dedim bozuntuya vermeden 1 senemiz kalmış demiştim, akşam eve geldim bir daha ne aramasına ne mesajına döndüm. Şimdi yılda 2-3 kere yazar hala evlenmemiş bir baltaya sap olamamış :)
Engelleme ve cevap atma. Meraktan değil cevap alamadığı için düşen egosundan ne kadar çirkinleştiğini gör. Öyle karakterde biri seni gerçekten mutlu edemez, aza şükrettirir bırak seni başına taç yapacak biri bul. Ne iş yaptığı belli değil seni de sürüklemesin durmadan bişey mi öğrendin vs demesi sanki o da illegal birşeyler pazarlıyor

Bence de buluşmanıza gerek yok. Kendinizi kimseye ispat etmek zorunda değilsiniz. Ona size yaptığı kötülüklerin nedenini sorunca icinizin soguyacağını düşünüyorsunuz ama size bunları yapan birinde bu duyarlığın olduğunu düşünmüyorum. Içinizde bitirin (bitirmek istediğinizi yazdığınız için diyorum bunu). Bitirmek için daha başka bir söze veya olaya gerek yok. Neden bana böyle yaptı diye soruyorsunuz ya. Buradan bakınca nedeni çok açık görülüyor. Siz de sabredip bu olayın üstünü kapatırsanız zaman geçtikçe bu sorularınızin yanıtlarını ona sormadan da bulabileceksiniz.

Aşk böyle bir şey değil.Sevmek,emek vermek,fedakarlık yapmak bu değil.Gerçekten sevip sevilince anlayacaksın.

Bu yaşadığın hastalıklı bir takıntıdan öteye gidemez.Kendine saygısı olan bir kadın kendini bu duruma düşürmez.

Önce araştırmayı bırak.Hayatında olabileceği her yerden sil.Asla buluşma.Duyma görme bilme.Aklına bile getirme.Giden iki yılın üstüne yenisini ekleme.

Dışarda kıymetini bilecek dünya kadar adam varken,cenk denen bir bataklığa saplanmış,yavaş yavaş dibe batıyorsun.Tut artık bir şeyin ucundan.Çık kurtar kendini.Layık olduğun hayat bu değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…