Sevgilime benim için bu kız hafif kızmı demişler.Oda bunun üstüne beni terketti!!!

daha şimdiden senin namusuna laf eden ve seni tanıtmaktan arkadaşlarının çenesini kapatmaktan aciz bir insanın arkasından kesinlikle gitme derim. senin hatan vardır ya da yoktur onemlı olan burda sevgilinin bunları örtüp örtmemesi seninki sana leke demiş
bence çok çirkin aşılması gerekilen değil bir daha dönülüp bakılmaması gerekilen bi insan bence karşındaki.
evlilik kararı ile başlamışssınız ama çok yazık daha en baştan neler söylenmiş.
bence yol yakınken çok iyi tart bu sözleri.

ayrıca unutmadan: bana arkadaşını soyle sana kim olduğunu söyliyeyim arladaşlar ev için anahtar telifi edebiliyorsa bu açıklıka bir muhabbeleri belki de daha evvelden tecrübeleeri var demek ki bu çok iğrenç.

nasıl ya sevgiline arkadaşları "anahtar verelim olmazsa biz götürelim" diyor ve sevgilin de bunu gayet sakin yutup sana mı kızıyor???? ve sen bu "adam"la hala beraber misin???? bunun adı da "sevgi" mi şimdi?? üzerime vazife değil ama çok iyi düşün çok iyi tart..

İşin bir de şu boyutu var değinmeden geçemeyeceğim aslında erkek arkadaşın temiz bir insan, şöyleki ilşkinin henüz başlarındasınız arkadaşlarının bu lafları üzerine ayrılmak yerine onları ciddiye alıp seni -afedersiniz bu laf için- kullanmak da isteyebilirdi. Neyse ders olmuş sana da daha mesafeli olmayı denemelisin. Ama şöyle bişey de var bazen ortam o kadar güzel oluyor ki, özellikle sıcak kanlı bir insansan rahat rahat gülüp muhabbet edebiliyorsun..işte bu esnada sorun sen de değil, karşındaki yanlış anlayan erkek - yine afedersiniz- müsvettelerinde....

kızlar buraya yazacaktım ama site açılmadığı için yazamadım ama şimdi olanları yazayım.o cuma günü 1 saat kadar oturup konuştuk.bağırdım çağırdım içimi döktüm!bana nasıl leke dersin bnm hangi yanlışımı gördün dedim.cvp vermedi.çok çok özür dileirm ben leke derken öle bişi değil.yani sürekli hatırlanan kötü bi olay diye kastetemek istedim.çok aşırı oldu haklısın özür dilerim dedi.özürü beni biraz yumuşattı ama bi kenarda duruyor.sonra ona nsl kızdımı anlattım.niye bişi demedin o lafı yuttun dedim.hayır ben o lafı yutmaıdm.onlara cvbını verdim.sen lavodayken öle bişi söylenince yapmayın dilek asla öle bi kız değil dedim.ama biz sevgili değiliz seni açıkça savunmama dedi.sevgili demek nedir dedim.evleneceğim kişi demektir.e o zaman sen yanındaki insana sahip çıkmaktan acizsin dedim.ne laka dedi tartıştık falan.sonra neden bittileri konuştuk.ona biraz ders verdim.sen eline erkek eli değmemiş kızı namus diye ararken çok şeyi geçiyorsun.evt bnm böle bi hatam oldu.bu tip bi ortamda aşırı rahat davrandım.sonra özrünü diledim.sen leke lafı için özür diledin ben tmm dedim.ama sen bana tmm demedin.işte fark burda.ben seni seviyorum ama sen beni sevmiyorsun.gidiyorum ama beni durdurmak için uğraşmıyorsun deidm.kafamda bişiler yıkıldı dilek.sana olan güvenim gitti.ileride daha büyük olaylarda olabilir belki korkularım var anla dedi.
ona kendimi anlattım.sen bu olay için ve daha önce bi kaç erkek arkdşım oldu diye beni basit kız olarak gördün ama ben o namuslu kızlardan bin kat daha mertim!sana dürüstçe anlattım bunları.ama hangi kız bunu yapar.başka bi sevgilin oldunda haa evt elime erkek eli değmedi der ama halbuki öptümü sürtündümü,naptı kendi bilir.ve içinde hep ayy ya eski sevgilimle ercan karşılaşırsa ya öğrenirse korkusu yok.senin gözüne rahatça bakamaz ama ben direk gözünün içine bakabiliyorum.sana karşı başım dik alnım açık dedim.öylece kaldı.. :1closedeyes:
hani olaya hep şehirli ve anadoludan gelen çocuk oarak baktık ya,asıl sorunu hiç zikretmedikti...ben 19 o 25 yaşında...ve bnm annem umursamaz bi kadındı ben şuan kendi kendimi terbiye ediyorum.19 umda koca kızım ama hala çocuğum...(bana akıl veren bazı tiplere duyrulur...) ama o 25inde koca bi adam.bi çocukla uğraşmak zordur.ve o beni büyütecek kadar sabırlı bi insan değil.ki sabırdan çok aşk gerekir zaten.bu yüzden güle güle dedim.açıkçası şuan ona kızgın değilim.sadece biz farklıyız.ikimizde iyi insanalrız ama farklıyız diyorum.bu yüzden görüşmeyi tamamen kestik.o markete uğrar falansam gider bi slm veririm o kadar.

ve bir hikayenin daha sonuna geldik...

hım neyse hıkayenı okudum en azından kurtulmussun temız bı sekılde olayı kapatmıssın

hay allah bıdaha dıkkat et de böle olaylara gırme hele kı unılısın bıraz tutucu ol unılıden baskasıyla gorusme zarar verebılıorlar sana bunlardan bazıları bu cahılıklerıyle .. kötükedihüso

Canım kusura bakma ama okuyunca seni suçlu buldum ben. Sevgilinin dediği gibi kendin anlamalıydın herşeyi. Kalkalım dediğinde kalkacaktın, senin tanımadığın adamlarla paylaşacağın, anlatacağın neyin olabilir ki? Sevgilin en doğrusunu yapmış.

bi dahamı allah korusun!şuan erkekle oturup konuşmayı tokalaşmıyorum bile.kaç yıllık arkdşlarımd abile toklaşmıyorum.millet şaşkın.ama bundan sonra böyle artık..bi hocam allah cahilin şerrinden korusun demişti haklıymış.... kötükedihüso

Valla Dilekçim bu cahillik değil. Bence çok doğru bi düşünce. Benim başımada aynı şeyler çok geldi. Ne alaka arkadaşça konuşuyoruz bi kötülük yok derdim. Ama varmış. Sende yoksa da onlarda varmış. Kardeşim dediğim insandan beklemedik davranışlar çıktı..

Tabi senin ki daha farklı ve daha koyucu. İlk kez tanıştığın birileri ile o şekilde sohbete girmen ne kadar doğru. Bi kenarda oturup sadece onları dinleyebilirdin. Yada erkek arkadaşın kalkalım dediğinde neden kalkmadın. Kusura bakma ama yaşım 23 ve bende öyle davranan kız hakkında aynı şeyi düşünürüm. Bu saflık değil. Bunun arkasanına sığınma bence.

eveeettt tatlım cahılın serrinden korusun allah demısler, ayrıca davul bıle dengı dengıne calarmıs sınıf farkı olusmasın bır daha cıkarma cnm aklından bunu hadı bır daha deneyeyım de deme ılerde aklına ıyıce kupe olsun sakın kendını gelıstırmıs bahanelerıne de uyma gözune carpıyorsa carpıyordur bu eşitsızlık, bosver gıtsın dedıgın gıbı cok mesafelı ol ınsanlarla ne derlerse desınler buzdolabı demelerı daha ıyıdır bunlarla ugrasmaktansa, soguk kız desınler varsın kaydirigubbakcemile2

kalkalım dedıgınde evet kalkabılırdı ama açıkladıgı gıbı bu davranıs onu samımıyetsız ve soguk kız olarak gosterecegını düşünüyordu ve saygıdan dolayı kalkmadı.

ayrıca unıversıte ortamlarında ve baska sosyal ortamlarda bu gıbı durumlarda erkek kalkalım bıle dese aman ne var oturalım dıyebılr devam edılebılır, ama oturdugu kısıler yanlış kişiler
haklısınız bu durumda yoksa ortam yanlış ortam, hareketınde bı yanlışlık yok normalde. cokacimcoook

valla sadece dileğin yazdıkların okudum diğer arkadaşların görüşlerin okumadım
dilek sen kendini bilyorsn içini biliyorsan kimseye hele de 1 buçuk aylık sevgiline bu derece hesap vermek zorunda değilsin nie oraya gittiğin konusunda,düşünüyorum eğer beni de erkek arkadaşım çağırsaydı ama yanında tanımadığım iki erkek olsaydı yine de giderdim çünkü benim sevgilim orda ve bunda eğer öteki iki erkek de sevgilinin arkadaşları olan iki erkek de adam gib adamlarsa sorun çıkmaz
bacım derler sohbet ereler basıp giderler sorunu zaten o iki erkek çıkarmış boşuna sizi birbirinize girdirmişler

Baştan sona okudum biraz zor oldu ama nihayetinde bitti şimdi gelelim zurnanın zırt dediği yerlere

1. 1.5 aylık bir ilişkide bırak kankasını arkadaşlarını sevgilini tam olarak tanıyamazsın ve kimin kim olduğunu bilmediğin bir ortama girip biz istanbulda rahatız tavrı sergileyemezsin
2.Sana kalk gidelim derken sen bir espiri daha patlatayım diye dur otur diyemezsin
3.gay,top gibi bayağı espirilerin havada uçuştuğu yerde bir kız olarak oturamazsın
4.senin gibi şirin kız arkadaşların varsa onlarıda getir dedikleri zaman susup dinleyemezsin
5.tokalaşma ve el sıkışma aynı anlama gelir sen acaba ben elini sıkacaktım ama o öptümü demek istedin eger böyle birşey varsa eee bu çocuk daha ne yapsın... Neyi savunsun
6.beni seviyor durak soğuk diye ilgilenmedi deme... bence olay bitmiştir...

şimdi gelelim zırtların bittiği noktaya... güzelim bu işler malesef böyle sen samimi davrandığını sanırsın karşındaki seni basit alğılar... sen iyi niyetli olduğunu düşünürsün karşındaki seni saf ve salak görür..
Ama yazılmamış ama kendince belli sınırları olan kurallar vardır insan ilişkileride bunun içinde hiç bir erkek kız arkadaşının bir ortamda fazla konuşmasını ve fazla rahat olmasını istemez keza bende bir bayan olarak erkek arkadaşımın daha ağır olmasını yerine göre konuşup yerine göre espiri yapmasını isterim... boşver biten bitmiş sen bundan kendine alman gereken dersleri al biraz daha mesafeli ol insanlara karşı özellikle yeni tanıştığın erkeklere karşı..

olayı temiz bi şekilde kapatmışsın gidip konuşman çok iyi olmuş içini döküp rahatladın ve acaba soruları kalmadı içinde bu olayların yaşanması dda iyi olmuş senin dediğin gibi ileriyi gördün eğer o arkaşadaşları öle dediğin de susun o benim sevgilim diyememiş belki ilerde daha büyük bi olay olduğun da seni bu kadar savunacaktı seni de biraz anlaması gerekirdi ama sen nerden bileceksn ki senin için öyle düşündüklerini ki ben bu CaHiL insanları anlayamıyırm daha yeni tanıdıkları insanlar hkkında nasıl böle hemen karar verebiliolar ki neyse sen iyi olanı yapmışsn.

işte bak seninde başına gelmiş.sende yaşadıktan sonra öğrenmişsin!ama peki sen niye yaptın?saflıktanmı bilgisizliktenmi?sizinde başınıza aynı şey geliyor.bu yüzden o sondaki sözleri kaale almıyorum.sağolun yine zahmet edip bişiler yazmışsınız ama pek samimi gelmedi bana..

samimiyetsiz ve soğuk biri olarak görülmek..
doğru çünkü adamla telefonda konuşuştum.kim var dedim.kankam tahir usta ve bi abim.ya onları sepetle konuşacaklarım var diyorum.gelde sonra bakarız dedi.adam telde konuşmamı duydu.e sonuçta bnmki orda kankası orda diğer insana abi diyorlar.e tamamdır yaa.diye bir gönül rahatlığı ile gittik ama gitmez olaydım işte!yooo iyi oldu bu sayede insanların içlerini gördüm!herkesi kendim gibi olmadığını gördüm...

sonunda yaa! hakikaten teşekkür ederim.birisi bnm gitme mantığımı anlamış.gerçekten teşekkür ederim size.. a.s.

hatalarımı yazmışsın.sağol.i bende artıkbu hatalarımı gördüm.daha dikkatliyim etrafıma karşı..
ve çok güzel demişsin yazılmamış ama kendince belli sınırları olan kurallar vardır insan ilişkilerinde diye..bende bu kurallara çarptım ve gördüm..

ayyyyyyyyyyyyyyyyyy cok uzun yazmisin erindim bunaldim okumadim lütfen kisa yazin birdaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…