Sevgilime benim için bu kız hafif kızmı demişler.Oda bunun üstüne beni terketti!!!

adam seni hayatından cıkarıyor ya sana leke diyor...o adi arkadaslarını hayatından cıkarmak yerine neden seni atıyor?sevmiyor çünkü açıkça ortada be güzelim anla artık..insan aşıksa gerçekleri gözü görmüyor işte...

hepinize yorumlarının için çok çok teşekkür ederim ablalarım arkdşlarım...

ben üniversitede öğrenciyi ve harçlık çıkartmak için haftasonu marketlerde tanıtım yapıyorum.yoğurt detarjan vs.. gibi şeyler.sürekli satışla uğraştımdan insanlara karşı daha sıcak daha güleryüzlüyüm.ama işte buda bnm hatam oldu.bundan sonra sadece iş başında güleryüzlü olacağım.geri kalanda hep resmi ifadelerle beli mesafe koyarak sohbetler olacak...
ben niye bu kada safım biliyormusunuz?ailem yüzünden...anne ve babam her daim tartıtşırlar ve bu yüzden bana terbiye etmeyi güzel ahlakla yetiştirmeyi unuttular..aslında bu olay bende güzel şeylere sebeb oldu.dün akşam annemle oturup konuştum.siz bana karşı çok sertsiniz.dinlemiyorsunuz.nsl arkdşların var diye sormuyorsunuz bile..sürekli bağırıyorsunuz bende size yalan söylemek zorunda kalıyorum.ama ben bundan nefret ediyorum çünkü hatalar yapıyorum.bana hiç nasihat vermiyorsunuz.beni hiç uyarmıyorsunuz?ben hayatı düşe kalka öğreniyorum.ne olurdu yanımda olsanız.siz bana evde huzur vermediğiniz için eve gelmek bile istemiyorum.bu yüzden sışarıda gereksiz tiplerle muhatab oluyorum.( bu olaydada sabah annemle evden kavga edip çıkmıştım.akşam eve 1 saat geç gitsem bi fayda yeterki sabahki kavgayı devam ettirmesin diyordum.ve ne oldu iğrenç insanların arasında buldum kendimi.)

annem haklsın dedi.bundan sonra seni dinleyeceğiz kızım dedi.geldik 20 yaşıma bu saatten sonra umarım birşeyleri düzeltmek için geç değildir..

olaya dönersekkk...
nasıl anlatsam size hani demişsiniz ya insan sevince gözü görmüyor..öyleymiş..ilk konuştumuzda suç sadece bende sanıyordum.ama düşündükçe bu suçun çift taraflı olduğunu farkettim.dün aklı başında birisidir düşününce oda hatasını anlayacaktır özür dileyecektir ondan sonra barışırız diyordum.ama akşam buradaki yazıları okuyunca hakikaten bişiler koptu içimde...
koptu ama sevgi kopmuyor bir türlü..hani muronun bir lafı varya lanet olsun içimdeki insan sevgisine diye.bende lanet olsun içimde e.. sevgisine diyorum.mantığım daha ne duruyorsun git diyor.çünkü bana diyorduki dilek sen zayıf bir insansın kendini insanlara ezdirme..ama o ne yaptı kendisi ezdi,hatta ezmedi yok etti!... :çok üzgünüm:
bana kızdı tmm hakettim ama niye kendiside pasif kaldı arkamdan o lafı dedirtti..yada niye illa tipik erkek misali olayın bitişini bekledi.düşünüyorumda aynı şey bnm başıma gelse o bnm arkdşlarımın ortamına girse ve ben kalk dediğim halde kalkmasa ve ben onu kendi haline bırakıyorsam demekki ne halin varsa gör diyorum umursamıyorum.ama ben kalk dediğim halde kalmıyorsa sevdiğim insanın gözümde ve başka insanların gözünde daha fazla düşmesine izin vermem!ben kalkıyorum geliyorsan gel gelmiyorsanda sen bilirsin der kalkardım.sıkıysa kalkmasın o zaman..insanın aklı fikri var kendisi düşünsün diye umursamıyorsan demekki sevmiyorsun yada çok pasif bir kişiliğin vardır...
ki ben sevdiğim insanın bana kol kanat germesini gerektinde savunmasınıda isterim.çünkü 1.5 ay önce ben onu savundum!!! arkşlarım duyunca ya yok artık koskoca ünide okuyorsun kala kala bir markete işçi bi çocuğamı kaldın.market ortamında bu herkesle aşna fişne olmaya alışmıştır.oturur cengiz dinler.karı gibi dedikodu yapar.geniş mideli insanlar olurlar.seviyesi düşktür bir kültürden bişiden anlamzlar.bir filme bi cafeye gitmektense otele gitmeyi yada taksime çıkıp ona buna sarkmayı eğlence sanarlar demişlerdi......

ve ben naptım?hepsinin ağzının payını verdim..o altın kalpli birisi ben o markete gittimde herkes bana asıldı ama yaklaşık 2 ay boyunca hiç doğru konuşmadı bile bnmle herkesle mesafeli ağır takılıp ağır konuşan beyefendi birisi.güzel hayelleri var kendisini geliştirmeye açık.25inden sonra oturdu açık liseye yazıldı.ve cidden okumak istiyor dedim tanışmadan ona ön yargı ile bakmayın diye bas bas bağırdım ardkşlarıma.hatta en yakın arkdşımı getirdim tanıştırdım.o sesiz iyi birisine benziyor dedi.onayı aldım.o şekil başladım.

ama o bnm için ne yaptı?.............................................

bana safsın salaksın diyor.ama daha 3 gün önce gidip kendine 100 milyona mont almıştı.palto falanda değil haa bildimiz mont.mağazdan çıktıktan sonra dedim ya sen evlenmeye kalksam birikmiş param yok diyorsun ama para biriktirmek yerine böyle müsrif işler yapıyorsun bence şu vaziyette bu monta verilen para çok fazla demiştim.düşünüp evt haklısın ya ben ne bileyim yaptım bi salaklık,hatta kız senden çok iyi ev hanımı olur demişti.sen işte hep böle yanımda ol beni uyar,yönlendir dedi.ve ertesi gün gidip montu ben iade ettim.ama o montun iadesi vardır.kendiside salaklık yapabiliyordu.aslında bu bakımdan biribimize benziyoruz ama salaklık bakımından! :1closedeyes:

ee sende salaklık yapabiliyorsun ve uyarılmak istiyorsun peki ben salaklık yaptığıda neden beni uyarmıyorsun.tatlı dille bişileri anlatmıyorsun.tmm bnm olay bi mont kadar basit değil ama tavrı o tavrı çok fenaydı yaa :çok üzgünüm:

insan sevince gözü görmüyor demiştim ya şimdi düşünüyorum yarın görüştümüzde ne olacak?çok kırgınım.ben normalde ona karşı çok kibarım.aslında ailevi olaylar falan derken sinirlerim çok yıprandı ve çok sinirli birisi oldum.ama onun olanlarda hiç bir kabahati yok.bu yüzden ona karşı hep kibar konuşurum melek yüzlüm derim.kendi kendime karar almam ona danışırım.ve işte bişi sölicem zamanda yeterince doğru olamıyorum sert konuşmam gerektiği halde ona kıyamıyorum..pzr akşamı olan buydu bnmde ona bağırmam lazımdı ama ben yapmadım.fakat yarın harbiden sert olucam.çünkü şuan onun sevgisinden şüphe ettim artık ya...karekteri zayıf olabilir tmm ama sevgi insana güç verir, koruma isteği veriri.ama o beni korumadı....
bir yol ayrımı olmalı mantıken.ama sevgi ah içimdeki e.. sevgisi! hayal kuruyor yarın oda bende pişman..ikimizde saf kişileriz.hayatı brlikte öğrensek.daha doğrusu ikimizde çocuğuz aslında.karekterimiz yok..ama bu iki çocuk birbirini büyütse..
nsl desem ben ilişkilerimde gururmu bir kenara koyup sonuna kadar çabalarım çünkü ileride karşıltımda yada bi an oturup düşündüğümde ahh çeşke demek istemiyorum.geçmişe bakmak istemiyorum.bu yüzden çabalarım ama artık o son noktadan sonra arkamdan deli divane olsada boş bnm için...

ama şuan onun yüzü gözümün önüne geliyor.bana bakışı..içimden bişi bana oda pişman yaptıklarından diyor.gör bak yarın herşey bi anda çözülcek ve sana sarılcak yine diyor.o böyle birisi olmaz diyor.onun karekteri buna el vermez..ama insanlar bazen de biribirini yanlış tanır..bunu daha önce bi çok defa yaşadım.dostum dediğim insanların kazığını yedim.ki onun yaptıkları çok düşündürücü.hani bi söz varmış bi insanı tanımak istiyorsanız sinirli halini görün diye.o kadar kırıcıydıki...ama bi yandanda içim insanlar hata yapar diyor.ortada güzel bişiyi yıkmak kolay değildir.çünkü bana bi benzetme yaptı.ortada çok güzel bir şirket vardır.ama bi becriksiz şirketin başına geçer ve o cnm şirketi batırır.sende böyle yaptın bizi dilek demişti..bu olay bizi yıkacak kadar güçlümü???

hani ben sürekli herşeyin hayırıslı diyorum ya.bakın bundan önceki ilişkimde çocuk bana dilek ben bi kız buldum onunlada yattım bu cmt de askerim seninle işim olmaz beni bi daha arama demişti.şimdi yanlışda anlamayın!o daha serbest bir ailesi yaşamı vardır.ben daha katı kuralcı.adam eski kızarkdşımla arkdş oldum onunla görşçem(!) diyodu bu yüzden ayrılmıştık ama telde falan görüşüyoduk ve barışçak gibiydik.ama bu askere gitmesine bi hafta kala bana bunu söledi ve cehennme olup gitti..nisan ayıydı.ve ben bütün yaz bi harabe idim.yanımdan brad pit geçse dönüp bakmıyordum.ağustosta bu markette tanıtım kampanyası başladı.ilk zamanlar gözüme çarpmadı hatta hatırlamıyom bile.bi gün bi kız tavlama meslesinde ben hasftasonu eğlencesi aramıyorum izi kalsın istiyorum dedi.ve ben bi anda irkildim..5 ay boyunca kimseden zerre etkilenmedim ama bu adam bi lafla gönlüme girmeyi başardı....imkansızdı yaa..ve ben kimseyi sevcek durumda değildim.ama işte nasip allah çıkarttı karşıma.onu allah çıkarttı karşıma yine allah çıkartır hayatımdan.ki gelmeside hayır gitmeside hayır..gidince bi boşluk olacak..zor biliyorum belki gizli gizli gidip onun işten çıkmasını izlicem.ama zaman çok iyi bir ilaç insan zamanla herşeye alışıyor.sadece alışmak istesin...

hayat dersi gibi oldu biraz... :1hug:
ayy bnm bile uykum geldi çok uzun yazmışım mirmirmirmir :eek:

neyse ben hep insanlar kaderini kendisi çizer diyordum ama artk yorgunluktan olsa gerek ya nasip diyorum.
hem ne demişler gelin ata bnmiş ya nasip demiş! sırnaşık şey

böyle bi olayın arkdşından gülebiliyorum.ya ben aslında çok güçlü biriyim yada artık kafayı yedim acilen bakırköye sevkim gerek! sırnaşık şey

neyse allahtan hayırlısı..

son karar verilmiştir gidiyorum......

az önce gurbaa prenses ile özelden yazıştım ve bende bişileri dank ettirdi.

benden gurbaa prensese giden msj:

ağlamamak için zor duruyorum şuan ablam...son yazımı okudun alaşılan ailemle sorunları bildine göre.devamında şu vardır.arkdşlarım onu küçük gördü.mantıklı bakmadılar küçük gördüler.ama ben aşkta imkansız yoktur deim.deli gibi savundum korudum onu..gözümden sakındım,çok sevdim........

işte bu yüzden gitmek çok zor.içimden bana kal dese kalacağım galiba diyorum ama nsl desem zorunlu olarak gitçek biriymişim gibi.istemeye istemeye ondan uzakşçam.sevdiğim için bişi.... :'( hep bişi onda kalıcak.ama insan severken gitmeli.yoksa ayrıldıktan sonrada görüşülünce illede kanlı bıçaklı olana kadar görüşünce daha kötü oluyor..sevilmedimi biliyorum yoksa sevse bana o lafı ettirmezdi.ama şimdi şimdi aklıma geliyor.ona sende böyle sustunmu diye sormadım.eğer o bişi demese insanlar daha cıvık olabilirdi.galiba bişi dedi.yada be sadece kendimi kandırıyorum.bilmiyorum.gene bu kadar şeye karşı ona sığınmak istiyorum.ama gitmem gerek.yada sorun bu gerek diyorum gitmem gerektine kendim inanamıyorum!bu artık kendi içimde bi mesele.kendimi hazırlaamm eğitmem lazım..

öğütün için sağol....bnm sevgim gözümü kör etmez o iyi birisi diyordum ama şimdi sevdinden emin değilim ve güvenim yerle bir.toplarlanmak imkansız gibi..

onun cvbı:
lütfen kendine güven dilegim...
unutma ki erkekler kendilerine namuslarına laf ettirmeyen kızlari sever...
zaten kaderde varsa sen sırtını ona dönüp cekip gitsen bile sizi elbet yine karsı karsıya getirir.
ama bu durumda kararlı ol
henüz 1,5 aydır tanıdıgın bi adamın sana "leke" demesine göz yumma
eğer hiç bişi olmamış gibi ondan vazgeçmeyi goze almayip hala konusmak icin firsat kolladigini gorurse o da ister istemez o diğer neidüğü belirsiz ahlaksiz arkadaşları gibi düsünecek senin hakkında...
yani kolay kız imajı cizme
zor oldugunu göster ona

ve son msj:

ablaammm işte ışığı yaktın bana...

kendine güvenmek işte bunu yapmam gerek...
kararlı olacağım.çünkü o bana leke dedi leke!bak bu olay pzr günü olduydu ve 3 gün öce cuma akşamı yani bu olaydan şişhanenin taksim tarafındayız.bir yokuşun sonu.kimsesiz bi yer.biz bir merdivene oturup sarıldık.sonra bu yüzüme bakmaya başladı.kafasını eğince anladım dudaktan öpecek!kafamı geri çektim hemen.ve ona şunu dedim evlenmeden olmaz!hani şu malum espiri gülmeye başladı.çünkü hem komik hemde manalı bi laftı..öpüşmeyi bile evlenmeden olmayacak bişi olarak görüyordum.çünkü herşeyin zamanı yeri var.ve böyle yakınllşmalar ilşkiyi bozar.ilerleyişini bozar.erkeğin ilşkiye bakışını değiştirir diye düşünüyordum.bu sonra yüzüme baktı bu sefer alnımdan öptü beni.gururulandım mutlu oldum.demekki namuslu bi kız oldumu anladı diyordum.ama bu olaya rağmen bana leke dedi yaaa!!!!!!!!!!sanki beni elin heriflerinin koynundan topladı!!!!!!!!!
aklıma geldikçe çıldırcak gibi oluyorum..

işte bu yüzden o bnm namusumdan daha önemli.şimdi eminimki giderken içim rahat olacak.çünkü kaderde varsa sırtımı dönsem bile geri gelir.ona yarın bunları tek tek sölicem.seviyorum ama sen bu sevgiyi haketmiyorsun.namusumdan daha öenmli değilsin..seviyorum ama gidiyorum elveda...

deyip gideceğim.kafasında bişiler dank ederse eder.etmezsede yeni ufuklar beni bekler...

bu olay bnm gibi bütün genç kızlara ibreti alem olsun...

kız özel mesajı buraya mı kopyaladın deli kaydirigubbakcemile

canım benim sen doğru yolu bulacaksın buna eminim...
ben senin aklı başında iyi bi kız olduguna yürekten inanıyorum Şeniz
ne şimdi ne bundan sonra asla kimsenin sana hoşlanmadıgın kelimeler ve davranışlar sergilemesine izin verme Şeniz

evin anahtarını verlimmi ...
sen götürmezsen biz götürürüz dediler dedi....

inanamıyorum yaa. biri benim sevgilime hakkımda böyle dese kan çıkar. dedikodu olmasın diye sevgili olduğunuzu saklamak ne kadar mantıksız. sen lekesin ne demek ya bide:eek:klava:

ama sen cevaplarını bulmuşsun. suç sende de var ondada.

Bi kere en büyük hatayı ben sen de buldum,sevgilin dediğin o çocuğa hiç bakmıyorum haydan gelen huya gidermiş...onun kişiliği bu tür demek ki :nazar:

1,5 aylık bir ilişkin var ve oldukça yeni..ne diye tutup tanımadığın çocuğun arkadaşlarıyla aynı masada oturup muhabbete dalıyosun...bu hata bir...

çocuk sana birkaç kez kalkalım demiş sen hala inatla hayır oturalım diyorsun,birşey anlatıyodum kalkamadım diyorsun bu tip insanlarla paylaşabilceğin ne olabilir ki senin bu iki....

bu forumda bangır bangır bağırılıyor hadi bu forumu geç herkez biliyor artık erkeklere bu denli güvenilmeyeceğini...sen neyine güvendin de 1aylık bir insana güvendin bu üç..

insan yeni tanıdığı birine karşı biraz mesafeli olur ,ipleri hemen suya indirmez...sen bırak ipleri suya indirmeyi,suya indirdiğin iplerle maceraperestlik yapıp yüzmeye bile kalkmışsın bu da dört...

bak canım günümüzde artık hiçbirşeye güven yok...adam yıllarca aynı anda iki üç bayanla çıkıyor birbirlerinin ruhu bile duymadan bu terbiyesizliği büyük bir ustalıkla ciddiyete bile taşıyor..gene yıllarca çıkıyor kızı uyutup zorla sahip oluyor...bunlar artık haberlerde gazetelerde sıradan şeyler olarak geçiyor..neden çünkü alıştı artık millet bu tür haberleri duymaktan görmekten,herkes daha dikkatli davranmaya yöneldi...

senin gibi şirin kızlar varsa getir-bırak durağa kadar bırakmayı evine kadar bile bırakır-evin anahtarını verelim sen götür olmazsa biz götürürüz ...tek kelimeyle iğrenç karakterli mahluklar bunlar...:nazar:

karakterleri tam anlamıyla oturmamıl,yüce rabbimin verdiği akıldan nasiplerini zerre kadar almamış,zavallı acınacak zatlar bunlar...başka açıklaması yok olamaz bu haysiyetsizlerin...

güzelim sen sen ol sakın birdaha bu tür hatalara düşme...kendine sahip çık,erkeklerle herzaman arana bir sınır koy..

sevgilime bnm için bu kız hafif kızmı demişler!!!ve oda bunun üstüne beni terketti!!!

konu başlığı keşke ''sevgilim olacak serserinin karaktersizliğini gördüm tekmeyi bastım ''

olsaydı :nazar:

yat kalk dua et ipe sapa gelmez zibididen kurtulduğuna :nazar:

canım ya sevgimden vazgeçemeyeceğim diyorsun ama vazgeçemeyeceğin hiçbir ilişki yoktur... yeter ki mutluluğu neyde aradığına karar ver... ben mutluluğu SAYGI ve HUZURDA arıyorum... birisini deli gibi seveceğim ama o bana hakaret edecek ... ne yapayım ben böyle sevgiyi...

daha 1,5 ay olmuş... ne kadar çok şey paylaşmış olabilirsiniz ki... yani çok da yoğun şeyler yaşanmış olabilir ama asla vazgeçilmeyecek değildir...

mesajların hepsini okudum... haklısın sevgini aradaşlarına karşı savunmakta ama keşke bunu hakeden bir insan için bunu yapsaydın...

peki çok merak ediyorum... sen yarın konuşmaktan bahsediyorsun ... bu arada hiç görüştünüz mü ; hiç özür diledi mi senden ; ya da nasıl olduğunu soran bir mesaj gönderdi mi? pişman olduğuna nasıl karar verdin ?

bir de bu bir önyargı değildir ama davul bile dengi dengine demişler ... lütfen gözardı etme...
o anladığım kadarıyla ortaokul mezunu... liseyi dışardan bitirmek istiyor... sense üniversite öğrencisi...
idealleriniz ; hayata bakışın çok farklıdır ... ve bunu sakın görmezden gelme canım...

umarım doğru düşünür ; doğru karar verirsin...

Dilekciğim ,
Bütün yazılanları (her ne kadar uzun da olsa)sabırla okudum tatlım..
yazdıklarından o kadar belli ki ne kadar temiz yürekli , saf bir kız olduğun..
şayet onların dediği gibi bir kız olsa idin gerçekten ,
inan önüne atılan yemleri yemez ve onların oyununa gelmezdin..
bu bile tek başına senin ne kadar temiz yürekli bir kız olduğunu kanıtlamaya yeterli..
başta gurbik olmak üzere , arkadaşlar sana öyle güzel şeyler yazmışlar ki tatlım..
tüm bu yazılanların üstüne daha fazla söz söylemeye gerek yok aslında..
bu yaşadıkların senin için güzel bir tecrübe olsun anlaştık mı?
evleneceğin erkeğin karşısına daha tecrübeli bir şeklide ve erkeklerin içlerinin senin sandığın gibi ve senin gibi temiz olmadığını bilerek çıkman için çok güzel bir lütuf bu Allah'tan sana..
Onların iğrenç oyunlarına alet olmadan , onurunla kendini çekip al onların arasından tatlım..
seni 1,5 ayda da ''leke'' olarak değerlendiren erkeğe de asıl lekenin kendisi olduğunu anlatmış olursun böylelikle..
kendini hiç ama hiç üzme olur mua.s.:1hug:

yazın çok uzunmuş kendini biraz yetiştir hayat senin baktıgın gibi ilk kez gördüğün kişilere abi kardeş izlenimi vermiyor canım gördüğün gibi. o sevgilidende sana bundan sonra hayır gelmez

bugün bir salaklık yaptımki sormayın....
orada oturan br arkdşıma sözüm ona dertleşmeye gittim.oda ya seninkinin kankasına gidelim konşlım dedi.adam bana kimseye bişi deme bu konuştuklarımız aramızda kalsın dedi ama o kankasıda ortamdaydı.bu laf gerçekten edildimi?o kişi harbiden öküzce sustumu?kendisi niye bişi demedi.çünkü o kankası daha büyük ve aklı başında mantıklı bir adam.yok bide işi şu adamdan öğrenelim diye gittim.gittim adam yokmuş.yanında çalışan ablaya yarın o kankası gelince bana msj atsın konuşçaklarım var dedim.meğer kadın bu kişiyle aramızda bişiler olduğunu biliyormuş ya kankası söledi yada belki laf arası duydu...bana aman dilekk sen barışırsınız tekrar, o iyi çocuk(!) dedi....ne demek yaa bana bu kadar laf etti dedim.ya yok özür dileyince bişi kalmaz....kadının zihniyeti belli uğraşamaya değmez ben öyle dünmüyorum iyi akşmlr dedim çıktım.sonra orada kardeşim gibi sevdim bi çocuk suratımı görmüş ne o kız hayırdır.bu arada bizimkinin önünden geçtim dönüp suratıma bakmıyor!!!bide bu adama yarın grşlm diyecektim.ya harbi geri zekalıyım...

bu çocuk 19 yaşında ama o aşağıda abladan "daha mantıklı".tmm o iyi biride bu lafı çok ağır ya...ne demek leke ya..ama sen kendini üzme yaa.o sinirlendiğinde deliye döner.bana bile kaç kere bağırdı.lafı çok ağır bi abi.ama siniri geçince kesin gelip gönlünü alır..bende ona bende sinirliyim bende ona sen çok namuslumusun bir kendini tart diyecekti ama dilimi ısırdım.sonradan utanarak hatırlıcam bir laf söylememek için.o bnm yüzüme bakamaz ama ben onun yüzüne bakalabilirim dedim..haklısın ne diyeyimki dedi.şimdi gene hsonu o marketteyim.eğer bu şahıs erkenci olursa onunla konuşçam.gerçi o an konuşyım diye düşünmem sen kendini haklı san, ama seninde suçun var demek içindi.ama düşünüyorumda ne konuşçam.bu mantıkta olan halen daha benden özür dilememeiş biriyle ne konuşçam...o bana bişi demedikçe ne konuşacağım?kendimi mi düşüreyim?

ama bi yandan kendimi savunmuyorum diye içim içimi yiyor ama beklicem.ne olursa olsun beklicem.ilk konuşan o olmalı.işte o zaman eteğimdeki taşları dökeceğim............

Cok ugrasiyorsun canim bence sen , cok üstünde duruyorsun.
bana o lafi söyliyen adamin birak yanina gitmeyi
suratina bakmam
adini anmam

sultan of konyaya katılıyorum.
çok uğraşıyorsun gerçekten de.
bırak artık olan olmuş, niye eşeliyorsun daha.
ilk olaya gelince, sende de hata var, hatta hatanın çoğu sende.
daha 1.5 aydır çıkıyormuşsunuz. arkadaşlarıyla da ilk defa tanışmışsın, ne gerek var hemen samimi olmaya, sulu muhabbetlerine katılmaya.
sana gidelim demiş birkaç kere, sen kalkmamışsın. :1shok: bana sevgilim böyle birşey yapsa, arkadaşlarımla muhabbet etmek için ben kalkalım dediğimde kalkmasa çok büyük tepki veririm, çok bozulurum. çok yanlış davranmışsın.

hiiiiiç kendini savunma, bırak onlar istediği gibi düşünsün. sen kendini bil yeter bak bunu kimseye anlatmam yine örnek vericem. biz sevgilimle ilk çıkmaya başladık bütün okul ama abartmıyorum herkes dedi ki bu herif bu kızı götürür arkasından biz götürrüz. tabi açık açık demiyolar ama kulağıma geldi ben naaptım kimseye selam vermedim. konuşmadım bile. sonra geri hepsi yuttu laflarını. şimdi bile öyle okula giderim derse girer çıkarım. ders aram varsa kantine çok nadir inerim arabada yada kütüphanede kitap okurum...

alıntı yapamadım, sultan of konyaya ve pilara katılıyorum.
çok fazla uğraşıyorsun.
eğer gelir özür dilerse o zaman yapacaklarını düşünür, eteğindeki taşları dökersin.
ama özür dilemezse gidip kankasıyla ya da onla konuşman ,ne bileyim, gereksiz geliyor bana.
ha çok sinirliysen ve asla yeniden başlamam diyosan gidip ağzına geleni sayıp sonrada hayatına devam edersin.
ama gidip konuşup bir şeyleri düzeltmeye çalışman bence yanlış..
adam seni korumamış bunun sende farkındasın.
değer veriyor olsa zaten en başında o lafı arkadaşlarına söyletmezdi.
inşallah doğru kararlar verirsin canım, takipteyim bende :Saruboceq::1hug:

öyle uzun yazmışsın ki tamamını okuyamadım ama okumama gerek yok çünkü yazdığın başlık bile yeter cevap vermeye.ya güzelim birine sevgilim diyorsan o senin her koşulda yanında olmalı seni bırakmamalı arkadaşları öyle dedi diye seni bırakan adamdan ne bekliyosun boşverrrrrrrrr....canın acıyo ama ölmüyosun.

cnm sen niye bu kadar zorluyorsun.yazdıkların çok uzun olduğu için sonunu getiremedim ama anladığım kadarıyla senin erkek arkadaşın tıpkı arkadaşları gibi kadınla erkek yanyana sadece yatay vaziyete geçmek için bulunurlar bunun dışında konuşamazlar gülemezler e inanan tiplerden.sen orda aman ne güzel erkek arkadaşımın arkadaşlarıyla samimi oldum yaşasın diye düşünüp mutlu olurken onlar senin hakkındaki fikirlerini acımasızca belirtmişler.baştan anlasaydın adamların niyetini eminim okadar kalmazdın yanlarında.sanırım yaşın daha küçük.hem seni savunamayıp çirkin konuşmalara malzeme yapabilen bir adamla daha neyin hesabını görücen.boşver.şimdi başka birine numaranı verip bu konuyla ilgili msjlaşcanı yazmışsın.al sana bir hata daha.sence bu doğru birşeymi.yapma gözünü seveyim.sen birsüre hiç bişey yapma.süprizzzzz

daha önceki konunu da okumuştum ama yorum yazmamıştım sanırım.
yorumum belki biraz kırıcı ya da incitici olursa lütfen kusura bakma, seni üzmek değil bende nasıl bir izlenim bıraktığını yazmak istiyorum...
bence sen ailenle sorunların olduğu için bu adamı huzurlu bir liman gibi gördün, 1,5 aylık bir ilişkide evlilik hayalleri kurdun.daha önce sevgilin oldu mu bilmiyorum ama belki de deneyimsiz olduğun için bu kadar çabuk etkilendin..
bak hayatım,
ben insanları eğitimi vs gibi şeylerle yargılamaktan hiç hoşlanmam.insan insandır öncelikle ama malesef yetiştiğimiz bulunduğumuz ortamlar farklı olunca genelde ilişkiler yürümüyor malesef.
sen üniversitede okuyan bir insansın, okulda kız-erkek arkadaşlarınla ilişkilerin belli bir seviyede,yani sen üni.deki arkadaşlarından birinin arkadaş ortamına girseydin konuşmaların,davranışların böyle dikkat çekmezdi, kimse senin arkandan hafif vs gibi yakıştırmalar yapmazdı.
ama sevgilinin ortamı,onun arkadaşları,konuştukları vs vs senin ortamın gibi değil malesef,adamlar belli ki bi kız yüzlerine gülünce,iki satır laf edince hemen götürebileceklerini sanıyorlar...
bir süre sonra olacakları sana söyliyim;
ya o arkadaşlarını bırakacak senin ortamına girecek ya da sen kendi arkadaşlarını bırakıp onun ortamına gireceksin.ne sen onun arkadaşlarının yanında kendini rahat hissedeceksin ne de o senin arkadaşlarının yanında...sonra da huzursuzluklar başlayacak.
ayrıca bi arkadaşın erkek arkadaşının çok asabi,kızdığı zaman ne dediğini bilmeyen biri olduğunu söylemiş,bence bunu hiç yabana atma..ilerde çok üzülürsün...
zaten bana kalırsa ilerisi diye birşey olmamalı kesinlikle bu adam sana göre değil...hiç peşinden koşup da kendini küçük düşürme...

ben konuyu sımdı daha ıyı okudum herkesın yorumunu da okudum da arkadasım bu böle olur mu

yani sen ıyı nıyetlısın bı ıkı samımıyet belırtısı gosterdın dıye hemen koyunlarına mı gırıcektın sn böle bı kız mısın bak unı versıte de okumussun sen böle sosyal ortamlara alısıksın ılla kı gıdıp aman pıs arkadaslar mı demen gerekıyordu bunlara
ama kızların cogu sana da laf sölemıs cok sosyallesmıssın dıye belkı de dogrudur bır açıdan,
cok abartmıs olabılırsın

ama sen nekadar abartmıs olursan ol arkadasının o dıgerlerıne öle bı laf söletmemesı söledıklerınde agzının payını vermesı lazımdı, demek agzız payı falan veremıcek kdr sınırlenmıs onlara

hem ayak takımıyla cıkıyor hem de onlara ıtımat edıyor kaydirigubbakcemile

sen d e böle arkadasları olan bırı ıcın altın gıbı kalbı falan dıyosun

kımbılır senı nası kandırmıs pıs herıf ıyyyyy

uzak dur bölelerınden sen de neden markette calısanlarla samımı oluon kı

ben de calıstım okurken marketlerde ama onlarla samımı olmazdım bıryle samımı oldum 1 0 yıl sürdü sonra koptum onla da erkek arkadasını aldatıyordu dıye ..

sen de uzak dur konusma orda calısanlarla abıymıs,

bır de sevgılıne de sevgılı deme artık ıy olmus bıtmıs öle adam mı olur sana laf atmıs yenıldın tabı sende yedıremıon bu lafı .. ama kosma pesınden daha sal ıpını gıtsın

X