Sevgilimi çok kiskaniyorum

ktlgali

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2017
3
0
Kızlar( kendimi çok kötü hissediyorum. 3 yıllık bir ilişkim var. Sevgilimi çok seviyorum kimseyle paylaşmak istemiyorum. Sevgilimin abisi geçen sene evlendi. Ve şimdi 6 aylık bir oğlu var. Sevgilime soruyorum bebek napiyo diye. Görmüyorum yada ben evde olmuyorum geldiğinde vs diyor. Abiside alt katta oturuyor. Bazen öyle sakince birşey yokmuş gibi yengenle konusuyomusun diyorum. Samimi olarak kastediyorum. Konuşmuyorum diyor. Yengesinden çok kıskanıyorum. Oysaki yengesiyle konusuyor ve yeğeninide kucagina alip seviyor. Tamam sevsin ama yengesine samimilik verecek kadar degil. Birde yengesi tuttuğunu kapan birisi gibi duruyor sinirleniyorum. Hic tanimadigim icin önyargılı olabilirim diyede düşünüyorum. Vede yengesinin ablasının kızı bizimle aynı yaşta. Az çok bilirsiniz kızlar genelde kuzeni felan olduğunda ayarlamaya çalışır. Ben korkuyorum yengesi yeğenini sevgilime ayarlamaya çalışacak diye. Ve beni ailesiyle tanıştırmiyor. Bende gönüllüymüş gibi tanistir demiyorum. Sevgilim muşlu. Bazen kendimce belki ailesinden çekinir diyorum. Adetleri farklidir. Ama şöyle bişey var. 3 tane görümcem var ve yaslarida genç. Yani 25-27-33 yaslarinda. Onlarla tanistirabilir diyorum. Ağlıyorum. Çünkü arkadaslarima bakıyorum ailesini taniyor. Bende öyle istiyorum. Aslında beni yengesiyle felan tanıştirsa hiç kıskançlık olcagini sanmıyorum. Sizce ne yapmaliyim bu konuyu konusmali miyim onunla. Sabahtan beri başım ağrıyor çok kıskanıyorum ve sevgilime kiskancliklarimi soylerim trip atarak söylemek yerine düzgünce anlatırım her zaman. Sevgilime mi odaklanmaliyim sadece. Eger böyleyse bunu nasıl basarabilirim kiskanmama için kendine nasil bir neden üretebilirim şimdi ben ne yapmaliyim lütfen ön yargılı olmayın elimde degil kiskanmak

Sevgilinize kiskancliarinizi duzgunce nasil anlatıyorsunuz.

Mesela yengenle konusma kiskaniyorum faln mi diyorsunuz.
Ve adam sen ne diyosun demiyo mu

Bu konu hakkinda kiskancliklarimi söylemedim öyle. Çünkü bunaltmak istemiyorum. Başka seyleri kiskandigimda söyledim. Yani bir şey hakkinda fotografini paylaştığında vs kavga cikartmak yerine alttan alarak tatli bir dille söylerim oda kaldırır. Sadece bu konu hakkinda sizce ne yapmalıyım arkadaslarim tanistirmasi lazım diyor ailesiyle. Bende istiyorum elbet çünkü kanım kolay ısınır insanlarla genelde iyi anlasirim ama ondan ses yok. Genelde içime atan birisiyim ne yapacağımı bilmiyorumm(

Son düzenleme:
Ay kusura bakma da mantıklı bir kıskançlığın yok.

Koy kafese bas nikahı falan zorla.
Kaçır sen bunu kaçır tecavüz et mecbur kalır evlenmeye. :)

İlk olarak kendınıze güveniniz hiç Yok.bir de düşünceleriniz çok yanlış bu kıskançlıktan öte parayonaklık.

Öncelikle merhaba. Bende senin gibi çok kıskancım fakat hem 3 yıldır birliktesiniz ve ailesi seni bilmiyorsa burdada bir sıkıntı var gibi. Sevgiline yengeni kıskanıyorum demekten ziyade tanışmak istediğini güzel bir dille anlatmalısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…